Мобільний додаток
«Особистий кабінет пацієнта»

с.Ходосівка

Профогляди

Регулярні профогляди - важливий елемент попередження хвороб та захист від професійних ризиків.

Наша мета - не формальне заповнення документів, а реальна діагностика захворювань у ваших співробітників. Всі лікарі центру мають обов'язкові сертифікати підвищення кваліфікації безпосередньо по курсу профпатології. Ми не допускаємо проведення обстежень невідповідним фахівцем. Організацію процесу ми повністю беремо на себе, а ви отримуєте заключний акт за результатами огляду. Пам'ятайте, що хоча це порівняно новий вид медичних послуг, попередні і періодичні огляди обов'язкові. Звертайтеся до нас для отримання швидких і якісних результатів!

Медичний огляд для дітей до дитячого садка

Перед вступом в дитячий садочок видається довідка від педіатра. Педіатр заповнить довідку №063 про проведені щеплення, а також, на вимогу, надасть довідку про епідеміологічне оточення.

Програма комплексного медичного огляду для малюків "Дитячий садочок", включає:

  • Консультації лікарів: педіатр, офтальмолог, невролог, ортопед;
  • Одна консультація на вибір (в залежності від потреби в дообстеженні дитини): дерматолог, хірург, отоларинголог;
  • Лабораторні дослідження: загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, аналіз калу на яйця гельмінтів, аналіз зіскрібка на ентеробіоз.

Консультації інших фахівців та додаткові обстеження проводяться при необхідності і оплачуються окремо.

Вартість профілактичного огляду «Дитячий садочок» 3600,00 грн.

Медичний огляд для дітей до школи

Перед вступом до школи видається довідка 086-1/о; «Медична довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» і форма №063 про проведені щеплення.

Школярам у віці 11 років, 14-15 років перед початком навчального року видається довідка 086-1/о «Медична довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».

Програма комплексного медичного огляду дітей "Школа" включає:

  • Консультації лікарів: педіатр, офтальмолог, невролог, ортопед, проведення проби Руф’є;
  • Одна консультація на вибір (в залежності від потреби або вимоги шкільного закладу): дерматолог, хірург,отоларинголог;
  • Лабораторні дослідження: загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, аналіз калу на яйця гельмінтів, аналіз крові на глюкозу;
  • Інструментальні дослідження: електрокардіограма з розшифруванням.

Консультації інших фахівців проводяться при необхідності і оплачуються окремо.

Вартість профілактичного огляду "Школа" 3600,00 грн.

Як організувати періодичний медичний огляд працівників

Щоб записатися на періодичний або попередній медичний огляд, зателефонуйте адміністратору клініки «Мануфактура» за вказаним на сайті контактним телефоном. До компетенції профільних лікарів входить визначення наявності або відсутності профпатологій, протипоказань до подальшої трудової діяльності в рамках кожної окремої спеціальності. Перелік лікарів, огляд у яких необхідно пройти, може варіюватися в залежності від специфіки роботи, умов праці, статі і віку працівника.

//