Замовити дзвінок

Закрити форму

Всі поля обов'язкові для заповнення.

Закрити форму

Всі поля обов'язкові для заповнення.

Закрити форму
+38 (044) 200 11 99 +38 (093) 200 11 90 +38 (067) 200 11 97

Вальгусна деформація першого пальця стопи.

  • Home
  • Вальгусна деформація першого пальця стопи.
Вальгусна деформація першого пальця стопи.
Вальгусна деформація першого пальця стопи.

Вальгусну деформацію (hallux valgus) ще називають «кісточкою на нозі». Це захворювання характеризується викривленням плюснефалангового суглоба з відхиленням великого пальця  дозовні в бік сусідніх пальців. Якщо хвороба прогресуватиме, то відбудеться деформація і інших пальців стопи.

Причиною hallux valgus можуть стати вроджені дефекти, неспроможність зв’язкового апарату, плоскостопість і травми стопи. Найчастіше деформація виникає у представниць “прекрасної статі” через тривале носіння неякісного, незручного і тісного взуття на підборах.

На початку захворювання деформація викликає лише незначний дискомфорт. Однак пізніше починає турбувати втома і біль в ногах. Стає все важче підбирати взуття. Як наслідок, вальгусна деформація, з часом, починає негативно позначатися на якості життя.

Найбільш дієвий спосіб лікування hallux valgus – це операція. В медичному центрі “Клініка Мануфактура” оперативне лікування проводиться найефективнішими і перевіреними методами, такими як метод Шеврон-Брандо і SCARF. При цьому у нас застосовується індивідуальний підхід до кожного конкретного випадку, що дозволяє перемогти дану недугу і в найкоротші терміни повернутися до звичного способу життя.

Related Posts