с.Ходосівка

Відгуки

НАПРЯМОК
Лікуючий лікар

Пацієнтка Ольга

Була на консультації у невропатолога п.Вовк С.Ю. Дуже задоволена результатом та призначенням. Нічого зайвого, все по суті. Дякую.

(Відгук з нашого сайту)

Пацієнтка Оксана

Хочу подякувати професору Смоланку Івану Івановичу за його працю, високий професіоналізм, за віру та підтримку складним пацієнтам. Дякуємо за успішну операцію, за життя.

(Відгук з нашого сайту)

Пацієнтка Юлія

Від усієї душі хочу сказати усьому колективу роддому "Мануфактура " величезне Спасибі за Ваші зусилля, старання, професіоналізм, доброту серця і велику майстерність! Завдяки Вам такий нелегкий етап в житті жінки залишив в мене лише приємні спогади! Величезне Спасибі моєму дорогому лікарю Олені Юзефівні!  Ви — лікар від Бога, майстер своєї справи! Ви подарували мені новий світ - світ щасливого материнства! 

(Відгук з нашого сайту)

Користувач olen olen

Відмінний невропатолог Світлана Юріївна Вовк. Прийом триває годину і за цей час огляд проводиться дуже ретельно. Нічого зайвого чи захмарного не виписала.Все відповідно стану. І за кілька годин прийому призначених препаратів я почала «приходити до тями». Призначила УЗД судин та супутні аналізи. Я задоволена результатом. Дякую за кваліфіковану допомогу. (Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google).

Користувач Михаил Ш

Хороша та надійна клініка за містом. Комфортний номер для інтенсивної терапії. Затишний внутрішній дворик, де родичі можуть поговорити з лікарями. Хороше лікування для літніх людей, що не характерно для багатьох інших клінік. (Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google).

Користувач Наталя Камінська

В клініку зверталась двічі: до хірурга Четвертушкіна Валерія Валерійовича та Тришновського Миколи Івановича. Дуже приємно відзначити, що лікарі виявились професійними, з великим досвідом, з високими людськими якостями, були надзвичайно уважні, толерантні, з високим рівнем людської культури. Мені була надана кваліфікована допомога. Приємно вразило, що лікарі не були категоричні при призначенні лікування, а виходили із конкретного стану пацієнта (оскільки я є алергіком). Це лікарі, з якими є бажання спілкуватись та підтримувати зв'язок і отримувати від них медичні поради. До речі, під час очікування результатів аналізів, лікарі постійно були на телефонному зв'язку зі мною. Хочу сказати декілька слів про сучасне обладнання в клініці, ідеальну чистоту та привітність персоналу. Щиро дякую лікарям за допомогу і рекомендую  Четвертушкіна В.В. та Тришновського М.І. як професіоналів своєї справи!!! (Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google)

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


//