Замовити дзвінок

Закрити форму

Всі поля обов'язкові для заповнення.

Закрити форму

Всі поля обов'язкові для заповнення.

Закрити форму
+38 (044) 200 11 99 +38 (093) 200 11 90 +38 (067) 200 11 97

Видалення грудочок Біша

  • Home
  • Видалення грудочок Біша
Видалення грудочок Біша
Видалення грудочок Біша

Грудочки Біша – це жирові відкладення, розташовані між щічними та жувальними м’язами, які можуть утворювати небажаний додатковий об’єм на обличчі в області щік. Завдяки операції по видаленню грудочок Біша, в ділянці вилиць вдасться візуально оновити та омолодити обличчя.

До операції найчастіше вдаються:

  • Пацієнти, які мають надмірну вагу, та не можуть схуднути природнім шляхом. Цій групі людей позбутися небажаних жирових відкладеннь без оперативного втручання дуже важко.
  • Пацієнти, у яких за рахунок вікових змін знизився тонус м’язів та шкіри щік, що призвело до їх провисання і формування косметичного дефекту.

У клініці «Мануфактура» цю операцію можливо проводити  як під місцевою анестезією, так і під загальним знеболенням. Вибір методу знеболення залежить від обсягу операції та загального стану пацієнта. Суть операції полягає в тому, що пластичний хірург виконує невеликий розріз на внутрішній поверхні щоки, через який отримує доступ до жирових надлишків та видаляє їх.

Реабілітаційний період після операції дуже короткий. Невелика набряклість тканин на обличчі повністю зникає  через декілька днів, а бажаний косметичний ефект залишається на довгі роки.

Related Posts