с.Ходосівка:
044 200 11 99
044 200 11 90
с.Ходосівка
с.Капітанівка

Відгуки

НАПРЯМОК
Лікуючий лікар

Користувач Валерия Лопатина

Дуже рада, що звернулася в клініку «Мануфактура» до хірурга Валерія Валерійовича. Величезне дякую за допомогу. (Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google)

Користувач Titylichka

У дитини піднялася температура 40, збивали, але вона все одно піднімалася, вирішили викликати швидку. Це було 31 грудня, вже ближче до вечора, Клініка Мануфактура виявилася єдиною клінікою, яка була готова оперативно приїхати за місто в Софіївську Борщагівку. Дякую педіатру Юлії Борисівні, за уважний огляд, ефективні поради. Окрема подяка медсестрі Наташі за підхід до маленької дитини. Окремо, хочу відзначити зворотний зв'язок - з лікарем можна було зв'язатися в разі гострої необхідності по телефону. Дякую! (Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google)

Користувач lesia lesia

Велика подяка гастроентерологу Сніжані Ігорівні Венгринович та ендоскопісту Андрію Михайловичу Калюжному - Спеціалісти!!! Дякую за професійну схему лікування та діагностику. Дуже уважні і відповідальні!!! (Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google).https://manufacturaclinica.com/post_staff/kaljuzhnij-andrij-mihajlovich/

Користувач Ольга Негеля

Дуже рада, що звернулася в клініку Мануфактура. Величезне спасибі хірургу Валерію Валерійовичу за надану допомогу, все зроблено швидко, якісно і безболісно. Задоволена результатом. Дякую. (Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google).

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар