Замовити дзвінок

Закрити форму

Всі поля обов'язкові для заповнення.

Закрити форму

Всі поля обов'язкові для заповнення.

Закрити форму
+38 (044) 200 11 99 +38 (093) 200 11 90 +38 (067) 200 11 97

Ринопластика

  • Home
  • Ринопластика
Ринопластика
Ринопластика

Пластика носа, або ринопластика – це вид пластичного хірургічного втручання, який спрямований на усунення різних дефектів форми носа, а також на виправлення носової перегородки.

До одного з найбільш безпечних методів ринопластики відноситься пластика крил носа. При цій операції не пошкоджується кісткова тканина, а сама процедура проводяться під місцевою анестезією. Корекція крил носа має мінімальний ризик післяопераційних ускладнень. Після операції пацієнти швидко відновлюються і повертаються до звичного способу життя.

За допомогою ринопластики можливо:

  • Змінити форму носа,
  • Збільшити або зменшити ніс в розмірах,
  • Виправити асиметричність ніздрів,
  • Удосконалити співвідношення між крилами носа та іншими рисами обличчя,
  • Відновити функцію неускладненого дихання.

Але потрібно пам’ятати, що форму та розмір носа можливо змінити лише у певних межах. Це залежить від анатомічних та фізіологічних особливостей людини. Основним завданням ринопластики є поліпшення зовнішності пацієнта, з урахуванням його індивідуальних особливостей.

У клініки «Мануфактура» всі операції з корекції носа проводяться тільки закритим способом, тобто без видимих ​​розрізів. Закрита ринопластика – це найменш травматичний спосіб корекції носа, який гарантує мінімальне пошкодження тканин, скорочує період відновлення

Наші досвідчені пластичні хірурги підберуть індивідуальний варіант виконання ринопластики для отримання бажаної форми та розміру носа.

Після операції побачити попередній результат можливо через тиждень, а остаточний – через кілька місяців. Також треба враховувати, що тільки через рік остаточно зафіксуються усі зміни в м’яких тканинах і кістково-хрящовому комплексі носа.

Слід пам’ятати, що будь-які оперативні втручання на обличчі слід довіряти лише професійним пластичним хірургам. У нашій клініці працюють лише найкращі фахівці, які допоможуть Вам отримати «ніс вашої мрії»!

Related Posts