с.Ходосівка

Медичні книжки

Офіційна медична книжка на підставі профілактичного медичного огляду

Наша мета - не формальне заповнення документів, а реальна діагностика здоров'я та висновки лікарів. Перевірка стану здоров'я у зв'язку із особливостями професійної зайнятості, в тому числі, пов'язаними з шкідливими підприємствами, необхідна не лише для оцінки профпридатності, але й для догляду за здоров'ям та вчасної корекції. Всі лікарі медичного центру «Клініка Мануфактура» мають обов'язкові сертифікати підвищення кваліфікації безпосередньо по курсу профпатології. Ми не допускаємо проведення обстежень невідповідним фахівцем. Організацію процесу ми повністю беремо на себе, а ви отримуєте заключний акт за результатами огляду. Пам'ятайте, що хоча це порівняно новий вид медичних послуг, попередні і періодичні огляди обов'язкові. Звертайтеся до нас для отримання якісних результатів.

Санаторно-курортна картка

Медичний огляд та оформлення документів для санаторного лікування.

Медичний центр Клініка Мануфактура проводить медичні огляди дорослих для направлення пацієнтів на лікування у санітарно-курортні заклади усіх типів, за винятком санаторіїв для хворих на туберкульоз, з оформленням санітарно-курортної картки встановленого зразка (форма 072/о).

Як організувати медичний огляд співробітників

Щоб записатися на періодичний або попередній медичний огляд, зателефонуйте адміністратору клініки «Мануфактура» за вказаною на сайті контактним телефоном. Відділення повністю укомплектовано вузькопрофільними фахівцями. Тому можливий збір комісії фахівців з різних галузей медицини. До їх компетенції входить визначення наявності або відсутності профпатологій, протипоказань до подальшої трудової діяльності в рамках кожної окремої спеціальності. Перелік лікарів може варіюватися в залежності від специфіки роботи, умов праці, статі і віку працівника.

//