Замовити дзвінок

Закрити форму

Всі поля обов'язкові для заповнення.

Закрити форму

Всі поля обов'язкові для заповнення.

Закрити форму
+38 (044) 200 11 99 +38 (093) 200 11 90 +38 (067) 200 11 97

Високий рівень оснащення

  • Home
  • Високий рівень оснащення

Високий рівень оснащення

Сучасний лікувально-діагностичний медичний центр «Мануфактура» надає широкий спектр високотехнологічних інноваційних медичних послуг з профілактики, діагностики та лікування різних захворювань. Обладнання експертного класу від провідних світових виробників медичної техніки в поєднанні з високим професіоналізмом лікарів робить можливим вирішення навіть найскладніших клінічних завдань.

Новітнє, унікальне для України обладнання для променевої і магнітно-резонансної діагностики МРТ TOSHIBA Vantage Elan 1.5 Tesla і КТ TOSHIBA Aquilion Lightning TOSHIBA medical, застосовується для досліджень різного рівня складності та дозволяє в найкоротші терміни визначити патологію і виявити динаміку змін. У порівнянні з аналогічним обладнанням, обстеження проводиться набагато швидше, якісніше і без дискомфорту для пацієнта.

Ультразвукові сканери з високою роздільною здатністю, сучасні магнітно-резонансні і мультиспіральні комп'ютерні томографи дозволяють не тільки дослідити структурні зміни різних органів, але й визначати в режимі реального часу метаболізм і кровообіг в них, оцінити їх функціональний стан.

КТ

Апаратура, яка є на озброєнні лікарів медичного центру «Мануфактура», здатна поєднати різні режими і методики роботи, що багато в чому визначає діагностичні можливості. За допомогою програмного моделювання та візуалізації об'єктів дослідження лікар отримує на екрані монітора якісні об'ємні 3D-зображення в детальних багатокольорових режимах. Особливої ​​актуальності ці переваги набувають при вирішенні проблеми ідентифікації патологічних станів на ранніх етапах їх розвитку або при безсимптомному перебігу.

В контексті дедалі більшої хірургічної (нейро-, кардіо-, ангіохірургічної) активності, спрямованої на раннє попередження важких патологічних станів, дані, отримані за допомогою такої апаратури, стають незамінними у визначенні стратегії лікування.

Ультразвукове дослідження, магнітно-резонансна томографія (МРТ) та рентгенівська комп'ютерна томографія (КТ) увійшли в сучасну клінічну практику провідних медичних центрів світу і, на сьогодні, кардинально змінюють підходи до діагностики захворювань, практично, у всіх областях медицини. Тому медичний центр «Мануфактура» постійно оновлює та вдосконалює свою матеріально- технічну базу і проводить навчання спеціалістів.

УЗД

Що про нас кажуть наші клієнти

Віктор

Аудітор

“Я очень благодарен клинике Мануфактура, в частности Штынь Анатолию, а так-же анастезиологу Волкову Владиславу.”

Червень 2017

Вікторія

Графічний дизайнер

“Очень хорошая клиника и отдельное спасибо самому лучшему маммологу – Яцунской Наталии!”

Липень 2017

Олександр

Педагог

“Благодарю врача анестезиолога Жмуренко Елену за качественное проведение процедуры плазмоферез и внимательное отношение!”

Травень 2017

Відео-екскурсія

Віртуальний тур по нашому медичному закладу: