с.Ходосівка

Відгуки

НАПРЯМОК
Лікуючий лікар


Користувач Павел Павел

Приємно здивовані сервісом! Звернулися за допомогою до дівчини адміністратора при виписці, дуже щира та ввічлива, зразу видно, що людина на своєму місці. Дуже швидко вирішила всі питання, і при наступних зверненнях завжди підходила і запитувала, чи треба допомога. Дякуємо, за таке ставлення та відношення ваших співробітників! (Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google)

Користувач Валерия Лопатина

Дуже рада, що звернулася в клініку «Мануфактура» до хірурга Валерія Валерійовича. Величезне дякую за допомогу. (Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google)

Користувач Titylichka

У дитини піднялася температура 40, збивали, але вона все одно піднімалася, вирішили викликати швидку. Це було 31 грудня, вже ближче до вечора, Клініка Мануфактура виявилася єдиною клінікою, яка була готова оперативно приїхати за місто в Софіївську Борщагівку. Дякую педіатру Юлії Борисівні, за уважний огляд, ефективні поради. Окрема подяка медсестрі Наташі за підхід до маленької дитини. Окремо, хочу відзначити зворотний зв'язок - з лікарем можна було зв'язатися в разі гострої необхідності по телефону. Дякую! (Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google)

Користувач lesia lesia

Велика подяка гастроентерологу Сніжані Ігорівні Венгринович та ендоскопісту Андрію Михайловичу Калюжному - Спеціалісти!!! Дякую за професійну схему лікування та діагностику. Дуже уважні і відповідальні!!! (Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google).https://manufacturaclinica.com/post_staff/kaljuzhnij-andrij-mihajlovich/

Користувач Ольга Негеля

Дуже рада, що звернулася в клініку Мануфактура. Величезне спасибі хірургу Валерію Валерійовичу за надану допомогу, все зроблено швидко, якісно і безболісно. Задоволена результатом. Дякую. (Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google).

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


//