Замовити дзвінок

Закрити форму

Всі поля обов'язкові для заповнення.

Закрити форму

Всі поля обов'язкові для заповнення.

Закрити форму
+38 (044) 200 11 99 +38 (093) 200 11 90 +38 (067) 200 11 97

Мамопластика

  • Home
  • Мамопластика
Мамопластика
Мамопластика

Багато сучасних жінок, прагнучі бути досконалими, все частіше звертаються до пластичних хірургів з метою змінити чи удосконалити форму або розмір свого бюсту. Пластична операція на молочних залозах, яка направлена на вдосконалення грудей, називається мамопластикою.

На сьогоднішній день у клініці «Мануфактура» існує декілька способів зробити свій бюст бездоганним:

  • Ендопротезування грудей. Завдяки цьому методу можливо збільшити розмір бюсту за допомогою імплантів;
  • Ліпофілінг. Збільшення розміру та зміна форми грудей за рахунок пересадки власних жирових тканин;
  • Зменшення грудей, або редукційна мамопластика;
  • Корекція сосків та ореол;
  • Підтяжка бюсту.

Ендопротезування грудей

Для збільшення бюста за допомогою імплантів наші хірурги використовують безпечні ендопротези світових лідерів з силіконовим наповненням та силіконовою багатошаровою капсулою. Всі ендопротези мають сертифікат якості України та США. Імплантати можуть бути декількох видів: круглі і анатомічні. Залежно від форми і будови грудей хірург визначає розріз і місце розташування імплантів для досягнення максимальної симетрії і природньої форми грудей.

Ліпофілінг грудей

Дана операція є малотравматичною і дуже ефективною, завдяки пересадці власної жирової тканини в область бюсту.

Наш пластичний хірург проводить забір жирової тканини з області живота, стегна, або сідниць. Після обробки жирової тканини вона вводиться за допомогою спеціального обладнання в зону грудей. Застосування цієї методики дозволяє збільшити розмір грудей на 1-1,5 розміри.

Підтяжка грудей

Є пластичною операцією, яка дозволяє поліпшити форму молочних залоз, повернути їм привабливу форму і пружність, вирішити проблему асиметрії та обвисання.

Зменшення грудей

Надмірно велика форма жіночих грудей часто стає причиною серйозних проблем, як з медичної точки зору, так і з естетичної. Тому в пластичної хірургії існує методика редукційної мамопластики. Ця операція допомагає повернути жінці відчуття власної привабливості та відчути себе впевненіше.

Зменшення грудей є не тільки “жіночим” напрямком в пластичній хірургії, дуже часто ця послуга може знадобитися і чоловікові, який страждає гінекомастією.

Перед такою операцією, як «мамопластика», необхідно пройти повне медичне обстеження для мінімізації післяопераційних ускладнень. Наші співробітники допоможуть його організувати у зручний для пацієнта час.

Пластичні хірурги клініки «Мануфактура» підберуть індивідуально найкращий метод корекції бюсту для втілення в життя жіночих мрій.

Related Posts