с.Ходосівка

Відгуки

НАПРЯМОК
Лікуючий лікар

Користувач Яна

Дуже сподобалась клініка. Персонал дуже уважний та чемний. Окрема величезна подяка найкращому лікарю це Леляк Олег Федорович.

Користувач Аліна

Проходила курс амбулаторної реабілітації в клініці Мануфактура після лівосторонньої підшкірної мастектомії з приводу протокової карциноми in situ з одномоментним встановленням імпланту. Хочу висловити окрему подяку реабілітологу, ортопеду-травмотологу, лікарю вищої катекорії, професіоналу своєї справи та просто гарній людині - Жуковському Петру Миколайовичу. Дуже хотілося щоб таких лікарів як Петро Миколайович існувало якомога більше. Надзвичайно вдячна йому за його окремий підхід до пацієнта та за унікальну методику лікування. Він допоміг мені позбутися больового постмастектомічного синдрому, розтягнути післяопераційні рубці, виправити порушення постави а також попередити явища лімфостазу верхньої кінцівки. Я б хотіла порекомендувати даний курс реабілітації людям, які стикнулися з труднощами у пошуках вирішення своєї проблеми щодо відновлення повної працездатності після хірургічних втручань,травм, проблем з поставою, а також у пошуках надійного та кваліфікованого лікаря...Вихід завжди є! Дякую клініці Мануфактура та Жуковському Петру Миколайовичу.

Користувач Юлія Каргіна

Куляба Ярослав Миколайович. Професіонал! Все, що він робить, і як подає інформацію, дає чітке розуміння подальших дій, знімає тривогу у пацієнта і мотивує його на одужання, чудовий лікар. Моя мама Лисак Людмила Іванівна, проходить лікування у Ярослава Миколайовича, каже, що доктор від Бога. Висловлюю подяку Кулябі Ярославу Миколайовичу і рекомендую всім своїм знайомим його як відмінного фахівця.

Користувач Олена Дроздова

Відмінний новий пологовий будинок! Наші пологи пройшли з максимальним комфортом. Лікарі-професіонали своєї справи, колектив працює як злагоджений механізм. Окрема подяка Явтушенко Олені Станіславівні за надану підтримку! (Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google).

Користувач Юлія Майданюк

Тепер нас четверо! Я щаслива, що мій молодший син народився саме в цьому, ІДЕАЛЬНОМУ пологовому будинку «Мануфактура». Я дуже вдячна ЛІКАРЯМ ВІД БОГА, які брали участь в пологах: акушеру-гінекологу Явтушенко Олені Станіславівні та акушеру-гінекологу Гринюк Юлії Олександрівні. Це справжні ПРОФЕСІОНАЛИ своєї справи: висококваліфіковані, грамотні, чуйні і уважні. Я дуже вдячна акушерочці Потенко Оксані Едуардівні за її професіоналізм, турботу і багато-багато теплих слів. Я дуже вдячна, що мого молодшого синочка обстежили і спостерігали дуже грамотні і професійні педіатри-неонатологи, люблячі свою професію: Базалук Ірина Андріївна, Викристюк Наталія Василівна і Віктоненко Христина Олександрівна. Я дуже вдячна всім дитячим медсестричка і всьому персоналу в цілому. Спасибо всем огромное за наше щастя. Я дуже рекомендую пологовий будинок в клініці «Мануфактура» за високопрофесійний склад лікарів і всього персоналу в цілому, за бездоганний сервіс, за дружню атмосферу, за те щастя, яке ваш пологовий будинок приносить людям. P.S. Я досить прискіплива особа і догодити мені на 100% не реально! Але пологовому будинку в клініці «Мануфактура» вдалося повністю догодити мені! На цілих мільйон відсотків. Ніяка приватна клініка ще не виправдовувала моїх очікувань так, як це зробив пологовий будинок «Мануфактура»! Це абсолютно ІДЕАЛЬНИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК. (Відгук зі сторінки в Інстаграм Центру Акушерства та гінекології)

Користувач Алена

Хочу висловити величезну подяку всьому персоналу пологового відділення клініки Мануфактура, і особливо моєму доктору Леляку Олегу Федоровичу. Народження нашого синочка пройшло в максимально доброзичливій, комфортній атмосфері! Олег Федорович прислухався до всіх моїх побажань щодо природних пологів, направляючи і підказуючи всі необхідні дії. В результаті - щаслива неушкоджена мама і здоровий малюк! Протягом усього перебування ми були оточені увагою і турботою справжніх професіоналів. Той випадок, коли відчувається, що тут працюють люди за покликанням! (Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google).

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


//