044 200 11 99
093 200 11 90
067 200 11 97

Пологи

Ми створили максимально зручні та безпечні умови для природних пологів та при операціях кесаревого розтину. Ви можете обрати пологи, в яких будете відчувати себе спокійно та комфортно, а ми гарантуємо всю необхідно медичну допомогу на найвищому рівні.


Пологи в клініці «Мануфактура»

Створюючи Центр Акушерства та гінекології в нашому медичному центрі, ми ставимо за мету подбати про безпеку та комфорт обох – мами і малюка. Ми взяли до уваги досвід кращих пологових будинків України та Європи та відтворили на базі нашої клініки сучасні пологові бокси (пологові кімнати), комфортні палати для породіль та палати інтенсивної терапії для немовлят та прийняли кращі протоколи ведення пологів та медичного супроводу матері і новонародженого. Ми ставимося з великою увагою до комфорту самих пологів, розуміючи, що і фізичне, і психологічне здоров’я жінки та її дитини, як під час, так і після пологів в багато чому залежить від їхнього перебігу. 

Відвідуючи акушера-гінеколога протягом вагітності або перед самими пологами, ви можете відкрито та впевнено задавати питання та обговорювати свої пологи, ділитися сумнівами і питати порад – ми готові надати максимум фахової підтримки та допомоги, щоб народження дитини відбулося у спокійній та здоровій атмосфері, залишаючи в спогадах лише радість перших хвилин материнства. 

Ведення пологів

Ви приймаєте рішення про тактику ведення пологів разом з вашим лікарем. У нашому пологовому будинку можливі будь-які варіанти допомоги при пологах. Ми віддаємо перевагу природним пологам у всіх випадках, коли немає загрози здоров'ю мами і дитини. Пологи проходять під постійним кардіомоніторним контролем та наглядом особистого лікаря та акушерки.

Ваші близькі можуть бути поруч в момент народження дитини, перерізати пуповину, взяти на руки малюка і прикласти його до грудей мами. 

Знеболення в пологах

Ми застосовуємо сучасні методи знеболювання: епідуральну і спинальну (при кесаревому розтині) анестезію. До пологів ви можете обговорити з анестезіологом всі варіанти знеболювання і можливі протипоказання, щоб вибрати препарати, безпечні для вас і малюка.

Реанімація

У ранньому післяопераційному періоді пацієнтка спостерігається в повністю оснащеному реанімаційному відділенні, де є апарати реінфузії крові, штучної вентиляції легенів,  наркозно-дихальні та монітори життєво важливих функцій.

Реанімація для новонароджених

В клініці «Мануфактура» працює відділення інтенсивної терапії для новонароджених для випадків, коли  необхідна медична допомога з перших хвилин життя дитини. Реанімація для новонароджених оснащена всім необхідним сучасним обладнанням для підтримки життєво важливих функцій дитини, а лікарі відділення ведуть цілодобове спостереження.

Відділення неонатології

Неонатологи цілодобово спостерігають малюка після пологів. Фахівці вчать догляду за дитиною та важливим його правилам, допомагають налагодити грудне вигодовування. Лікарі постійно знаходяться на зв'язку з Вами, щоб відповісти на всі Ваші запитання по догляду за новонародженим.

Виписка з пологового відділення

Ми допоможемо вам зберегти в пам’яті безцінні моменти, пов’язані з появою на світ вашого малюка. У нас можна замовити фото виписки, фотосесію в стилі Newborn в пологовому будинку.

Що входить у вартість пологів:

  • Консультація акушера гінеколога
  • Розродження (фізіологічні пологи)
  • Післяпологове перебування мами і малюка в палаті після фізіологічних пологів
  • Стаціонарна допомога для мами після пологів: медикаментозне лікування, анестезія під час фізіологічних пологів, щоденний огляд лікаря-гінеколога
  • Щоденний огляд дитини лікарем-неонатологом
  • Обстеження малюка: пульсоксиметрія - ранній скринінг критичних вроджених вад серця, аудіологічний скринінг новонародженого з метою ранньої діагностики порушень слуху методом отоакустичної емісії
  • Необхідні засоби гігієни та догляду для мами і новонародженого
За напрямком
За послугою
За спеціалізацією
За ПІБ лікаря
* Ведіть пошук українською мовою

При пологах ми забезпечуємо:

Вартість послуг

+
Вартість послуг при пологах
Послуга
Ціна
КОМПЛЕКСНИЙ ПАКЕТ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ ″Стандарт″:
55000 грн.
Первинна консультація акушера гінеколога за умови укладення договору на пологи
вкл.
Консультування з грудного вигодовування
вкл.
Розродження в пологовому відділенні
вкл.
Перебування в пологовому відділенні після фізіологічних пологів
вкл.
Медикаментозне лікування
вкл.
Анестезія під час фізіологічних пологів (за бажанням і згодою пацієнтки): епідуральна, спінальна, комбінована (спінальної-епідуральна)
вкл.
Щоденний огляд лікаря-гінеколога
вкл.
Харчування 3-х разове
вкл.
Обстеження немовляти
вкл.
Щоденний огляд лікаря-неонатолога
вкл.
Пульсоксиметрія - ранній скринінг критичних вроджених вад серця
вкл.
Сумка в пологовий будинок
вкл.
+
Додаткові послуги при пологах
Послуга
Ціна
Доплата за пологи з оперативним втручанням (кесарів розтин)
15000 грн.
Доплата при багатоплідній вагітності (двійня, трійня)
15000 грн.
Індивідуальний вибір лікаря на пологи
15000 грн.
Індивідуальний вибір акушерки
5000 грн.
Індивідуальний вибір лікаря анестезіолога
7000 грн.
Індивідуальний вибір лікаря неонатолога
7000 грн.
Транспортування за допомогою страхування оплачується додатково

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


Наші фахівці

Гінеколог, лікар УЗД
Досвід роботи: з 2002 р.
Гінеколог, акушер-гінеколог
Досвід роботи: з 1998 року
Лікар-акушер-гінеколог
Досвід роботи: з 2005 р.
Лікар-акушер-гінеколог
Досвід роботи: з 2014 р.
Лікар-акушер-гінеколог. Лікар з УЗД. Завідуюча відділення акушерства та гінекології.
Досвід роботи: з 2001 р.
Лікар-акушер-гінеколог
Досвід роботи: з 1988 р.
Лікар-акушер-гінеколог
Досвід роботи з 1994 р.
Лікар-акушер-гінеколог, радник директора з медичних питань
Досвід роботи з 1979 року

Відгуки про нас

Хочу висловити величезну подяку всьому персоналу пологового відділення клініки Мануфактура, і особливо моєму доктору Леляку Олегу Федоровичу. Народження нашого синочка пройшло в максимально доброзичливій, комфортній атмосфері! Олег Федорович прислухався до всіх моїх побажань щодо природних пологів, направляючи і підказуючи всі необхідні дії. В результаті - щаслива неушкоджена мама і здоровий малюк! Протягом усього перебування ми були оточені увагою і турботою справжніх професіоналів. Той випадок, коли відчувається, що тут працюють люди за покликанням! (Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google).

Користувач Алена

Відмінний новий пологовий будинок! Наші пологи пройшли з максимальним комфортом. Лікарі-професіонали своєї справи, колектив працює як злагоджений механізм. Окрема подяка Явтушенко Олені Станіславівні за надану підтримку! (Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google).

Користувач Олена Дроздова

Тепер нас четверо! Я щаслива, що мій молодший син народився саме в цьому, ІДЕАЛЬНОМУ пологовому будинку «Мануфактура». Я дуже вдячна ЛІКАРЯМ ВІД БОГА, які брали участь в пологах: акушеру-гінекологу Явтушенко Олені Станіславівні та акушеру-гінекологу Гринюк Юлії Олександрівні. Це справжні ПРОФЕСІОНАЛИ своєї справи: висококваліфіковані, грамотні, чуйні і уважні. Я дуже вдячна акушерочці Потенко Оксані Едуардівні за її професіоналізм, турботу і багато-багато теплих слів. Я дуже вдячна, що мого молодшого синочка обстежили і спостерігали дуже грамотні і професійні педіатри-неонатологи, люблячі свою професію: Базалук Ірина Андріївна, Викристюк Наталія Василівна і Віктоненко Христина Олександрівна. Я дуже вдячна всім дитячим медсестричка і всьому персоналу в цілому. Спасибо всем огромное за наше щастя. Я дуже рекомендую пологовий будинок в клініці «Мануфактура» за високопрофесійний склад лікарів і всього персоналу в цілому, за бездоганний сервіс, за дружню атмосферу, за те щастя, яке ваш пологовий будинок приносить людям. P.S. Я досить прискіплива особа і догодити мені на 100% не реально! Але пологовому будинку в клініці «Мануфактура» вдалося повністю догодити мені! На цілих мільйон відсотків. Ніяка приватна клініка ще не виправдовувала моїх очікувань так, як це зробив пологовий будинок «Мануфактура»! Це абсолютно ІДЕАЛЬНИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК. (Відгук зі сторінки в Інстаграм Центру Акушерства та гінекології)

Користувач Юлія Майданюк