Мобільний додаток
«Особистий кабінет пацієнта»

с.Ходосівка

Стаціонар та реанімація

Медична допомога пацієнтам з різними захворюваннями, які потребують постійного медичного контролю, догляду, реабілітаційних заходів та проведення ретельного обстеження. Професійні хірурги загальної практики, спеціалісти судинної, спінальної, нейрохірургії та онкохірургії проводять оперативне лікування як планового, так і екстренного характеру.

Стаціонар та реанімація МЦ «Клініки Мануфактура»

В нашому медичному центрі ми створили максимально зручні умови для лікування та післяопераційної реабілітації. Пацієнтам пропонується одно- або двомісне перебування у сучасних палатах підвищеного комфорту. Середня площа палати 25 кв.м. Пацієнти забезпечується триразовим дієтично збалансованим харчуваннями, всіма необхідними лікарськими засобами, виробами медичного призначення та засобами особистої гігієни. 

Відділення реанімації нашої клініки відповідають всім сучасним вимогам контролю за життєво важливими функціями пацієнта та апаратами кисневого забезпечення. Палата інтенсивної терапії розрахована на 3-х пацієнтів під цілодобовий нагляд лікарів. Окремо працює реанімаційне відділення для немовлят.

Ми приймаємо на лікування пацієнтів із різноманітними видами захворювань. Працюємо із серцево-судинними, неврологічними захворюваннями, хворобами опорно-рухового апарату, травмами, в тому числі, черепно-мозковими та травмами хребта, лікуємо захворювання шлунково-кишкового тракту, хвороби сечостатевої системи, легеневі захворювання та деякі види інфекційних хвороб. Від травня 2021 працюють окремі бокси для лікування хворих на коронавірус, а в умовах терапевтичного стаціонару проводиться реабілітація пацієнтів після перенесеної коронавірусної хвороби. Стаціонарне перебування хворого дозволяє повноцінно діагностувати постковідний синдром та призначити відповідне лікування. 

В нашому медичному центрі працюють профільні команди лікарів та створені умови для спеціалізованої медичної допомоги. В Інсультному центрі ми проводимо діагностику, оперативне та медикаментозне лікування інсультів. В Центрі хіміотерапії проводиться комплексне і фахове лікування хворих на рак. В спеціалізованому Центрі акушерства та гінекології надаються комплексні медичні послуги по веденню вагітності, надається медична допомога вагітним при хронічних захворюваннях та ускладнених вагітностях, проводиться лікування гінекологічних захворювань та проблем виношування вагітності.

Терапевтичний стаціонар 

Терапевтичний стаціонар клініки приймає пацієнтів щоденно в режимі 24/7. Пацієнту надається повний доступ до результатів обстеження, схеми призначеного лікування та висновків лікарів. При цілодобовому перебуванні ведеться медичне спостереження та контроль індивідуальної програми лікування хворого, проводяться планові та додаткові медичні обстежання, виконуються медичні процедури для швидкого відновлення та одужання пацієнта. Ми приймаємо пацієнтів всіх вікових категорій як із хронічними захворюваннями для планового лікування, так і пацієнтів у гострих станах. 

У денному стаціонарі пацієнти можуть знаходитися в разі необхідності курсового лікування, що складається з декількох процедур, або для обстеження. Саме денний стаціонар дозволяє якісно підготуватися до спеціалізованої діагностики або оперативного втручання. 

Хірургічний стаціонар

Ми проводимо планові та ургентні операції: полосні, малоінвазивні, судинні та мікроскопічні операції будь-якої складності. В залежності від складності захворювання ми підбираємо найбільш ефективний та відповідний вид оперативного втручання: лапароскопічний, ендоскопічний, малоінвазивний або традиційний вид хірургічних операцій. Вибір виду операції здійснюється лише разом з пацієнтом, зважено і відкрито, максимально доступно для розуміння переваг та врахування особливостей операції, реабілітаційного періоду та лікувального результату. Оснащення відділення анестезіології та палат інтенсивної терапії дозволяють здійснювати ефективний контроль життєво важливих функцій пацієнта під час операції та впродовж післяопераційного відновлення.

Операційна

Операційний блок нашої клініки побудований та оснащений з урахуванням рекомендацій провідних європейських клінік, що передбачають, поза іншим, процедуру підготовки пацієнта в передопераційному блоці та окремий вихід з операційного блоку. Цією умовою, а також способами підготовки лікарів та хірургічного інструментарію, що потрапляють в стерильні умови операційної кімнати лише через спеціальні тамбури-шлюзи, забезпечується дотримання вимоги відокремити зовнішнє середовища від середовища власне операційної кімнати, та збереження, таким чином, стерильних умов.

Стерильність операційної також підтримується за рахунок особливої технології очищення повітря – створенням зони ламінарних потоків, при якому повітря надходить в кімнату через спеціальні фільтри. Таким чином операційна зона максимально очищується від патогенних мікроорганізмів, що викликають післяопераційні ускладнення. 

Для максимального зручності лікарів в операційній зоні застосовуються безтіньові лампи, що дозволяють бачити найскладніші ділянки операційного поля, а також сучасні багатофункціональні столи, з можливістю модифікації під різні типи операцій. 

Для обробки медичного приладдя на необхідному санітарному рівні  інструментальна кімната має спеціальну миючу машину та автоклав.

Всі сучасні засоби та технології, які в клініці «Мануфактура» застосовують для проведення медичних маніпуляцій, догляду за пацієнтами та щоденних рутинних медичних процедур, мають єдину мету – забезпечити максимальний комфорт, знизити рівень хвилювання через хворобу та перебування у клініці, пришвидшити одужання та мінімізувати можливість ускладнень.

За напрямком
За послугою
За спеціалізацією
За ПІБ лікаря
* Ведіть пошук українською мовою

Комплексне лікування в стаціонарі передбачає

  • Повну і точну діагностику на сучасному обладнанні клініки.
  • Консультацію вузьких спеціалістів та комплексний підхід до лікування.
  • Застосування методів діагностики і лікування, заснованих на даних доказової медицини та сучасних європейських рекомендація.
  • Постійних медичний нагляд за пацієнтом та контроль лікуючого лікаря.

Ми рекомендуємо стаціонарне лікування при:

Вартість послуг

+
Кінезіотерапія (відновлення після травм, операцій, хвороб)
Послуга
Ціна
Післяопераційна реабілітація (20хв)
390,50 грн.
Післяопераційна реабілітація (40хв)
577,50 грн.
Післяпологова кінезіотерапія та відновлювальна ЛФК - індивідуальне заняття зі спеціалістом (2 години)
2395 грн.
Кінезотерапія/сеанс відновного лікування стаціонарного хворого (30хв)
852,50 грн.
Кінезотерапія/сеанс відновного лікування стаціонарного хворого (60хв)
1320 грн.
Сеанс відновного лікування стаціонарного хворого (післяопераційного)
885 грн.
Сеанс реабілітації при коронавірусній хворобі
2300 грн.
Комплексний сеанс лікування остеохондрозу хребта (скоригований комплекс кінезіотерапії, міофасціальний масаж, вібраційний масах, мануальна корекція, постізометрична релаксація, витягування з масажем на терморелаксанійній установці «Релакс») 1 година
1520 грн.
Комплексний сеанс лікування остеохондрозу хребта (скоригований комплекс кінезіотерапії, міофасціальний масаж, вібраційний масах, мануальна корекція, постізометрична релаксація, витягування з масажем на терморелаксанійній установці «Релакс») 2 години
2395 грн.
Комплексний сеанс лікування кривошиї у дітей та дорослих (скоригований комплекс кінезіотерапії, витягування шийного відділу в петлі Глісона, міофасціальний масаж, вібраційний масаж, мануальна корекція, постізометрична релаксація, витягування з масажем на терморелаксанійній установці «Релакс») 2 години
2395 грн.
Сеанс кінезіотерапії, мануальної терапії, лікувальної гімнастики суглобів (1 година)
1520 грн.
Сеанс кінезіотерапії, мануальної терапії, лікувальної гімнастики суглобів (2 години)
2900 грн.
Реабілітація постінсультного хворого (20 хв)
385 грн.
Реабілітація постінсультного хворого (40 хв)
585 грн.
Реабілітація постінсультних хворих (1 година)
1507 грн.
Реабілітація постінсультних хворих (виїзд на дім)
2876,50 грн.
Реабілітація після мастектомії: Протинабрякова терапія.Скоригований комплекс фізичної терапії верхньої кінцівки низького та високого навантаження на похилій площині та горизонтальній поверхні, лімфодренажний масаж, масаж келоїдних рубців в оперованій ділянці молочної залози та пахвовій області плеча. Фізичні вправи на мобільність кінцівки, розтягнення післяопераційних рубців + силові тренування, аеробні вправи з акцентом на глибокому диханні
2395 грн.
Реабілітація після мастектомії: Лікування порушень постави. Скоригований комплекс фізичної терапії низького та високого навантаження на похилій площині та горизонтальній поверхні: міофасціяльний масаж, мануальна корекція, постізометрична релаксація м'язів верхніх кінцівок, шийного та верхнього грудного відділів хребта, витягування з масажем на терморелаксаційній установці «Релакс»
2395 грн.
-- Реабілітаційні процедури --
Механотерапія: Вертикалізатор BALANS, реабілітаційна програма (30хв)
814 грн.
Фармакопунктура (без вартості препаратів)
640 грн.
+
Проктологічні операції та процедури
Послуга
Ціна
Видалення одного зовнішнього гемороїдального вузла
5720 грн.
Видалення тромбованого гемороїдального вузла
7150 грн.
Видалення хронічної анальної тріщини І категорії складності
15400 грн.
Висічення екстрасфінктерної нориці прямої кишки
32560 грн.
Висічення епітеліальних куприкових ходів (операція Карідакіса, операція Баскома)
15070 грн.
Висічення епітеліального куприкового ходу без ушивання рани
15070 грн.
Висічення епітеліального куприкового ходу з ушиванням рани
20020 грн.
Висічення нориці прямої кишки за Габріелем
15070 грн.
Висічення ректовагінальної нориці
22550 грн.
Гемороїдектомія
19800 грн.
Гемороїдектомія одного гемороїдального вузла по Міллігану-Моргану
10120 грн.
Латексне лігування гемороїдальних вузлів (1 процедура)
4070 грн.
Латексне лігування гемороїдального вузла (1 процедура)
2200 грн.
Операція LIFT при транссфінктерній нориці
18810 грн.
Операція при гострому парапроктиті
12525 грн.
Ректороманоскопія
660 грн.
Розкриття абсцесу епітеліального куприкового ходу
7535 грн.
Розкриття перианального абсцесу
10120 грн.
Трансанальнаполіпектомія
7535 грн.
Проктоскопія
385 грн.
Видалення папілом перианальної ділянки
5720 грн.
Видалення хронічної анальної тріщини ІІ категорії складності
17600 грн.
Видалення хронічної анальної тріщини ІІІ категорії складності
19800 грн.
Деартеріолізація гемороїдальних вузлів, мукопексія
19800 грн.
+
Перебування в стаціонарі
Послуга
Ціна
Перебування в палаті інтенсивної терапії (реанімація) 1 година
1200 грн.
Перебування в палаті інтенсивної терапії(реанімація)(1 доба)
9100 грн.
Перебування в палаті стаціонарного відділення (1 доба,одномісна палата)
6800 грн.
Перебування в палаті стаціонарного відділення(1 доба,двомісна палата)
4800 грн.
Перебування в процедурному кабінеті (1 година)
550 грн.
Перебування одного з членів сім'ї в палаті стаціонарного відділення
9100 грн.
Проведення таргентної терапії, хіміотерапії в умовах реанімації (до 12 годин)
5500 грн.
Хіміотерапія і тарнгентна терапія в палаті стаціонарного відділення (1 доба)
7950 грн.
Перебування в процедурному кабінеті з індивідуальним сестринським постом (1 година)
1100 грн.
Перебування одного з членів сім’ї в палаті стаціонарного відділення (1 доба)
2650 грн.
Проведення таргентної терапії, хіміотерапії в умовах реанімації (до 12 годин ) (Клінічні дослідження)
6100 грн.
--- Перебування в ковідному стаціонарі ---
Перебування в палаті стаціонарного відділення (1 доба, одномісна палата-пологове відділення)
5400 грн.
Одноосібне перебування в палаті стаціонарного відділення (особливі умови)
16500 грн.
--- Харчування ---
Харчування (одноразове)
440 грн.
Харчування (дворазове)
880 грн.
Харчування (триразове)
1320 грн.
--- Додаткові послуги ---
Індивідуальний сестринський пост в стаціонарі (1 доба)
3300 грн.
Матеріальне забезпечення (іонізація палати)
3700 грн.
Системна тромболітична терапія (препаратом альтаплази)
75100 грн.
Індивідуальний сестринський пост в боксованій палаті інтенсивної терапії (1 доба)
5700 грн.
+
Урологічні, нефрологічні операції та процедури
Послуга
Ціна
Вазорезекція
15030 грн.
Видалення інородного тіла крайньої плоті
15030 грн.
Видалення поліпу (кісти) уретри
15030 грн.
Епіцистостома
7515 грн.
Катетеризація сечового міхура у жінок
370 грн.
Катетеризація сечового міхура у чоловіків
495 грн.
Класична цистостомія
12525 грн.
Кругове обрізання крайньої плоті (цикумцізіо)
13780 грн.
Лапароскопічна операція при варікоцеллє
22545 грн.
Лапароскопічна уретеролітомія
25050 грн.
Лапароскопічне висічення кісти нирки
35070 грн.
Масаж передміхурової залози
495 грн.
Мікроклізма ректальна (без вартості препарату) 1 процедура
370 грн.
Нефректомія лапароскопічна
37570 грн.
Оперативне втручання при фімозі
11000 грн.
Операція Бергмана при гідроцеллє
17535 грн.
Операція варікоцеле (рецидування)
20050 грн.
Операція Мармара при варикоцеллє
20050 грн.
Орхектомія одностороння
12525 грн.
Перкутанна нефростомія (одностороння)
35070 грн.
Пієлонефролітотомія
25050 грн.
Пластика вуздечки кройньої плоті
10020 грн.
Ревізія органів калитки
12525 грн.
Стентування сечоводу при цистоскопії
2510 грн.
Цистосктопія
5745 грн.
Черезміхурова резекція простати (аденомектомія)
30060 грн.
Роз'єднянна синехій крайньої плоті
1125 грн.
Накладання нефростоми (з розхідними матеріалами)
15940 грн.
Резекція нирки
66000 грн.
Заміна цистостоми
7515 грн.
Відмивання гематотоми сечового міхура. Встановлення промивної системи
3300 грн.
Трансуретральная резекція (ТУР) сечового міхура
44000 грн.
+
Дерматологічні операції та діагностичні поцедури
Послуга
Ціна
Дерматоскопія
400 грн.
Дерматоскопія на апараті Heine з консультацією дерматоонколога (від 3-х утворень)
1140 грн.
Дерматоскопія на апараті Heine з консультацією дерматоонколога (до 3-х утворень)
950 грн.
Видалення піогенної гранульоми (за 1 новоутворення)
770 грн.
Електрокоагуляція доброякісних новоутворень шкіри: папілом, кератом, кератопапіллом, себорейного кератозу, невусів (до 5 мм) вартість за 1 шт
220 грн.
Електрокоагуляція доброякісних новоутворень шкіри: папілом, кератом, кератопапіллом, себорейного кератозу, невусів (5-10 мм) вартість за 1 шт
630 грн.
Електрокоагуляція доброякісних новоутворень шкіри: папілом, кератом, кератопапіллом, себорейного кератозу, невусів (більше 10 мм) вартість за 1 шт
1255 грн.
Електрокоагуляція доброякісних новоутворень шкіри: папілом, кератом, кератопапіллом, себорейного кератозу, невусів: вартість за 1 зону (шия, декольте, пахви)
1880 грн.
Місцева анестезія з пробою
385 грн.
+
Діагностика та лікування судин (флебологія)
Послуга
Ціна
Ехосклеротерапія варикозних вен
6240 грн.
Медикаментозне лікування при радіочастотній абляції
16500 грн.
Радіочастотна абляція (із ехосклеротерапією або мініфлебектомією за потреби) 1 кінцівка
22000 грн.
Радіочастотна абляція (із ехосклеротерапією або мініфлебектомією за потреби) 2 кінцівки
44000 грн.
Склеротерапія
5010 грн.
Склеротерапія залишкових (резидуальних) вен
5010 грн.
Мініфлебектомія
7515 грн.
Гемоексфузія
1370 грн.
Венектомія (при варикозній хворобі н/к) І категорії складності
20000 грн.
Венектомія (при варикозній хворобі н/к) ІІ категорії складності
24200 грн.
Пластика стегнової артерії
27600 грн.
+
Гінекологічні операції: лапаротомії, лапароскопії, гістероскопії
Послуга
Ціна
--- ЛАПАРОТОМІЇ, ЛАПАРОСКОПІЧНІ ВТРУЧАННЯ---
Клиновидна резекція яєчників Штейна-Левенталя (без вартості ПГД та знеболення)
18710 грн.
Консервативна міомектомія (без вартості ПГД та знеболення)
22550 грн.
Надпіхова ампутація матки (без вартості ПГД та знеболення)
25050 грн.
Операції при гнійно-запальних процесах на придатках (без вартості ПГД та знеболення)
25050 грн.
Тубектомія при позаматковій вагітності (без вартості ПГД та знеболення)
18710 грн.
Хірургічна стерилізація (без вартості знеболення)
10000 грн.
Пластична реконструктивна операція на придатках (без вартості знеболення)
22550 грн.
Екстирпація матки (без вартості ПГД та знеболення)
31295 грн.
Видалення кісти яєчника (без вартості ПГД та знеболення)
18710 грн.
Накладання циркулярного шва на шийку матки
5645 грн.
Лімфодисекція
22770 грн.
Діагностична лапаротомія І категорії складності
10000 грн.
Діагностична лапаротомія ІІ категорії складності
12500 грн.
Лапароскопія видалення ендометріоми яєчника
22600 грн.
--- ГІСТЕРОСКОПІЇ ---
Гістероскопія (ІІ категорії складності)
19600 грн.
Гістероскопічна поліпектомія І категорії складності (без вартості ПГД та знеболення)
5840 грн.
Гістероскопічна міомектомія (без вартості ПГД та знеболення)
8715 грн.
Гістероскопічна поліпектомія ІІ категорії складності (без вартості ПГД та знеболення)
7325 грн.
Діагностична гістероскопія (без вартості знеболення)
5000 грн.
Лапароскопічна пангістероктомія
71500 грн.
Відкрита пангістеректомія з лімфодисекцією
88000 грн.
+
Малі гінекологічні операції
Послуга
Ціна
Роз'єднання внутрішньоматкових синехій (без вартості знеболення )
6235 грн.
Видалення папілом та конділом вульви (більше 5 шт. без вартості знеболення та ПГД)
2675 грн.
Видалення папілом та конділом вульви (до 5 шт. без вартості знеболення та ПГД)
1240 грн.
Видалення фіброматозного вузла, що народжується з вишкрібанням стінок порожнини матки
6830 грн.
Видалення кісти бартолінової залози (без вартості ПГД та знеболення )
8120 грн.
Гіменопластика (відновлення цілостності дівочої пліви, без вартості знеболення)
8120 грн.
Гіменопластика тришарова (без вартості знеболення)
12525 грн.
Марсупалізація кісти бартолінієвої залози (без вартості катетера Ворда та знеболення)
4355 грн.
Передня та задня кольпоперінеорафія з леваторопластикою (без вартості знеболення)
25050 грн.
Видалення кіст яєчника розмірами до 5 см
13100 грн.
Пластична реконструктивна операція на шийці матки (1 категорії складності, без вартості знеболення) Операція Еммета
4950 грн.
Пластична реконструктивна операція на шийці матки (2 категорії складності, без вартостізнеболення) Операція Еммета
8715 грн.
Радіохвильова абляція шийки матки
3070 грн.
Радіохвильова біопсія (без вартості ПГД та знеболення)
1090 грн.
Радіохвильова деструкція кондилом (урогенітальна зона 1 шт. без знеболення)
410 грн.
Радіохвильова конізація шийки матки (без вартості ПГД та знеболення 1 зона)
2475 грн.
Радіохвильова конізація шийки матки (без вартості ПГД та знеболення 2 зона)
3070 грн.
Радіохвильова конізація шийки матки (без вартості ПГД та знеболення 3 зона)
4355 грн.
Хірургічна дефлорація (без вартості знеболення)
1880 грн.
Хірургічна лабіопластика (без вартості знеболення)
12525 грн.
Переривання вагітності до 12 тижнів
8195 грн.
Хірургічна стерилізація під час кесарського розтину (без вартості знеболення)
3760 грн.
Пластика промежини (без вартості знеболення)
4950 грн.
Біопсія шийки матки петльова (без вартості ПГД та знеболення)
745 грн.
Видалення кісти піхви (без вартості ПГД та знеболення )
8120 грн.
Розкриття та дренування абсцесу бартолінової залози (без вартості знеболення)
3710 грн.
Накладення вторинних швів на промежину
2505 грн.
--- Додаткові витрати ---
Зшиваючий лінійний апарат (розхідні матеріали)
9900 грн.
Зшиваючий циркулярний апарат (розхідні матеріали)
16500 грн.
+
Ургентні операції
Послуга
Ціна
Апендектомія
26300 грн.
Біліодигестивний анастомоз
56360 грн.
Венектомія (при варикозній хворобі н/к)
30060 грн.
Герніопластика пахово-калиткової грижі
33825 грн.
Герніопластика післяопераційної вентральної грижі І категорії складності
26300 грн.
Герніопластика післяопераційної вентральної грижі ІІ категорії складності
30100 грн.
Герніопластика при паховій грижі без вартості сітки
26300 грн.
Герніопластика при рецидивній паховій грижі без вартості сітки
33800 грн.
Герніопластика пупкової грижі, грижі білої лінії живота (без вартості протеза )
22500 грн.
Діагностична лапаротомія
15100 грн.
Діагностична лапароскопія
1320 грн.
Лапароскопічна апендектомія
33900 грн.
Лапароскопічна герніопластика при паховій грижі без вартості сітки
30100 грн.
Лапароскопічна санація черевної порожнини
15100 грн.
Лапароскопічна холецистектомія
45100 грн.
Лапароскопічне роз'єднання злук
18800 грн.
Лапароскопічне розкриття, санація та дренування абсцесів черевної порожнини
25500 грн.
Лапароскопічне ушивання перфоративної виразки
41400 грн.
Лапароцентез під контролем УЗД
11300 грн.
Операція з приводу перфоративної виразки
37600 грн.
Роз'єднання злук (адгезіалізіс) множинні
33800 грн.
Роз'єднання злук (адгезіалізіс) поодинокі
20700 грн.
Спленектомія
37600 грн.
Холецистектомія
37600 грн.
+
Амбулаторна хірургія: малі хірургічні втручання, хірургічні діагностичні процедури
Послуга
Ціна
Аплікаційна анестезія (обличчя, шия)
330 грн.
Аплікаційна анестезія (тіло)
630 грн.
Видалення атероми великих розмірів в умовах операційної
7525 грн.
Видалення доброякісних утворень м'яких тканин I категорії складності (ліпоми, атероми, гігроми)
1400 грн.
Видалення доброякісних утворень м'яких тканин ІI категорії складності (ліпоми, атероми, гігроми)
2020 грн.
Видалення доброякісних утворень м'яких тканин ІІІ складності(ліпомми, атероми, гігроми)
3765 грн.
Видалення стороннього тіла м'яких тканин
520 грн.
Видалення швів з однієї рани (більше 5 або складні)
520 грн.
Видалення швів з однієї рани (до 5 швів)
385 грн.
Глибока біопсія
1485 грн.
Діагностичне висічення злоякісного утворення шкіри
5000 грн.
Дренування плевральної порожнини по Бюлау
2300 грн.
Накладання лікувальної пов'язки (без вартості розхідних матеріалів)
240 грн.
Накладення вторинних швів на рану більше 4 сантиметрів
815 грн.
Накладення вторинних швів на рану до 4 сантиметрів
645 грн.
Некректомія (видалення некротизованих тканин) глибока
1485 грн.
Некректомія (видалення поверхневих некротизованих тканин) I категорія
645 грн.
Оперативне втручання з приводу врослого нігтя
1400 грн.
Оперативне втручання з приводу пандактиліту
1685 грн.
Оперативне втручання з приводу пароніхію
825 грн.
Оперативне втручання з приводу ускладненої піднігтьової гематоми
890 грн.
Оперативне лікування водянки яєчок
11000 грн.
Первинна хірургічна обробка глибокої рани
1785 грн.
Первинна хірургічна обробка рани більше 4 сантиметрів
1370 грн.
Первинна хірургічна обробка рани до 4 сантиметрів
915 грн.
Плевральна пункція
1485 грн.
Пункція м'яких тканин
345 грн.
Розкриття абсцесу, флегмони м'яких тканин, І категорія складності
1650 грн.
Розкриття абсцесу, флегмони м'яких тканин, ІІ категорія складності
2645 грн.
Розкриття абсцесу, флегмони м'яких тканин, ІІІ категорія складності
7525 грн.
Розкриття та дренування бурси, або гематоми І категорії складності
1140 грн.
Розкриття та дренування бурси, або гематоми ІІ категорії складності
2020 грн.
Хірургічна перев'язка І категорії складності (без вартості розхідних матеріалів)
260 грн.
Хірургічна перев'язка ІІ категорії складності (без вартості розхідних матеріалів)
350 грн.
Хірургічна перев'язка ІІІ категорії складності (без вартості розхідних матеріалів)
500 грн.
Хірургічне видалення новоутворень шкіри з пластикою переміщеним лоскутом ( в умовах операційної)
15050 грн.
Шейв-біопсія (обличчя, голова, шия, статеві органи) (без розхідних матеріалів)
990 грн.
Шейв-біопсія (тулуб, кінцівки) (без розхідних матеріалів)
745 грн.
Орхіопексія
16500 грн.
Холангіостома під УЗД-контролем
9900 грн.
Дренування плевральної порожнини під контролем УЗД
4730 грн.
Корекція вуздечки язика з місцевою анестезією
2280 грн.
+
Анестезія, інтенсивна терапія та реанімація
Послуга
Ціна
Анестезійний моніторинг (1 година)
1100 грн.
Анестезіологічний супровід пацієнтів в важкому соматичному стані
1100 грн.
Анестезія в амбулаторних умовах до 1 години
2640 грн.
Анестезія в амбулаторних умовах до 30 хвилин
1760 грн.
Анестезія внутрішньовенна тривалістю до 1 години
2255 грн.
Анестезія при гастро-колоноскопії
2750 грн.
Анестезія при гастроскопії
2365 грн.
Анестезія при колоноскопії
2475 грн.
Бронхоскопія діагностично-санаційна з в/в седацією
2750 грн.
Встановлення в/в порту (без вартості розхідних матеріалів)
8515 грн.
Ендотрахеальний наркоз за кожну годину тривалістю більше 2 годин
1430 грн.
Ендотрахеальний наркоз тривалістю 1-2 години
5650 грн.
Ендотрахеальний наркоз тривалістю до 1 години
4520 грн.
Епідуральна анестезія
2860 грн.
Катетеризація центральної вени під УЗД контролем
1870 грн.
Місцева анестезія (3 категорія складності)
805 грн.
Місцева анестезія, 1 утворення (ін'єкція)
365 грн.
Переливання компонентів крові (без вартості перебування та компонентів)
1210 грн.
Плазмаферез (в умовах процедурного кабінету)
7260 грн.
Санація дихальних шляхів (бронхоскопом)
660 грн.
Спінальна анестезія
2860 грн.
Спінальна анестезія з внутрішньовенною седацією
5060 грн.
Провідникова анестезія під контролем УЗД чи нейростимуляції
3850 грн.
Провідникова анестезія під контролем УЗД чи нейростимуляції з в/в седацією
5280 грн.
Видалення центрального катетора
715 грн.
Епідуральна анестезія під УЗД контролем
3960 грн.
Заміна трахеостомічної трубки
1100 грн.
Індивідуальний пост лікаря-анестезіолога
8800 грн.
+
Медичні процедури та маніпуляції
Послуга
Ціна
Внутрішньовенна ін'єкція
155 грн.
Внутрішньовенна інфузія (60 хвилин) в умовах процедурного кабінету
560 грн.
Внутрішньом'язова ін'єкція
115 грн.
Докорекція
1520 грн.
Підшкірна ін'єкція
145 грн.
Постановка в\в катетера
170 грн.
Постановка в\в катетера (неофлон)
300 грн.
Промивання в/в катетера (порта)
225 грн.
Заміна сечового катетера
450 грн.
Промивання сечового катетера
265 грн.
Катетеризація сечового міхура
390 грн.
Інгаляція
170 грн.
Тест на переносимість лікарських засобів
155 грн.
Обробка піхви
155 грн.
Промивання зовнішніх слухових проходів (1 вухо)
200 грн.
Промивання зовнішніх слухових проходів (2 вуха)
335 грн.
Постановка очистної клізми для дорослих
265 грн.
Промивання шлунку
1265 грн.
Регіонарна блокада
685 грн.
Постановка лікувального тампону
155 грн.
Постановка шлункового зонда (без вартості витратних матеріалів)
265 грн.
Зняття в/в катетера
165 грн.
Стернальна пункція
3765 грн.
Промивання венозного порту (лікарська маніпуляція)
1510 грн.
Внутрішньовенна інфузія (60 хвилин) в умовах боксованої палати інтенсивної терапії
1140 грн.
Внутрішньовенна інфузія (60 хвилин) в умовах стаціонару (індивідуальне перебування)
1100 грн.
Видалення порту
3960 грн.
Люмбальна пункція
1015 грн.
Постановка назогастрального зонда
255 грн.
Оксигенотерапія від 12 годин до 1 доби
605 грн.
Туберкулінова проба ″Манту″
145 грн.
+
Консультація анестезіологів
Послуга
Ціна
Анестезіолог
950 грн.
Анестезіолог дитячий
950 грн.
Консультація провідного спеціаліста, лікаря-анестезіолога
2300 грн.
Ургентна консультація лікаря анестезіолога, к.м.н.
4600 грн.
+
Консультації хірургів
Послуга
Ціна
Хірург
950 грн.
Хірург дитячий
950 грн.
Хірург, доктор медичних наук
1150 грн.
Ургентна консультація лікаря-хірурга
2300 грн.
Хірург-проктолог
1100 грн.
Нейрохірург
950 грн.
Нейрохірург вищої категорії
1090 грн.
Нейрохірург дитячий
2000 грн.
Нейрохірург, кандидат медичних наук
1540 грн.
Нейрохірург, доктор медичних наук
2000 грн.
Ургентна консультація лікаря-нейрохірурга
2850 грн.
Судинний хірург (флеболог)
950 грн.
Судинний хірург (флеболог), доктор медичних наук
2200 грн.
Торакальний хірург, кандидат медичних наук Соколов В.В.
2200 грн.
Хірург-онколог
1200 грн.
Хірург-онколог-проктолог, професор Сорокін Б.В.
2000 грн.
+
Консультації лікарів-спеціалістів
Послуга
Ціна
--- Консультація інфекціоністів ---
Інфекціоніст
950 грн.
Інфекціоніст, кандидат медичних наук
1540 грн.
Інфекціоніст дитячий
950 грн.
Онлайн консультація лікаря-інфекціоніста к.м.н.
1350 грн.
--- Консультація мамологів ---
Мамолог
950 грн.
Мамолог-онколог
950 грн.
--- Консультація алерголога ---
Алерголог
1090 грн.
--- Консультація анестезіологів ---
Анестезіолог
950 грн.
Анестезіолог дитячий
950 грн.
Консультація провідного спеціаліста, лікаря-анестезіолога
2300 грн.
Ургентна консультація лікаря анестезіолога, к.м.н.
4600 грн.
--- Консультація психологів, психіатрів, наркологів ---
Психолог
1400 грн.
Психіатр
1540 грн.
Нарколога
3400 грн.
--- Консультація ортопедів-травматологів, реабілітологів ---
Ортопед-травматолог
950 грн.
Ортопед-травматолог вищої категорії
950 грн.
Ортопед-травматолога дитячий
950 грн.
Ортопед-травматолог, кандидат медичних наук
1540 грн.
Ургентна консультація лікаря-ортопеда-травматолога
2300 грн.
Фізичний реабілітолог
950 грн.
--- Консультація невропатологів ---
Невропатолог
950 грн.
Невропатолог, кандидат медичних наук
1090 грн.
Ургентна консультація невропатолога
2600 грн.
Невропатолог дитячий
950 грн.
--- Консультація кардіологів, ревматологів ---
Кардіолог
950 грн.
Кардіолог, кандидат медичних наук
1540 грн.
Ревматолог, кандидат медичних наук
1540 грн.
--- Консультація офтальмологів ---
Офтальмолог
1090 грн.
Офтальмолог дитячий
1090 грн.
--- Консультація дерматологів ---
Дерматолог
950 грн.
Дерматовенеролог
950 грн.
Дерматовенеролог, кандидат медичних наук
1050 грн.
--- Консультація фтизіатра ---
Фтизіатр, кандидат медичних наук
1540 грн.
--- Консультація отоларингологів ---
Отоларинголог
950 грн.
Лікар-отоларинголог вищої категорії
1090 грн.
Отоларинголог дитячий
950 грн.
--- Консультація гемотологів ---
Гемотолог
950 грн.
Гемотолог дитячий
1020 грн.
--- Консультація ендокринологів ---
Ендокринолог
950 грн.
Ендокринолог, кандидат медичних наук
1320 грн.
Консультація професора, лікаря-ендокринолога Черенько С.М.
2000 грн.
--- Консультація гастроентерологів, дієтологів ---
Гастроентеролог
950 грн.
Дієтолог
--- Консультація спеціалістів діагностики ---
Ендоскопіст
950 грн.
Рентгенолог
950 грн.
--- Консультація проктологів ---
Проктолог
950 грн.
Хірург-проктолог, кандат медичних наук
1100 грн.
---- Консультація урологів, нефролога ---
Уролог
1090 грн.
Уролог, кандидат медичних наук
1540 грн.
Ургентна консультація уролога
2900 грн.
Уролог, дитячий
950 грн.
Консультація залученого спеціаліста уролога
1650 грн.
Нефролог, кандидат медичних наук
1900 грн.
--- Консультація гінекологів, акушерів-гінекологів ---
Акушер-гінеколог
950 грн.
Консультація з питань ведення вагітності та пологів (лікар Дікусарова С.М., к.м.н.)
1150 грн.
Лікар-онкогінеколог
1540 грн.
+
Детоксикація
Послуга
Ціна
Плазмаферез (в умовах процедурного кабінету)
7260 грн.
Гемосорбція
8885 грн.
Озонотерапія
520 грн.
Оксигенотерапія від 12 годин до 1 доби
605 грн.
Внутрішньовенна інфузія (60 хвилин) в умовах стаціонару (індивідуальне перебування)
1100 грн.
Внутрішньовенна інфузія (60 хвилин) в умовах боксованої палати
1140 грн.
+
ЛОР-послуги
Послуга
Ціна
Промивання лакун мигдаликів 1 процедура
320 грн.
Промивання порожнини носа по Проетцу (1 процедура)
390 грн.
Розкриття паратонзилярного абсцеса
6240 грн.
Септопластика
20045 грн.
Септопластика та вазотомія (при викривленні перегородки)
31310 грн.
Септопластика та вазотомія
33000 грн.
Трахеостомія
10450 грн.
Ендоскопічна мікрогайморотомія
25050 грн.
Часткова увульотомія
3130 грн.
Пункційна черезшкірна трахеостомія (з матеріальним забезпеченням)
18710 грн.
Хемокаустика кровоточивих судин
990 грн.
Ургентна тампонада носа
1685 грн.
Тонзилектомія
24200 грн.
+
Ендоскопічні операції та процедури
Послуга
Ціна
Бронхоскопія санаційна
1320 грн.
Діагностично-санаційна бронхоскопія
4555 грн.
Комплексна ВГДС (NBI-хромоскопія, збільшувальна, Нр-уреазний тест)
2200 грн.
Комплексна відеоколоноскопія (ВКС) - NBI - хромоскопія, збільшення)
2750 грн.
Контрольна ВГДС (перед, після ендоскопічних операцій, маніпуляцій)
1320 грн.
Контрольна ВКС (після ендоскопічних операцій та втручань)
1650 грн.
Виконання уреазного експрес-тесту на хелікобактер під час ВГДС
145 грн.
Капсульна ендоскопія
31880 грн.
Відеоректосигмоскопія
1100 грн.
Ендоскопічна поліпектомія (видалення поліпа до 10 мм) - 1 поліп
1650 грн.
Використання ендоскопічного дисекційного ножа
2525 грн.
Електрод одноразовий (для поліпектомії)
430 грн.
Ендоскопічна абляція утворень при ВГДС та ВКС 1 категорії
890 грн.
Ендоскопічна абляція утворень при ВГДС та ВКС 2 категорії
1140 грн.
Ендоскопічна абляція утворень при ВГДС та ВКС 3 категорії
1895 грн.
Ендоскопічна поліпектомія (видалення поліпа до 20 мм) - 1 поліп
2060 грн.
Ендоскопічна поліпектомія поліпа більше 20 мм - 1 поліп
2625 грн.
Ендоскопічна резекція слизової (EMR) без вартості набору
4400 грн.
Ендоскопічна резекція слизової (EMR) розширена без вартості набору
5020 грн.
Ендоскопічна установка інтестінального зонда
660 грн.
Ендоскопічне видалення сторонніх тіл ШКТ (1 тіло)
1320 грн.
Комплексна зупинка кровотечі (ендоскопічний гемостаз) 1 категорії складності при ВГДС без вартості набору
1770 грн.
Комплексна зупинка кровотечі (ендоскопічний гемостаз) 2 категорії складності при ВГДС без вартості набору
2525 грн.
Комплексна зупинка кровотечі при ВКС 1 категорії без вартості набору
1770 грн.
Комплексна зупинка кровотечі при ВКС 2 категорії без вартості набору
2525 грн.
Встановлення (видалення) стенту при ендоскопічному дослідженні (без вартості стенту)
6280 грн.
Видалення гастростомічної трубки
1770 грн.
Видалення стороннього тіла стравоходу
1140 грн.
--- Вартість одноразових ендоскопічних інструментів ---
Голка ендоскопічна для ін'єкцій одноразова
1140 грн.
Кліпса ендоскопічна HX-610-090L
1390 грн.
Кліпса ендоскопічна SX-C-90
765 грн.
Петля для поліпектомії
1020 грн.
Петля для поліпектомії одноразова Disposable Polyp Snares
1265 грн.
Щипці біопсійні
640 грн.
Щипці для видалення сторонніх тіл
1520 грн.
Щітка цитологічна
145 грн.
Кліпса ендоскопічна HX-610-090
1130 грн.
Кліпса ендоскопічна HX-610-135
1130 грн.
+
Нефрологія та діаліз
Послуга
Ціна
Еферентне очищення крові методом гемодіалізу лікарем-нефрологом без категорії на апараті «Prismaflex» (вартість набору для гемофільтрацій/гемодіалізу, розчин для гемофільтрації та гемодіалізу сплачується окремо)
2280 грн.
Еферентне очищення крові методом гемодіалізу лікарем-стажистом без категорії на апараті «Prismaflex» (вартість набору для гемофільтрацій/гемодіалізу, розчин для гемофільтрації та гемодіалізу сплачується окремо)
2280 грн.
Еферентне очищення крові методом гемодіалізу лікарем-нефрологом без категорії на апараті «Diapact CRRT»
34155 грн.
Еферентне очищення крові методом гемодіалізу лікарем-стажистом на апараті «Diapact CRRT»
34155 грн.
Еферентне очищення крові методом гемодіалізу лікарем-нефрологом без категорії на апараті «Diapact CRRT» (вартість Стерильного бікарбонатного розчину, для гемодіалізу з калієм, Набір для гемофільтрації/гемодіалізу, Діалізатор Diacap@ a-Polysulfone HI PS 18 сплачується окремо)
2280 грн.
Еферентне очищення крові методом гемодіалізу лікарем-стажистом на апараті «Diapact CRRT» (вартість Стерильного бікарбонатного розчину, для гемодіалізу з калієм, Набір для гемофільтрації/гемодіалізу, Діалізатор Diacap@ a-Polysulfone HI PS 18 сплачується окремо)
2280 грн.
Еферентне очищення крові методом плазмаобміну лікарем-нефрологом без категорії на апараті «Prismaflex»
13665 грн.
Еферентне очищення крові методом плазмаферезу лікарем-нефрологом без категорії на апараті «Aurora»
4555 грн.
Еферентне очищення крові методом плазмаобміну лікарем-нефрологом без категорії на апараті «Автоферез-С»
4555 грн.
+
Нейрохірургія
Послуга
Ціна
Блокада в умовах операційної під рентген-контролем (без вартості розхідних матеріалів)
6265 грн.
Вентрикулостомія
28215 грн.
Видалення грижі міжхребцевого диску поперекового відділу хребта
38830 грн.
Видалення пухлини головного мозку
30085 грн.
Декомпресивна трепанація черепа
12525 грн.
Екстравазальна декомпресія хребетної артерії І етап
60115 грн.
Екстравазальна декомпресія хребетної артерії ІІ етап
13695 грн.
Екстрафорамінальна мікродискектомія
33825 грн.
Кістково-пластична трепанація черепа. Видалення параселярного новоутворення
150285 грн.
Пластика лікворної нориці трансназально
93940 грн.
Пункційна кіфопластика
33880 грн.
Мікродискектомія
25080 грн.
Епідуральна блокада поперекового відділу хребта
3795 грн.
Розкриття та дренування абсцесу паравертебрально
31350 грн.
Кістково-пластична трепанація черепа. Видалення гострої/підгострої/хронічної субдуральної гематоми
79200 грн.
Краніопластика склепіння черепа
30250 грн.
Кістково-пластична трепанація черепа
13750 грн.
Видалення гострої субдуральної гематоми
54670 грн.
Селективна корінцева блокада під КТ-контролем (шийний відділ) (без вартості розхідних матеріалів)
4400 грн.
Селективна корінцева блокада під КТ-контролем (поперековий відділ) (без вартості розхідних матеріалів)
3850 грн.
Кістково-пластична трепанація черепа. Видалення пухлини головного мозку
176000 грн.
+
Планові кардіологічні операції
Послуга
Ціна
Пункція перикарду
2915 грн.
Пункція перикарду
9130 грн.
+
Онкохірургія
Послуга
Ціна
--- Mohs хірургія (Мікрографічна хірургія за Моосом) ---
Видалення злоякісних утворень шкіри Mohs з пластикою місцевими тканинами (без вартості наркозу) складність 1
15620 грн.
Видалення злоякісних утворень шкіри Mohs з пластикою місцевими тканинами (без вартості наркозу) складність 2
18920 грн.
Видалення злоякісних утворень шкіри Mohs з пластикою місцевими тканинами (без вартості наркозу) складність 3
24420 грн.
--- Широке висічення пухлин шкіри ---
Широке висічення злоякісної пухлини шкіри
11990 грн.
Широке висічення злоякісної пухлини шкіри з пластикою дефекту вільним шкірним лоскутом
13970 грн.
Широке висічення злоякісної пухлини шкіри з пластикою дефекту місцевими тканинами
16500 грн.
--- Лампектомії/мастектомії ---
Лампектомія+Біопсія сторожового лімфатичного вузла (БСЛВ)
49500 грн.
Симетризуюча мамопластика
38500 грн.
Лампектомія+Аксилярна лімфаденектомія (АЛД)
55000 грн.
Мастектомія+БСЛВ (однобічна)
55000 грн.
Мастектомія+АЛД (однобічна)
60500 грн.
Мастектомія+БСЛВ (двобічна)
71500 грн.
Мастектомія+АЛД (двобічна)
77000 грн.
Реконструкція експандером/імплантом (одностороння)
38500 грн.
Широке висічення утворення з БСЛВ
33000 грн.
Аксилярна лімфодисекція
49500 грн.
Секторальна резекція молочної залози
38800 грн.
---Видалення доброякісних новоутворень ---
Видалення доброякісного новоутворення м'яких тканин голови І категорії складності
8800 грн.
Видалення доброякісного новоутворення м'яких тканин голови ІІ категорії складності
11000 грн.
Видалення доброякісного новоутворення м'яких тканин голови ІІІ категорії складності
15400 грн.
Видалення пухлини м‘яких тканин ІІ категорії складності
55000 грн.
Видалення новоутворення кінцівки
16500 грн.
+
Ендокринна хірургія
Послуга
Ціна
Видалення аденоми паращитовидної залози
73700 грн.
Видалення аденоми паращитовидної залози
41250 грн.
Гемітиреоїдектомія
41250 грн.
Паратиреоїдектомія
52800 грн.
Паратиреоїдектомія. Видалення аденоми правої верхньої паращитоподібної залози
62700 грн.
Субтотальна паратиреоїдектомія
63800 грн.
Тиреоїдектомія
57200 грн.
Тотальна тиреоїдектомія з центральною дисекцією шиї
63800 грн.
Тотальна тиреоїдектомія
42900 грн.
Лапароскопічна адреналектомія
64900 грн.
Лапароскопічна адреналектомія
81400 грн.
Ревізія паращитовидних залоз. Видалення аденом паращитовидних залоз
57200 грн.
Видалення метастазу папілярного раку шиї
41250 грн.
Видалення серединної кісти шиї. Центральна дисекція
26400 грн.
Ревізія паращитовидних залоз
66000 грн.
Резекція щитоподібної залози
66000 грн.
+
Операції черевної порожнини
Послуга
Ціна
--- ВИДАЛЕННЯ АПЕНДИЦИТУ ---
Апендектомія I категорії складності
17600 грн.
Апендектомія IІ категорії складності
22500 грн.
Лапароскопічна апендектомія І категорії складності
22500 грн.
Лапароскопічна апендектомія ІІ категорії складності
28710 грн.
--- ВИДАЛЕННЯ ГРИЖІ (КИЛИ) ---
Герніопластика пахово-калиткової грижі І категорії складності
22600 грн.
Герніопластика пахово-калиткової грижі ІІ категорії складності
28710 грн.
Герніопластика післяопераційної вентральної грижі І категорії складності
20000 грн.
Герніопластика післяопераційної вентральної грижі ІІ категорії складності
25100 грн.
Герніопластика при паховій грижі без вартості сітки І категорії складності
17600 грн.
Герніопластика при паховій грижі без вартості сітки ІІ категорії складності
22500 грн.
Герніопластика при рецидивній паховій грижі без вартості сітки І категорії складності
22500 грн.
Герніопластика при рецидивній паховій грижі без вартості сітки ІІ категорії складності
28710 грн.
Герніопластика пупкової грижі, грижі білої лінії живота (без вартості протеза ) І категорії складності
16500 грн.
Герніопластика пупкової грижі, грижі білої лінії живота (без вартості протеза ) ІІ категорії складності
18700 грн.
Лапароскопічна герніопластика при паховій грижі без вартості сітки І категорії складності
20000 грн.
Лапароскопічна герніопластика при паховій грижі без вартості сітки ІІ категорії складності
25100 грн.
--- ОПЕРАТИВНІ ВТРУЧАННЯ НА ЖОВЧНОМУ МІХУРІ ТА ПРОТОКАХ ---
Зовнішнє дренування жовчних шляхів (без вартості розхідних матеріалів)
7425 грн.
Лапароскопічна холецистектомія І категорії складності
30100 грн.
Лапароскопічна холецистектомія ІІ категорії складності
37600 грн.
Холецистектомія з мініінвазивного доступу
29700 грн.
Холецистектомія І категорії складності
25100 грн.
Холецистектомія ІІ категорії складності
31300 грн.
Біліодигестивний анастомоз І категорії складності
37510 грн.
Біліодигестивний анастомоз ІІ категорії складності
47520 грн.
--- ВИДАЛЕННЯ СЕЛЕЗІНКИ ---
Спленектомія
33000 грн.
--- ОПЕРАТИВНІ ВТРУЧАННЯ НА СТРАВОХОДІ, ШЛУНКУ ТА КИШКІВНИКУ ---
Лапароскопічна корекція кили стравохідного отвору діафрагми, антирефлюксна операція
55000 грн.
Лапароскопічне ушивання перфоративної виразки І категорії складності
27500 грн.
Лапароскопічне ушивання перфоративної виразки ІІ категорії складності
35100 грн.
Операція з приводу перфоративної виразки
33000 грн.
Резекція шлунку
44000 грн.
Операція Гартмана
44000 грн.
Ліквідація стоми товстої кишки
22770 грн.
Резекція тонкої кишки, накладання анастомозу
44000 грн.
Розширена низька передня резекція прямої кишки
52400 грн.
Висічення залишку незведеної кишки
11385 грн.
Геміколектомія
49500 грн.
--- ІНШІ ОПЕРАЦІЇ НА ЧЕРЕВНІЙ ПОРОЖНИНІ ---
Діагностична лапароскопія І категорії складності
8700 грн.
Діагностична лапароскопія ІІ категорії складності
11000 грн.
Дренування черевної порожнини
4950 грн.
Закриття стоми
37600 грн.
Зупинка кровотечі з метастазів печінки
14950 грн.
Лаваж та дренування черевної порожнини
10000 грн.
Лапароскопічна санація черевної порожнини І категорії складності
10000 грн.
Лапароскопічна санація черевної порожнини ІІ категорії складності
12600 грн.
Лапароскопічне роз'єднання злук І категорії складності
12600 грн.
Лапароскопічне роз'єднання злук ІІ категорії складності
16300 грн.
Лапароскопічне розкриття, санація та дренування абсцесів черевної порожнини І категорії складності
15000 грн.
Лапароскопічне розкриття, санація та дренування абсцесів черевної порожнини ІІ категорії складності
18800 грн.
Лапаротомічне розкриття, санація та дренування абсцесів черевної порожнини І категорії складності
15000 грн.
Лапаротомія та ревізія черевної порожнини
10000 грн.
Лапароцентез під контролем УЗД І категорії складності
7500 грн.
Лапароцентез під контролем УЗД ІІ категорії складності
10000 грн.
Ліквідація евентерації
11000 грн.
Пахово-стегнова лімфодисекція
38500 грн.
Релапаротомія
11000 грн.
Роз'єднання злук (адгезіалізіс) множинні І категорії складності
22500 грн.
Роз'єднання злук (адгезіалізіс) множинні ІІ категорії складності
28710 грн.
Роз'єднання злук (адгезіалізіс) поодинокі І категорії складності
13700 грн.
Роз'єднання злук (адгезіалізіс) поодинокі ІІ категорії складності
17500 грн.
Розкриття абсцесу в умовах операційної
10000 грн.
Розкриття гематоми в умовах операційної
10000 грн.
Розкриття фурункула шкіри І категорії складності
4400 грн.
Розкриття фурункула шкіри ІІ категорії складності
6240 грн.
+
Пункція перекарду
Послуга
Ціна
Пункція перикарду
2915 грн.
Пункція перикарду
9130 грн.
+
Корекція рубців
Послуга
Ціна
Висічення деформуючого рубця
7920 грн.

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


Наші фахівці

Лікар загальної практики-сімейної медицини, Терапевт, Пульманолог
Досвід роботи: з 2007 року
Лікар-анестезіолог
Досвід роботи з 2005 року
Лікар-анестезіолог
Досвід роботи з 2014 року
Д.М.Н. лікар-хірург, онкохірург
Досвід роботи з 1987 року.
Педіатр, неонатолог
Досвід роботи: з 2010 р.
Педіатр. Неонатолог
Досвід роботи: з 2012 р.
Анестезіолог, анестезіолог дитячий
Досвід роботи: з 2002 р.
Ортопед-травматолог. Вертебролог
Досвід роботи: з 1987 року
Педіатр, дитячий гематолог
Досвід роботи: з 1988 року
Отоларинголог, онко-отоларинголог
Досвід роботи: з 1986 р.
хірург
Досвід роботи: з 1988 р.
Нейрохірург. Дитячий нейрохірург. Онко-нейрохірург.
Досвід роботи: з 1988 року
Ортопед-травматолог
Досвід роботи: з 1980 року
Лікар-онколог, хіміотерапевт
Досвід роботи: з 1995 р.

Статті

Дата - 20.09.2023

Малоінвазивні операції

Інформація для пацієнта

Детальніше

Дата - 28.05.2020

Серцево-судинні захворювання

Оглядова стаття про основні захворювання серця та судин.

Детальніше

Дата - 08.05.2020

Плазмаферез у практиці лікування аутоімунних захворювань

Стаття про застосування плазмаферезу.

Детальніше

Всі статті

Відгуки про нас

В клініку зверталась двічі: до хірурга Четвертушкіна Валерія Валерійовича та Тришновського Миколи Івановича. Дуже приємно відзначити, що лікарі виявились професійними, з великим досвідом, з високими людськими якостями, були надзвичайно уважні, толерантні, з високим рівнем людської культури. Мені була надана кваліфікована допомога. Приємно вразило, що лікарі не були категоричні при призначенні лікування, а виходили із конкретного стану пацієнта (оскільки я є алергіком). Це лікарі, з якими є бажання спілкуватись та підтримувати зв'язок і отримувати від них медичні поради. До речі, під час очікування результатів аналізів, лікарі постійно були на телефонному зв'язку зі мною. Хочу сказати декілька слів про сучасне обладнання в клініці, ідеальну чистоту та привітність персоналу. Щиро дякую лікарям за допомогу і рекомендую  Четвертушкіна В.В. та Тришновського М.І. як професіоналів своєї справи!!! (Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google)

Користувач Наталя Камінська

Та Ви просто герої, найкращі! Як би не Ви - їхати просто нікуди. Низький вам уклін, команда професіоналів від головлікаря і до медсестр та помічників! Їжа чудова, все для найшвидшого одужання! ❤️ (Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google).

Користувач Yaroslav Olegovich

Швидка допомога привезла мене у тяжкому стані до клініки "Мануфактура", одразу до реанімації. Лікарі дуже оперативно провели необхідні обстеження та аналізи та точно визначили причину. Вже наступного дня, після початку лікування, я відчула себе значно краще. Хочу висловити велику подяку та вдячність всьому медичному персоналу клініки, хто брав участь у моєму лікуванні. І в реанімації, і в стаціонарі я зустрічалася лише з добрими, чуйними та високопрофесійними людьми. Велике спасибі всім лікарям, лікарю Людмилі Іванівні, медсестрам, санітаркам. Особлива подяка лікарю-реабілітологу п.Жуковському Петру Миколайовичу. Це відмінний фахівець, чуйна і добра людина. Якби всі медичні працівники в нашій країні так ставилися до своїх пацієнтів, здорових і щасливих людей було б значно більше.

(Відгук з нашого сайту)

Пацієнтка Мкртчян Лідія Іванівна

Великие дякую всiм працiвникам Медичного центру Клiнiки "Мануфактура" за розумiння, професiоналiзм та чуйнicть. Окремi cлова подяки iнфекциoнiсту Рихальскiй К. С. , Кулеш А.В., анестезiологiв Iванченко А.М., Шеремет А.В., зав. ВАIТ Дудаш М.В.

Я поступив в клiнiку в надважкому станi. Мене витягнули з того свiту, врятували менi життя.

Палата обладнана всiм необхiдним. Високiй сервiс та найсучаснiше обладнання.

Щiро, вiд усього серця дякую всiм.

(Відгук з нашого сайту)

Пацієнт Богданов Валентин

//