Замовити дзвінок

Закрити форму

Всі поля обов'язкові для заповнення.

Закрити форму

Всі поля обов'язкові для заповнення.

Закрити форму
+38 (044) 200 11 99 +38 (093) 200 11 90 +38 (067) 200 11 97

Індивідуальний план обстеження, лікування та профілактики

  • Home
  • Індивідуальний план обстеження, лікування та профілактики

Індивідуальний план лікування

Клінічна робота сучасного лікувально-діагностичного медичного центру «Мануфактура» побудована на дотриманні принципу «індивідуальний підхід» до кожного пацієнта. Поєднання високого професіоналізму медичного персоналу і наявність інноваційного обладнання дозволяє вирішувати найскладніші завдання в найкоротші терміни і проводити ефективні та своєчасні діагностику і лікування, включно складні оперативні втручання.

Висока мобільність і готовність реагувати в комплексі з напрацьованими навичками і методами дають неоціненну перевагу в разі виникнення нестандартних ситуацій при різних проблемах зі здоров'ям. Операційні і хірургічні бригади медперсоналу незалежно від часу доби та інших умов, готові прийняти пацієнта. При необхідності, в залежності від клінічної ситуації, відповідно до внутрішніх алгоритмів закладу, можуть проводитися консиліуми під керівництвом провідних фахівців. У хірургічній практиці більшою мірою застосовуються малоінвазивні методи лікування, які скорочують терміни лікування і не мають великого травматичного впливу на організм.

IMG_9912 (1) (1)

У медичному центрі «Мануфактура» ретельно і дуже відповідально підходять до роботи з персоналом. Крім професійної компетенції, важливими факторами є вміння спілкуватися з пацієнтами та психологічна готовність до складних ситуацій, коли необхідно чітке реагування і швидке прийняття рішень.

Одним з переваг медичного центру «Мануфактура» є складання індивідуального плану профілактичних заходів, лікування та реабілітації для кожного пацієнта. Кожен відвідувач нашої клініки відчуває турботу і комфорт, незалежно від мети візиту. При проведенні лікувальних заходів складається власний план лікування, заснований на ретельному обстеженні з використанням сучасного обладнання експертного класу. Планування є основою успішного і передбачуваного результату лікування, тому проводиться роз'яснення з усіх питань майбутніх процедур або втручань.

Дотримання всіх наведених вище принципів уможливлює проведення лікування відповідно до найвищих вимог і стандартів сучасної медицини.

Що про нас кажуть наші клієнти

Віктор

Аудітор

“Я очень благодарен клинике Мануфактура, в частности Штынь Анатолию, а так-же анастезиологу Волкову Владиславу.”

Червень 2017

Вікторія

Графічний дизайнер

“Очень хорошая клиника и отдельное спасибо самому лучшему маммологу – Яцунской Наталии!”

Липень 2017

Олександр

Педагог

“Благодарю врача анестезиолога Жмуренко Елену за качественное проведение процедуры плазмоферез и внимательное отношение!”

Травень 2017

Відео-екскурсія

Віртуальний тур до нашого медичного закладу: