частные больницы киева
приватные клиники киева приватна_онкологічна_лікарня_в_києві

Мобільний застосунок
«Особистий кабінет пацієнта»

лечение рака в киеве
с.Ходосівка

Стаціонар та реанімація

Медична допомога пацієнтам з різними захворюваннями, які потребують постійного медичного контролю, догляду, реабілітаційних заходів та проведення ретельного обстеження. Професійні хірурги загальної практики, спеціалісти судинної, спінальної, нейрохірургії та онкохірургії проводять оперативне лікування як планового, так і екстренного характеру.

Стаціонар та реанімація МЦ «Клініки Мануфактура»

В нашому медичному центрі ми створили максимально зручні умови для лікування та післяопераційної реабілітації. Пацієнтам пропонується одно- або двомісне перебування у сучасних палатах підвищеного комфорту. Середня площа палати 25 кв.м. Пацієнти забезпечується триразовим дієтично збалансованим харчуваннями, всіма необхідними лікарськими засобами, виробами медичного призначення та засобами особистої гігієни. 

Відділення реанімації нашої клініки відповідають всім сучасним вимогам контролю за життєво важливими функціями пацієнта та апаратами кисневого забезпечення. Палата інтенсивної терапії розрахована на 3-х пацієнтів під цілодобовий нагляд лікарів. Окремо працює реанімаційне відділення для немовлят.

Ми приймаємо на лікування пацієнтів із різноманітними видами захворювань. Працюємо із серцево-судинними, неврологічними захворюваннями, хворобами опорно-рухового апарату, травмами, в тому числі, черепно-мозковими та травмами хребта, лікуємо захворювання шлунково-кишкового тракту, хвороби сечостатевої системи, легеневі захворювання та деякі види інфекційних хвороб. Від травня 2021 працюють окремі бокси для лікування хворих на коронавірус, а в умовах терапевтичного стаціонару проводиться реабілітація пацієнтів після перенесеної коронавірусної хвороби. Стаціонарне перебування хворого дозволяє повноцінно діагностувати постковідний синдром та призначити відповідне лікування. 

В нашому медичному центрі працюють профільні команди лікарів та створені умови для спеціалізованої медичної допомоги. В Інсультному центрі ми проводимо діагностику, оперативне та медикаментозне лікування інсультів. В Центрі хіміотерапії проводиться комплексне і фахове лікування хворих на рак. В спеціалізованому Центрі акушерства та гінекології надаються комплексні медичні послуги по веденню вагітності, надається медична допомога вагітним при хронічних захворюваннях та ускладнених вагітностях, проводиться лікування гінекологічних захворювань та проблем виношування вагітності.

Терапевтичний стаціонар 

Терапевтичний стаціонар клініки приймає пацієнтів щоденно в режимі 24/7. Пацієнту надається повний доступ до результатів обстеження, схеми призначеного лікування та висновків лікарів. При цілодобовому перебуванні ведеться медичне спостереження та контроль індивідуальної програми лікування хворого, проводяться планові та додаткові медичні обстежання, виконуються медичні процедури для швидкого відновлення та одужання пацієнта. Ми приймаємо пацієнтів всіх вікових категорій як із хронічними захворюваннями для планового лікування, так і пацієнтів у гострих станах. 

У денному стаціонарі пацієнти можуть знаходитися в разі необхідності курсового лікування, що складається з декількох процедур, або для обстеження. Саме денний стаціонар дозволяє якісно підготуватися до спеціалізованої діагностики або оперативного втручання. 

Хірургічний стаціонар

Ми проводимо планові та ургентні операції: полосні, малоінвазивні, судинні та мікроскопічні операції будь-якої складності. В залежності від складності захворювання ми підбираємо найбільш ефективний та відповідний вид оперативного втручання: лапароскопічний, ендоскопічний, малоінвазивний або традиційний вид хірургічних операцій. Вибір виду операції здійснюється лише разом з пацієнтом, зважено і відкрито, максимально доступно для розуміння переваг та врахування особливостей операції, реабілітаційного періоду та лікувального результату. Оснащення відділення анестезіології та палат інтенсивної терапії дозволяють здійснювати ефективний контроль життєво важливих функцій пацієнта під час операції та впродовж післяопераційного відновлення.

Операційна

Операційний блок нашої клініки побудований та оснащений з урахуванням рекомендацій провідних європейських клінік, що передбачають, поза іншим, процедуру підготовки пацієнта в передопераційному блоці та окремий вихід з операційного блоку. Цією умовою, а також способами підготовки лікарів та хірургічного інструментарію, що потрапляють в стерильні умови операційної кімнати лише через спеціальні тамбури-шлюзи, забезпечується дотримання вимоги відокремити зовнішнє середовища від середовища власне операційної кімнати, та збереження, таким чином, стерильних умов.

Стерильність операційної також підтримується за рахунок особливої технології очищення повітря – створенням зони ламінарних потоків, при якому повітря надходить в кімнату через спеціальні фільтри. Таким чином операційна зона максимально очищується від патогенних мікроорганізмів, що викликають післяопераційні ускладнення. 

Для максимального зручності лікарів в операційній зоні застосовуються безтіньові лампи, що дозволяють бачити найскладніші ділянки операційного поля, а також сучасні багатофункціональні столи, з можливістю модифікації під різні типи операцій. 

Для обробки медичного приладдя на необхідному санітарному рівні  інструментальна кімната має спеціальну миючу машину та автоклав.

Всі сучасні засоби та технології, які в клініці «Мануфактура» застосовують для проведення медичних маніпуляцій, догляду за пацієнтами та щоденних рутинних медичних процедур, мають єдину мету – забезпечити максимальний комфорт, знизити рівень хвилювання через хворобу та перебування у клініці, пришвидшити одужання та мінімізувати можливість ускладнень.

За напрямком
За послугою
За спеціалізацією
За ПІБ лікаря
* Ведіть пошук українською мовою

Комплексне лікування в стаціонарі передбачає

  • Повну і точну діагностику на сучасному обладнанні клініки.
  • Консультацію вузьких спеціалістів та комплексний підхід до лікування.
  • Застосування методів діагностики і лікування, заснованих на даних доказової медицини та сучасних європейських рекомендація.
  • Постійних медичний нагляд за пацієнтом та контроль лікуючого лікаря.

Ми рекомендуємо стаціонарне лікування при:

Вартість послуг

+
Кінезіотерапія (відновлення після травм, операцій, хвороб)
Послуга
Ціна
Післяопераційна реабілітація (20хв)
390,50 грн.
Післяопераційна реабілітація (40хв)
577,50 грн.
Післяпологова кінезіотерапія та відновлювальна ЛФК - індивідуальне заняття зі спеціалістом (2 години)
2395 грн.
Кінезотерапія/сеанс відновного лікування стаціонарного хворого (30хв)
852,50 грн.
Кінезотерапія/сеанс відновного лікування стаціонарного хворого (60хв)
1320 грн.
Сеанс відновного лікування стаціонарного хворого (післяопераційного)
885 грн.
Сеанс реабілітації при коронавірусній хворобі
2300 грн.
Комплексний сеанс лікування остеохондрозу хребта (скоригований комплекс кінезіотерапії, міофасціальний масаж, вібраційний масах, мануальна корекція, постізометрична релаксація, витягування з масажем на терморелаксанійній установці «Релакс») 1 година
1520 грн.
Комплексний сеанс лікування остеохондрозу хребта (скоригований комплекс кінезіотерапії, міофасціальний масаж, вібраційний масах, мануальна корекція, постізометрична релаксація, витягування з масажем на терморелаксанійній установці «Релакс») 2 години
2395 грн.
Комплексний сеанс лікування кривошиї у дітей та дорослих (скоригований комплекс кінезіотерапії, витягування шийного відділу в петлі Глісона, міофасціальний масаж, вібраційний масаж, мануальна корекція, постізометрична релаксація, витягування з масажем на терморелаксанійній установці «Релакс») 2 години
2395 грн.
Сеанс кінезіотерапії, мануальної терапії, лікувальної гімнастики суглобів (1 година)
1520 грн.
Сеанс кінезіотерапії, мануальної терапії, лікувальної гімнастики суглобів (2 години)
2900 грн.
Реабілітація постінсультного хворого (20 хв)
385 грн.
Реабілітація постінсультного хворого (40 хв)
585 грн.
Реабілітація постінсультних хворих (1 година)
1507 грн.
Реабілітація постінсультних хворих (виїзд на дім)
2876,50 грн.
Реабілітація після мастектомії: Протинабрякова терапія.Скоригований комплекс фізичної терапії верхньої кінцівки низького та високого навантаження на похилій площині та горизонтальній поверхні, лімфодренажний масаж, масаж келоїдних рубців в оперованій ділянці молочної залози та пахвовій області плеча. Фізичні вправи на мобільність кінцівки, розтягнення післяопераційних рубців + силові тренування, аеробні вправи з акцентом на глибокому диханні
2395 грн.
Реабілітація після мастектомії: Лікування порушень постави. Скоригований комплекс фізичної терапії низького та високого навантаження на похилій площині та горизонтальній поверхні: міофасціяльний масаж, мануальна корекція, постізометрична релаксація м'язів верхніх кінцівок, шийного та верхнього грудного відділів хребта, витягування з масажем на терморелаксаційній установці «Релакс»
2395 грн.
-- Реабілітаційні процедури --
Механотерапія: Вертикалізатор BALANS, реабілітаційна програма (30хв)
814 грн.
Фармакопунктура (без вартості препаратів)
640 грн.
+
Проктологічні операції та процедури
Послуга
Ціна
Видалення одного зовнішнього гемороїдального вузла
6010 грн.
Видалення тромбованого гемороїдального вузла
7510 грн.
Видалення хронічної анальної тріщини І категорії складності
16170 грн.
Висічення екстрасфінктерної нориці прямої кишки
34190 грн.
Висічення епітеліальних куприкових ходів (операція Карідакіса, операція Баскома)
15820 грн.
Висічення епітеліального куприкового ходу без ушивання рани
15820 грн.
Висічення епітеліального куприкового ходу з ушиванням рани
21020 грн.
Висічення нориці прямої кишки за Габріелем
15820 грн.
Висічення ректовагінальної нориці
23680 грн.
Гемороїдектомія
20790 грн.
Гемороїдектомія одного гемороїдального вузла по Міллігану-Моргану
10630 грн.
Латексне лігування гемороїдальних вузлів (1 процедура)
4270 грн.
Латексне лігування гемороїдального вузла (1 процедура)
2310 грн.
Операція LIFT при транссфінктерній нориці
19750 грн.
Операція при гострому парапроктиті
13150 грн.
Ректороманоскопія
690 грн.
Розкриття абсцесу епітеліального куприкового ходу
7910 грн.
Розкриття перианального абсцесу
10630 грн.
Трансанальнаполіпектомія
7910 грн.
Проктоскопія
400 грн.
Видалення папілом перианальної ділянки
6010 грн.
Видалення хронічної анальної тріщини ІІ категорії складності
18480 грн.
Видалення хронічної анальної тріщини ІІІ категорії складності
20790 грн.
Деартеріолізація гемороїдальних вузлів, мукопексія
20790 грн.
Лікування геморою методом HAL-RAR (проведення операції без витратних матеріалів)
23100 грн.
+
Перебування в стаціонарі
Послуга
Ціна
Перебування в палаті інтенсивної терапії (реанімація) 1 година
1200 грн.
Перебування в палаті інтенсивної терапії(реанімація)(1 доба)
9100 грн.
Перебування в палаті стаціонарного відділення (1 доба,одномісна палата)
6800 грн.
Перебування в палаті стаціонарного відділення(1 доба,двомісна палата)
4800 грн.
Перебування в процедурному кабінеті (1 година)
550 грн.
Перебування одного з членів сім'ї в палаті стаціонарного відділення
9100 грн.
Проведення таргентної терапії, хіміотерапії в умовах реанімації (до 12 годин)
5500 грн.
Хіміотерапія і тарнгентна терапія в палаті стаціонарного відділення (1 доба)
7950 грн.
Перебування в процедурному кабінеті з індивідуальним сестринським постом (1 година)
1100 грн.
Перебування одного з членів сім’ї в палаті стаціонарного відділення (1 доба)
2650 грн.
Проведення таргентної терапії, хіміотерапії в умовах реанімації (до 12 годин ) (Клінічні дослідження)
6100 грн.
--- Перебування в ковідному стаціонарі ---
Перебування в палаті стаціонарного відділення (1 доба, одномісна палата-пологове відділення)
5400 грн.
Одноосібне перебування в палаті стаціонарного відділення (особливі умови)
16500 грн.
--- Харчування ---
Харчування (одноразове)
440 грн.
Харчування (дворазове)
880 грн.
Харчування (триразове)
1320 грн.
--- Додаткові послуги ---
Індивідуальний сестринський пост в стаціонарі (1 доба)
3300 грн.
Матеріальне забезпечення (іонізація палати)
3700 грн.
Системна тромболітична терапія (препаратом альтаплази)
75100 грн.
Індивідуальний сестринський пост в боксованій палаті інтенсивної терапії (1 доба)
5700 грн.
+
Урологічні, нефрологічні операції та процедури
Послуга
Ціна
Вазорезекція
15780 грн.
Видалення інородного тіла крайньої плоті
15780 грн.
Видалення поліпу (кісти) уретри
15780 грн.
**Епіцистостома
7515 грн.
**Катетеризація сечового міхура у жінок
370 грн.
**Катетеризація сечового міхура у чоловіків
495 грн.
Класична цистостомія
13150 грн.
Кругове обрізання крайньої плоті (цикумцізіо)
14470 грн.
Лапароскопічна операція при варікоцеллє
23670 грн.
Лапароскопічна уретеролітомія
26300 грн.
Лапароскопічне висічення кісти нирки
36820 грн.
**Масаж передміхурової залози
495 грн.
Нефректомія лапароскопічна
39450 грн.
Оперативне втручання при фімозі
11550грн.
Операція Бергмана при гідроцеллє
18410 грн.
Операція варікоцеле (рецидування)
21050 грн.
Операція Мармара при варикоцеллє
21050 грн.
Орхектомія одностороння
13150 грн.
Перкутанна нефростомія (одностороння)
36820 грн.
Пієлонефролітотомія
26300 грн.
Пластика вуздечки кройньої плоті
10520 грн.
Ревізія органів калитки
13150 грн.
Стентування сечоводу при цистоскопії
2640 грн.
Цистосктопія
6030 грн.
Черезміхурова резекція простати (аденомектомія)
31560 грн.
Роз'єднянна синехій крайньої плоті
1180 грн.
Накладання нефростоми (з розхідними матеріалами)
16740 грн.
Резекція нирки
69300 грн.
**Заміна цистостоми
7515 грн.
**Відмивання гематотоми сечового міхура. Встановлення промивної системи
3300 грн.
Трансуретральная резекція (ТУР) сечового міхура
46200 грн.
+
Дерматологічні операції та діагностичні поцедури
Послуга
Ціна
Дерматоскопія
400 грн.
Дерматоскопія на апараті Heine з консультацією дерматоонколога (від 3-х утворень)
1140 грн.
Дерматоскопія на апараті Heine з консультацією дерматоонколога (до 3-х утворень)
950 грн.
Видалення піогенної гранульоми (за 1 новоутворення)
770 грн.
Електрокоагуляція доброякісних новоутворень шкіри: папілом, кератом, кератопапіллом, себорейного кератозу, невусів (до 5 мм) вартість за 1 шт
220 грн.
Електрокоагуляція доброякісних новоутворень шкіри: папілом, кератом, кератопапіллом, себорейного кератозу, невусів (5-10 мм) вартість за 1 шт
630 грн.
Електрокоагуляція доброякісних новоутворень шкіри: папілом, кератом, кератопапіллом, себорейного кератозу, невусів (більше 10 мм) вартість за 1 шт
1255 грн.
Електрокоагуляція доброякісних новоутворень шкіри: папілом, кератом, кератопапіллом, себорейного кератозу, невусів: вартість за 1 зону (шия, декольте, пахви)
1880 грн.
Місцева анестезія з пробою
385 грн.
+
Діагностика та лікування судин (флебологія)
Послуга
Ціна
Ехосклеротерапія варикозних вен
6550 грн.
Медикаментозне лікування при радіочастотній абляції
17320 грн.
Радіочастотна абляція (із ехосклеротерапією або мініфлебектомією за потреби) 1 кінцівка
23100 грн.
Радіочастотна абляція (із ехосклеротерапією або мініфлебектомією за потреби) 2 кінцівки
46200 грн.
Склеротерапія
5260 грн.
Склеротерапія залишкових (резидуальних) вен
5260 грн.
Склеротерапія телеангіектазій та судинних зірочок
3940 грн.
Гемоексфузія
1440 грн.
Мініфлебектомія
7890 грн.
**Венектомія (при варикозній хворобі н/к) ІІ категорії складності
24200 грн.
**Венектомія (при варикозній хворобі н/к) І категорії складності
20000 грн.
**Пластика стегнової артерії
27600 грн.
+
Гінекологічні операції: лапаротомії, лапароскопії, гістероскопії
Послуга
Ціна
--- ЛАПАРОТОМІЇ, ЛАПАРОСКОПІЧНІ ВТРУЧАННЯ---
Клиновидна резекція яєчників Штейна-Левенталя (без вартості ПГД та знеболення)
19645 грн.
Консервативна міомектомія (без вартості ПГД та знеболення)
23675 грн.
Надпіхова ампутація матки (без вартості ПГД та знеболення)
26300 грн.
Операції при гнійно-запальних процесах на придатках (без вартості ПГД та знеболення)
26300 грн.
Тубектомія при позаматковій вагітності (без вартості ПГД та знеболення)
19645 грн.
Хірургічна стерилізація (без вартості знеболення)
10500 грн.
Пластична реконструктивна операція на придатках (без вартості знеболення)
23675 грн.
Екстирпація матки (без вартості ПГД та знеболення)
32860 грн.
Видалення кісти яєчника (без вартості ПГД та знеболення)
19645 грн.
Накладання циркулярного шва на шийку матки
5930 грн.
Лімфодисекція
23910 грн.
Діагностична лапаротомія І категорії складності
10500 грн.
Діагностична лапаротомія ІІ категорії складності
13125 грн.
Лапароскопія видалення ендометріоми яєчника
23730 грн.
Пангістеректомія
57750 грн.
--- ГІСТЕРОСКОПІЇ ---
Гістероскопія (ІІ категорії складності)
20580 грн.
Гістероскопічна поліпектомія І категорії складності (без вартості ПГД та знеболення)
6135 грн.
Гістероскопічна поліпектомія ІІ категорії складності (без вартості ПГД та знеболення)
7690 грн.
Гістероскопічна міомектомія (без вартості ПГД та знеболення)
9150 грн.
Діагностична гістероскопія (без вартості знеболення)
5250 грн.
Лапароскопічна пангістероктомія
75075 грн.
Відкрита пангістеректомія з лімфодисекцією
92400 грн.
+
Малі гінекологічні операції
Послуга
Ціна
Видалення папілом та конділом вульви (більше 5 шт. без вартості знеболення та ПГД)
2810 грн.
Видалення папілом та конділом вульви (до 5 шт. без вартості знеболення та ПГД)
1300 грн.
Видалення фіброматозного вузла, що народжується з вишкрібанням стінок порожнини матки
7170 грн.
Видалення кісти бартолінової залози (без вартості ПГД та знеболення)
8525 грн.
Видалення кіст яєчника розмірами до 5 см
13755 грн.
Гіменопластика (відновлення цілостності дівочої пліви, без вартості знеболення)
8525 грн.
Гіменопластика тришарова (без вартості знеболення)
13150 грн.
Пластична реконструктивна операція на шийці матки (1 категорії складності, без вартості знеболення) Операція Еммета
5195 грн.
Пластична реконструктивна операція на шийці матки (2 категорії складності, без вартостізнеболення) Операція Еммета
9150 грн.
Радіохвильова біопсія (без вартості ПГД та знеболення)
1145 грн.
Радіохвильова конізація шийки матки (без вартості ПГД та знеболення 1 зона)
2600 грн.
Радіохвильова конізація шийки матки (без вартості ПГД та знеболення 2 зона)
3225 грн.
Радіохвильова конізація шийки матки (без вартості ПГД та знеболення 3 зона)
4575 грн.
Роздільне лікувально-діагностичне вишкрібання (матка, цервікальний канал ІІІ типу, без вартості ПГД та знеболення)
6545 грн.
Інтимний плазмоліфтинг
3955 грн.
+
Ургентні операції
Послуга
Ціна
Апендектомія
26300 грн.
Біліодигестивний анастомоз
56360 грн.
Венектомія (при варикозній хворобі н/к)
30060 грн.
Герніопластика пахово-калиткової грижі
33825 грн.
Герніопластика післяопераційної вентральної грижі І категорії складності
26300 грн.
Герніопластика післяопераційної вентральної грижі ІІ категорії складності
30100 грн.
Герніопластика при паховій грижі без вартості сітки
26300 грн.
Герніопластика при рецидивній паховій грижі без вартості сітки
33800 грн.
Герніопластика пупкової грижі, грижі білої лінії живота (без вартості протеза )
22500 грн.
Діагностична лапаротомія
15100 грн.
Діагностична лапароскопія
1320 грн.
Лапароскопічна апендектомія
33900 грн.
Лапароскопічна герніопластика при паховій грижі без вартості сітки
30100 грн.
Лапароскопічна санація черевної порожнини
15100 грн.
Лапароскопічна холецистектомія
45100 грн.
Лапароскопічне роз'єднання злук
18800 грн.
Лапароскопічне розкриття, санація та дренування абсцесів черевної порожнини
25500 грн.
Лапароскопічне ушивання перфоративної виразки
41400 грн.
Лапароцентез під контролем УЗД
11300 грн.
Операція з приводу перфоративної виразки
37600 грн.
Роз'єднання злук (адгезіалізіс) множинні
33800 грн.
Роз'єднання злук (адгезіалізіс) поодинокі
20700 грн.
Спленектомія
37600 грн.
Холецистектомія
37600 грн.
+
Амбулаторна хірургія: малі хірургічні втручання, хірургічні діагностичні процедури
Послуга
Ціна
Аплікаційна анестезія (обличчя, шия)
330 грн.
Аплікаційна анестезія (тіло)
630 грн.
Видалення атероми великих розмірів в умовах операційної
7525 грн.
Видалення доброякісних утворень м'яких тканин I категорії складності (ліпоми, атероми, гігроми)
1400 грн.
Видалення доброякісних утворень м'яких тканин ІI категорії складності (ліпоми, атероми, гігроми)
2020 грн.
Видалення доброякісних утворень м'яких тканин ІІІ складності(ліпомми, атероми, гігроми)
3765 грн.
Видалення стороннього тіла м'яких тканин
520 грн.
Видалення швів з однієї рани (більше 5 або складні)
520 грн.
Видалення швів з однієї рани (до 5 швів)
385 грн.
Глибока біопсія
1485 грн.
Діагностичне висічення злоякісного утворення шкіри
5000 грн.
Дренування плевральної порожнини по Бюлау
2300 грн.
Накладання лікувальної пов'язки (без вартості розхідних матеріалів)
240 грн.
Накладення вторинних швів на рану більше 4 сантиметрів
815 грн.
Накладення вторинних швів на рану до 4 сантиметрів
645 грн.
Некректомія (видалення некротизованих тканин) глибока
1485 грн.
Некректомія (видалення поверхневих некротизованих тканин) I категорія
645 грн.
Оперативне втручання з приводу врослого нігтя
1400 грн.
Оперативне втручання з приводу пандактиліту
1685 грн.
Оперативне втручання з приводу пароніхію
825 грн.
Оперативне втручання з приводу ускладненої піднігтьової гематоми
890 грн.
Оперативне лікування водянки яєчок
11000 грн.
Первинна хірургічна обробка глибокої рани
1785 грн.
Первинна хірургічна обробка рани більше 4 сантиметрів
1370 грн.
Первинна хірургічна обробка рани до 4 сантиметрів
915 грн.
Плевральна пункція
1485 грн.
Пункція м'яких тканин
345 грн.
Розкриття абсцесу, флегмони м'яких тканин, І категорія складності
1650 грн.
Розкриття абсцесу, флегмони м'яких тканин, ІІ категорія складності
2645 грн.
Розкриття абсцесу, флегмони м'яких тканин, ІІІ категорія складності
7525 грн.
Розкриття та дренування бурси, або гематоми І категорії складності
1140 грн.
Розкриття та дренування бурси, або гематоми ІІ категорії складності
2020 грн.
Хірургічна перев'язка І категорії складності (без вартості розхідних матеріалів)
260 грн.
Хірургічна перев'язка ІІ категорії складності (без вартості розхідних матеріалів)
350 грн.
Хірургічна перев'язка ІІІ категорії складності (без вартості розхідних матеріалів)
500 грн.
Хірургічне видалення новоутворень шкіри з пластикою переміщеним лоскутом ( в умовах операційної)
15050 грн.
Шейв-біопсія (обличчя, голова, шия, статеві органи) (без розхідних матеріалів)
990 грн.
Шейв-біопсія (тулуб, кінцівки) (без розхідних матеріалів)
745 грн.
Орхіопексія
16500 грн.
Холангіостома під УЗД-контролем
9900 грн.
Дренування плевральної порожнини під контролем УЗД
4730 грн.
Корекція вуздечки язика з місцевою анестезією
2280 грн.
+
Анестезія, інтенсивна терапія та реанімація
Послуга
Ціна
Анестезійний моніторинг (1 година)
1210 грн.
Анестезіологічний супровід пацієнтів в важкому соматичному стані
1210 грн.
Анестезія в амбулаторних умовах до 1 години
2915 грн.
Анестезія в амбулаторних умовах до 30 хвилин
1940 грн.
Анестезія внутрішньовенна (за кожні 15 хвилин тривалістю більше години)
550 грн.
Анестезія внутрішньовенна при гастро-колоноскопії
2890 грн.
Анестезія внутрішньовенна тривалістю до 1 години
2490 грн.
Анестезія при гастроскопії
2480 грн.
Анестезія при колоноскопії
2600 грн.
Видалення центрального катетора
790 грн.
Ендотрахеальний наркоз + перидуральна анестезія до 1 години
7140 грн.
Ендотрахеальний наркоз + перидуральна анестезія за кожну годину тривалістю більше 1 години
2630 грн.
Ендотрахеальний наркоз за кожну годину тривалістю більше 1 години
2630 грн.
Ендотрахеальний наркоз тривалістю до 1 години
4980 грн.
Епідуральна анестезія
3150 грн.
Епідуральна анестезія під УЗД контролем
4370 грн.
Катетеризація центральної вени під УЗД контролем
2060 грн.
Місцева анестезія (3 категорія складності)
890 грн.
Місцева анестезія, 1 утворення (ін'єкція)
405 грн.
Переливання компонентів крові (без вартості перебування та компонентів)
1335 грн.
Перидуральна анестезія + спінальна анестезія з внутрішньовенною седацією тривалістю більше 1 години
2210 грн.
Перидуральна анестезія + спінальна анестезія з внутрішньовенною седацією тривалістю до 1 години
6410 грн.
Перидуральна анестезія + спінальна анестезія тривалістю більше 1 години
1790 грн.
Перидуральна анестезія + спінальна анестезія тривалістю до 1 години
5360 грн.
Перидуральна анестезія з внутрішньовенною седацією тривалістю більше 1 години
2210 грн.
Перидуральна анестезія з внутрішньовенною седацією тривалістю до 1 години
4620 грн.
Перидуральна анестезія тривалістю більше 1 години
1680 грн.
Перидуральна анестезія тривалістю до 1 години
3780 грн.
Провідникова анестезія під контролем УЗД чи нейростимуляції
4045 грн.
Процедурна седація під час МРТ/КТ-обстеження
1575 грн.
Спінальна анестезія
3150 грн.
Спінальна анестезія з внутрішньовенною седацією
4410 грн.
Спінальна анестезія з внутрішньовенною седацією за кожну годину тривалістю більше 1 години
2210 грн.
Спінальна анестезія за кожну годину тривалістю більше 1 години
1580 грн.
***Індивідуальний пост лікаря-анестезіолога
9240 грн.
***Провідникова анестезія під контролем УЗД чи нейростимуляції з в/в седацією
5545 грн.
**Бронхоскопія діагностично-санаційна з в/в седацією
2890 грн.
**Встановлення в/в порту (без вартості розхідних матеріалів)
8940 грн.
**Заміна трахеостомічної трубки
1155 грн.
**Санація дихальних шляхів (бронхоскопом)
695 грн.
+
Медичні процедури та маніпуляції
Послуга
Ціна
Внутрішньовенна ін'єкція
155 грн.
Внутрішньовенна інфузія (60 хвилин) в умовах процедурного кабінету
560 грн.
Внутрішньом'язова ін'єкція
115 грн.
Докорекція
1520 грн.
Підшкірна ін'єкція
145 грн.
Постановка в\в катетера
170 грн.
Постановка в\в катетера (неофлон)
300 грн.
Промивання в/в катетера (порта)
225 грн.
Заміна сечового катетера
450 грн.
Промивання сечового катетера
265 грн.
Катетеризація сечового міхура
390 грн.
Інгаляція
170 грн.
Тест на переносимість лікарських засобів
155 грн.
Обробка піхви
155 грн.
Промивання зовнішніх слухових проходів (1 вухо)
200 грн.
Промивання зовнішніх слухових проходів (2 вуха)
335 грн.
Постановка очистної клізми для дорослих
265 грн.
Промивання шлунку
1265 грн.
Регіонарна блокада
685 грн.
Постановка лікувального тампону
155 грн.
Постановка шлункового зонда (без вартості витратних матеріалів)
265 грн.
Зняття в/в катетера
165 грн.
Стернальна пункція
3765 грн.
Промивання венозного порту (лікарська маніпуляція)
1510 грн.
Внутрішньовенна інфузія (60 хвилин) в умовах боксованої палати інтенсивної терапії
1140 грн.
Внутрішньовенна інфузія (60 хвилин) в умовах стаціонару (індивідуальне перебування)
1100 грн.
Видалення порту
3960 грн.
Люмбальна пункція
1015 грн.
Постановка назогастрального зонда
255 грн.
Оксигенотерапія від 12 годин до 1 доби
605 грн.
Туберкулінова проба ″Манту″
145 грн.
+
Консультація анестезіологів
Послуга
Ціна
Анестезіолог
1 040 грн.
Анестезіолог дитячий
1 040 грн.
Консультація провідного спеціаліста, лікаря-анестезіолога
2 940 грн.
Ургентна консультація лікаря анестезіолога, к.м.н.
5 070 грн.
+
Консультації хірургів
Послуга
Ціна
Хірург
1 040 грн.
Хірург дитячий
1 040 грн.
Хірург, доктор медичних наук
1 220 грн.
Ургентна консультація лікаря-хірурга
2 540 грн.
Хірург-проктолог
1 220 грн.
Нейрохірург
1 040 грн.
Нейрохірург, кандидат медичних наук
1 710 грн.
Нейрохірург, доктор медичних наук
2 200 грн.
Ургентна консультація лікаря-нейрохірурга
3 145 грн.
Судинний хірург (флеболог)
1 040 грн.
Судинний хірург (флеболог), доктор медичних наук
2 430 грн.
Торакальний хірург, кандидат медичних наук Соколов В.В.
2 430 грн.
Хірург-онколог
1 320 грн.
Хірург-онколог-проктолог, професор Сорокін Б.В.
2 430 грн.
+
Консультації лікарів-спеціалістів
Послуга
Ціна
Консультація лікаря загальної практики - сімейного лікаря
1040 грн.
Консультація лікаря-терапевта
1040 грн.
Консультація лікаря-педіатра
1040 грн.
Консультація лікаря-педіатра-неонатолога
1040 грн.
Консультація лікаря-акушера-гінеколога
1040 грн.
Консультація лікаря-анестезіолога
1040 грн.
Консультація лікаря-анестезіолога дитячого
1040 грн.
Консультація лікаря-гастроентеролога
1040 грн.
Консультація лікаря-гастроентеролога Венгринович С.І.
1460 грн.
Консультація лікаря-гематолога дитячого
1125 грн.
Консультація лікаря-дерматовенеролога
1040 грн.
Консультація лікаря-дерматовенеролога, к.м.н.
1450 грн.
Консультація лікаря-ендокринолога, к.м.н.
1450 грн.
Консультація професора, лікаря-ендокринолога Черенько С.М.
2210 грн.
Консультація лікаря-ендоскопіста
1040 грн.
Консультація лікаря-інфекціоніста дитячого
1040 грн.
Консультація інфекціоніста дорослого
1040 грн.
Консультація лікаря-кардіолога
1040 грн.
Консультація лікаря-кардіолога к.м.н.
1710 грн.
Консультація лікаря-невропатолога
1040 грн.
Консультація лікаря-невропатолога дитячого
1040 грн.
Консультація лікаря-нейрохірурга
1040 грн.
Консультація лікаря-нейрохірурга д.м.н.
2210 грн.
Консультація лікаря-нейрохірурга вищої категорії
1210 грн.
Консультація лікаря-нейрохірурга к.м.н.
1710 грн.
Консультація лікаря-нефролога к.м.н.
2200 грн.
Консультація лікаря-ортопеда-травматолога
1040 грн.
Консультація лікаря-ортопеда-травматолога вищої категорії
1040 грн.
Консультація лікаря-ортопеда-травматолога, к.м.н.
1710 грн.
Консультація лікаря-ортопеда-травматолога дитячого
1040 грн.
Консультація лікаря-отоларинголога
1040 грн.
Консультація лікаря-отоларинголога вищої категорії
1390 грн.
Консультація лікаря-отоларинголога дитячого
1040 грн.
Консультація лікаря-офтальмолога
1150 грн.
Консультація лікаря-офтальмолога дитячого
1210 грн.
Консультація лікаря-психіатра
1890 грн.
Консультація психолога
1540 грн.
Консультація лікаря-ревматолога, к.м.н.
1710 грн.
Консультація лікаря-рентгенолога
1040 грн.
Консультація лікаря-хірурга судинного
1100 грн.
Консультація судинного хірурга, доктора мед.наук
2430 грн.
Консультація торакального хірурга Соколова В.В.
2430 грн.
Консультація лікаря-хірурга проктолога к.м.н.
1220 грн.
Консультація професора, лікаря-проктолога Сорокіна Б.В.
2200 грн.
Консультація лікаря-пульмонолога к.м.н.
2200 грн.
Консультація лікаря-уролога
1210 грн.
Консультація лікаря-уролога, к.м.н.
1710 грн.
Консультація лікаря-фтизіатра
1710 грн.
Консультація фізичного реабілітолога
1040 грн.
Консультація лікаря-хірурга
1040 грн.
Консультація лікаря-хірурга пластичного
1710 грн.
Консультація суміжного спеціаліста
3860 грн.
Консультація вертебролога, лікаря-ортопеда-травматолога Жуковського П.М.
1040 грн.
Онлайн консультація лікаря
1040 грн.
+
Детоксикація
Послуга
Ціна
Гемосорбція
9780 грн.
Озонотерапія
570 грн.
Внутрішньовенна інфузія (60 хвилин) в умовах процедурного кабінету
620 грн.
+
ЛОР-послуги
Послуга
Ціна
Ендоскопічна мікрогайморотомія
26300 грн.
Розкриття паратонзилярного абсцеса
6550 грн.
Ринопластика
56190 грн.
Септопластика
21050 грн.
Септопластика та вазотомія (при викривленні перегородки)
32890 грн.
Трахеостомія
10980 грн.
Часткова увульотомія
3290 грн.
Пункційна черезшкірна трахеостомія (з матеріальним забезпеченням)
19650 грн.
Хемокаустика кровоточивих судин
1090 грн.
Ургентна тампонада носа
1860 грн.
Септопластика та вазотомія
34650 грн.
Тонзилектомія
25410 грн.
Промивання зовнішніх слухових проходів (1 вухо)
220 грн.
Промивання зовнішніх слухових проходів (2 вуха)
370 грн.
**Промивання лакун мигдаликів 1 процедура
335 грн.
**Промивання порожнини носа по Проетцу (1 процедура)
410 грн.
+
Ендоскопічні операції та процедури
Послуга
Ціна
Бронхоскопія санаційна
1385 грн.
Діагностично-санаційна бронхоскопія з в/в седацією
2890 грн.
Комплексна ВГДС (NBI-хромоскопія, збільшувальна, Нр-уреазний тест)
2310 грн.
Комплексна відеоколоноскопія (ВКС) - NBI - хромоскопія, збільшення)
2890 грн.
Контрольна ВГДС (перед, після ендоскопічних операцій, маніпуляцій)
1390 грн.
Контрольна ВКС (після ендоскопічних операцій та втручань)
1735 грн.
Виконання уреазного експрес-тесту на хелікобактер під час ВГДС
160 грн.
Капсульна ендоскопія
33475 грн.
Відеоректосигмоскопія
1155 грн.
Ендоскопічна поліпектомія (видалення поліпа до 10 мм) - 1 поліп
1735 грн.
Ендоскопічна поліпектомія (видалення поліпа до 20 мм) - 1 поліп
2165 грн.
Ендоскопічна поліпектомія поліпа більше 20 мм - 1 поліп
2755 грн.
Ендоскопічна абляція утворень при ВГДС та ВКС 1 категорії
935 грн.
Ендоскопічна абляція утворень при ВГДС та ВКС 2 категорії
1200 грн.
Ендоскопічна абляція утворень при ВГДС та ВКС 3 категорії
1990 грн.
Ендоскопічна резекція слизової (EMR) без вартості набору
4620 грн.
Ендоскопічна резекція слизової (EMR) розширена без вартості набору
5270 грн.
Ендоскопічна установка інтестінального зонда
695 грн.
Ендоскопічне видалення сторонніх тіл ШКТ (1 тіло)
1385 грн.
Комплексна зупинка кровотечі (ендоскопічний гемостаз) 1 категорії складності при ВГДС без вартості набору
1860 грн.
Комплексна зупинка кровотечі (ендоскопічний гемостаз) 2 категорії складності при ВГДС без вартості набору
2650 грн.
Комплексна зупинка кровотечі при ВКС 1 категорії без вартості набору
1860 грн.
Комплексна зупинка кровотечі при ВКС 2 категорії без вартості набору
2650 грн.
Встановлення (видалення) стенту при ендоскопічному дослідженні (без вартості стенту)
6595 грн.
Видалення гастростомічної трубки
1860 грн.
Видалення стороннього тіла стравоходу
1200 грн.
--- Вартість одноразових ендоскопічних інструментів ---
Голка ендоскопічна для ін'єкцій одноразова
1197 грн.
Кліпса ендоскопічна HX-610-090L
1459,50 грн.
Кліпса ендоскопічна SX-C-90
803 грн.
Петля для поліпектомії
1071 грн.
Петля для поліпектомії одноразова Disposable Polyp Snares
1328 грн.
Щипці біопсійні
672 грн.
Щипці для видалення сторонніх тіл
1596 грн.
Щітка цитологічна
152 грн.
Кліпса ендоскопічна HX-610-090
1186,50 грн.
Кліпса ендоскопічна HX-610-135
1186,50 грн.
Використання ендоскопічного дисекційного ножа
2650 грн.
Електрод одноразовий (для поліпектомії)
450 грн.
+
Нефрологія та діаліз
Послуга
Ціна
Еферентне очищення крові методом гемодіалізу лікарем-нефрологом без категорії на апараті «Prismaflex» (вартість набору для гемофільтрацій/гемодіалізу, розчин для гемофільтрації та гемодіалізу сплачується окремо)
2395 грн.
Еферентне очищення крові методом гемодіалізу лікарем-стажистом без категорії на апараті «Prismaflex» (вартість набору для гемофільтрацій/гемодіалізу, розчин для гемофільтрації та гемодіалізу сплачується окремо)
2395 грн.
Еферентне очищення крові методом гемодіалізу лікарем-нефрологом без категорії на апараті «Diapact CRRT»
35865 грн.
Еферентне очищення крові методом гемодіалізу лікарем-стажистом на апараті «Diapact CRRT»
35865 грн.
Еферентне очищення крові методом гемодіалізу лікарем-нефрологом без категорії на апараті «Diapact CRRT» (вартість Стерильного бікарбонатного розчину, для гемодіалізу з калієм, Набір для гемофільтрації/гемодіалізу, Діалізатор Diacap@ a-Polysulfone HI PS 18 сплачується окремо)
2395 грн.
Еферентне очищення крові методом гемодіалізу лікарем-стажистом на апараті «Diapact CRRT» (вартість Стерильного бікарбонатного розчину, для гемодіалізу з калієм, Набір для гемофільтрації/гемодіалізу, Діалізатор Diacap@ a-Polysulfone HI PS 18 сплачується окремо)
2395 грн.
Еферентне очищення крові методом плазмаобміну лікарем-нефрологом без категорії на апараті «Prismaflex»
14350 грн.
Еферентне очищення крові методом плазмаферезу лікарем-нефрологом без категорії на апараті «Aurora»
4785 грн.
Еферентне очищення крові методом плазмаобміну лікарем-нефрологом без категорії на апараті «Автоферез-С»
4785 грн.
+
Нейрохірургія
Послуга
Ціна
Блокада в умовах операційної під рентген-контролем (без вартості розхідних матеріалів)
6578 грн.
Вентрикулостомія
28215 грн.
Видалення грижі міжхребцевого диску поперекового відділу хребта
38830 грн.
Видалення пухлини головного мозку
30085 грн.
Декомпресивна трепанація черепа
12525 грн.
Екстравазальна декомпресія хребетної артерії І етап
60115 грн.
Екстравазальна декомпресія хребетної артерії ІІ етап
13695 грн.
Екстрафорамінальна мікродискектомія
33825 грн.
Кістково-пластична трепанація черепа. Видалення параселярного новоутворення
150285 грн.
Пластика лікворної нориці трансназально
93940 грн.
Пункційна кіфопластика
33880 грн.
Мікродискектомія
25080 грн.
Епідуральна блокада поперекового відділу хребта
3795 грн.
Розкриття та дренування абсцесу паравертебрально
31350 грн.
Кістково-пластична трепанація черепа. Видалення гострої/підгострої/хронічної субдуральної гематоми
79200 грн.
Краніопластика склепіння черепа
30250 грн.
Кістково-пластична трепанація черепа
13750 грн.
Видалення гострої субдуральної гематоми
54670 грн.
Селективна корінцева блокада під КТ-контролем (шийний відділ) (без вартості розхідних матеріалів)
4400 грн.
Селективна корінцева блокада під КТ-контролем (поперековий відділ) (без вартості розхідних матеріалів)
3850 грн.
Кістково-пластична трепанація черепа. Видалення пухлини головного мозку
176000 грн.
+
Планові кардіологічні операції
Послуга
Ціна
Пункція перикарду
2915 грн.
Пункція перикарду
9130 грн.
+
Онкохірургія
Послуга
Ціна
--- Mohs хірургія (Мікрографічна хірургія за Моосом) ---
Видалення злоякісних утворень шкіри Mohs з пластикою місцевими тканинами (без вартості наркозу) складність 1
15620 грн.
Видалення злоякісних утворень шкіри Mohs з пластикою місцевими тканинами (без вартості наркозу) складність 2
18920 грн.
Видалення злоякісних утворень шкіри Mohs з пластикою місцевими тканинами (без вартості наркозу) складність 3
24420 грн.
--- Широке висічення пухлин шкіри ---
Широке висічення злоякісної пухлини шкіри
11990 грн.
Широке висічення злоякісної пухлини шкіри з пластикою дефекту вільним шкірним лоскутом
13970 грн.
Широке висічення злоякісної пухлини шкіри з пластикою дефекту місцевими тканинами
16500 грн.
--- Лампектомії/мастектомії ---
Лампектомія+Біопсія сторожового лімфатичного вузла (БСЛВ)
49500 грн.
Симетризуюча мамопластика
38500 грн.
Лампектомія+Аксилярна лімфаденектомія (АЛД)
55000 грн.
Мастектомія+БСЛВ (однобічна)
55000 грн.
Мастектомія+АЛД (однобічна)
60500 грн.
Мастектомія+БСЛВ (двобічна)
71500 грн.
Мастектомія+АЛД (двобічна)
77000 грн.
Реконструкція експандером/імплантом (одностороння)
38500 грн.
Широке висічення утворення з БСЛВ
33000 грн.
Аксилярна лімфодисекція
49500 грн.
Секторальна резекція молочної залози
38800 грн.
---Видалення доброякісних новоутворень ---
Видалення доброякісного новоутворення м'яких тканин голови І категорії складності
8800 грн.
Видалення доброякісного новоутворення м'яких тканин голови ІІ категорії складності
11000 грн.
Видалення доброякісного новоутворення м'яких тканин голови ІІІ категорії складності
15400 грн.
Видалення пухлини м‘яких тканин ІІ категорії складності
55000 грн.
Видалення новоутворення кінцівки
16500 грн.
+
Ендокринна хірургія
Послуга
Ціна
Видалення аденоми паращитовидної залози
73700 грн.
Видалення аденоми паращитовидної залози
41250 грн.
Гемітиреоїдектомія
41250 грн.
Тотальна тиреоїдектомія з центральною дисекцією шиї
63800 грн.
Тотальна тиреоїдектомія
42900 грн.
Лапароскопічна адреналектомія
64900 грн.
Лапароскопічна адреналектомія
81400 грн.
+
Операції черевної порожнини
Послуга
Ціна
--- ВИДАЛЕННЯ АПЕНДИЦИТУ ---
Апендектомія I категорії складності
17600 грн.
Апендектомія IІ категорії складності
22500 грн.
Лапароскопічна апендектомія І категорії складності
22500 грн.
Лапароскопічна апендектомія ІІ категорії складності
28710 грн.
--- ВИДАЛЕННЯ ГРИЖІ (КИЛИ) ---
Герніопластика пахово-калиткової грижі І категорії складності
22600 грн.
Герніопластика пахово-калиткової грижі ІІ категорії складності
28710 грн.
Герніопластика післяопераційної вентральної грижі І категорії складності
20000 грн.
Герніопластика післяопераційної вентральної грижі ІІ категорії складності
25100 грн.
Герніопластика при паховій грижі без вартості сітки І категорії складності
17600 грн.
Герніопластика при паховій грижі без вартості сітки ІІ категорії складності
22500 грн.
Герніопластика при рецидивній паховій грижі без вартості сітки І категорії складності
22500 грн.
Герніопластика при рецидивній паховій грижі без вартості сітки ІІ категорії складності
28710 грн.
Герніопластика пупкової грижі, грижі білої лінії живота (без вартості протеза ) І категорії складності
16500 грн.
Герніопластика пупкової грижі, грижі білої лінії живота (без вартості протеза ) ІІ категорії складності
18700 грн.
Лапароскопічна герніопластика при паховій грижі без вартості сітки І категорії складності
20000 грн.
Лапароскопічна герніопластика при паховій грижі без вартості сітки ІІ категорії складності
25100 грн.
--- ОПЕРАТИВНІ ВТРУЧАННЯ НА ЖОВЧНОМУ МІХУРІ ТА ПРОТОКАХ ---
Зовнішнє дренування жовчних шляхів (без вартості розхідних матеріалів)
7425 грн.
Лапароскопічна холецистектомія І категорії складності
30100 грн.
Лапароскопічна холецистектомія ІІ категорії складності
37600 грн.
Холецистектомія з мініінвазивного доступу
29700 грн.
Холецистектомія І категорії складності
25100 грн.
Холецистектомія ІІ категорії складності
31300 грн.
Біліодигестивний анастомоз І категорії складності
37510 грн.
Біліодигестивний анастомоз ІІ категорії складності
47520 грн.
--- ВИДАЛЕННЯ СЕЛЕЗІНКИ ---
Спленектомія
33000 грн.
--- ОПЕРАТИВНІ ВТРУЧАННЯ НА СТРАВОХОДІ, ШЛУНКУ ТА КИШКІВНИКУ ---
Лапароскопічна корекція кили стравохідного отвору діафрагми, антирефлюксна операція
55000 грн.
Лапароскопічне ушивання перфоративної виразки І категорії складності
27500 грн.
Лапароскопічне ушивання перфоративної виразки ІІ категорії складності
35100 грн.
Операція з приводу перфоративної виразки
33000 грн.
Резекція шлунку
44000 грн.
Операція Гартмана
44000 грн.
Ліквідація стоми товстої кишки
22770 грн.
Резекція тонкої кишки, накладання анастомозу
44000 грн.
Розширена низька передня резекція прямої кишки
52400 грн.
Висічення залишку незведеної кишки
11385 грн.
Геміколектомія
49500 грн.
--- ІНШІ ОПЕРАЦІЇ НА ЧЕРЕВНІЙ ПОРОЖНИНІ ---
Діагностична лапароскопія І категорії складності
8700 грн.
Діагностична лапароскопія ІІ категорії складності
11000 грн.
Дренування черевної порожнини
4950 грн.
Закриття стоми
37600 грн.
Зупинка кровотечі з метастазів печінки
14950 грн.
Лаваж та дренування черевної порожнини
10000 грн.
Лапароскопічна санація черевної порожнини І категорії складності
10000 грн.
Лапароскопічна санація черевної порожнини ІІ категорії складності
12600 грн.
Лапароскопічне роз'єднання злук І категорії складності
12600 грн.
Лапароскопічне роз'єднання злук ІІ категорії складності
16300 грн.
Лапароскопічне розкриття, санація та дренування абсцесів черевної порожнини І категорії складності
15000 грн.
Лапароскопічне розкриття, санація та дренування абсцесів черевної порожнини ІІ категорії складності
18800 грн.
Лапаротомічне розкриття, санація та дренування абсцесів черевної порожнини І категорії складності
15000 грн.
Лапаротомія та ревізія черевної порожнини
10000 грн.
Лапароцентез під контролем УЗД І категорії складності
7500 грн.
Лапароцентез під контролем УЗД ІІ категорії складності
10000 грн.
Ліквідація евентерації
11000 грн.
Пахово-стегнова лімфодисекція
38500 грн.
Релапаротомія
11000 грн.
Роз'єднання злук (адгезіалізіс) множинні І категорії складності
22500 грн.
Роз'єднання злук (адгезіалізіс) множинні ІІ категорії складності
28710 грн.
Роз'єднання злук (адгезіалізіс) поодинокі І категорії складності
13700 грн.
Роз'єднання злук (адгезіалізіс) поодинокі ІІ категорії складності
17500 грн.
Розкриття абсцесу в умовах операційної
10000 грн.
Розкриття гематоми в умовах операційної
10000 грн.
Розкриття фурункула шкіри І категорії складності
4400 грн.
Розкриття фурункула шкіри ІІ категорії складності
6240 грн.
+
Пункція перекарду
Послуга
Ціна
Пункція перикарду
2915 грн.
Пункція перикарду
9130 грн.
+
Корекція рубців
Послуга
Ціна
Висічення деформуючого рубця
7920 грн.

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


Наші фахівці

лікарі клініки мануфактура
Лікар загальної практики-сімейної медицини, Терапевт, Пульманолог
Досвід роботи: з 2007 року
лікарі клініки мануфактура
Лікар-анестезіолог
Досвід роботи з 2005 року
лікарі клініки мануфактура
Лікар-анестезіолог
Досвід роботи з 2014 року
лікарі клініки мануфактура
Д.М.Н. лікар-хірург, онкохірург
Досвід роботи з 1987 року.
лікарі клініки мануфактура
Педіатр, неонатолог
Досвід роботи: з 2010 р.
лікарі клініки мануфактура
Завідуюча педіатричним відділенням. Лікар-педіатр, лікар-неонатолог
Досвід роботи: з 2012 р.
лікарі клініки мануфактура
Ортопед-травматолог. Вертебролог
Досвід роботи: з 1987 року
лікарі клініки мануфактура
Педіатр, дитячий гематолог
Досвід роботи: з 1988 року
лікарі клініки мануфактура
Отоларинголог, онко-отоларинголог
Досвід роботи: з 1986 р.
лікарі клініки мануфактура
хірург
Досвід роботи: з 1988 р.
лікарі клініки мануфактура
Нейрохірург. Дитячий нейрохірург. Онко-нейрохірург.
Досвід роботи: з 1988 року
лікарі клініки мануфактура
Ортопед-травматолог
Досвід роботи: з 1980 року
лікарі клініки мануфактура
Лікар-онколог, хіміотерапевт
Досвід роботи: з 1995 р.

Статті

блог клініки мануфактура

Дата - 20.09.2023

Малоінвазивні операції

Інформація для пацієнта

Детальніше

блог клініки мануфактура

Дата - 28.05.2020

Серцево-судинні захворювання

Оглядова стаття про основні захворювання серця та судин.

Детальніше

блог клініки мануфактура

Дата - 08.05.2020

Плазмаферез у практиці лікування аутоімунних захворювань

Стаття про застосування плазмаферезу.

Детальніше

Всі статті

Відгуки про нас

В клініку зверталась двічі: до хірурга Четвертушкіна Валерія Валерійовича та Тришновського Миколи Івановича. Дуже приємно відзначити, що лікарі виявились професійними, з великим досвідом, з високими людськими якостями, були надзвичайно уважні, толерантні, з високим рівнем людської культури. Мені була надана кваліфікована допомога. Приємно вразило, що лікарі не були категоричні при призначенні лікування, а виходили із конкретного стану пацієнта (оскільки я є алергіком). Це лікарі, з якими є бажання спілкуватись та підтримувати зв'язок і отримувати від них медичні поради. До речі, під час очікування результатів аналізів, лікарі постійно були на телефонному зв'язку зі мною. Хочу сказати декілька слів про сучасне обладнання в клініці, ідеальну чистоту та привітність персоналу. Щиро дякую лікарям за допомогу і рекомендую  Четвертушкіна В.В. та Тришновського М.І. як професіоналів своєї справи!!! (Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google)

Користувач Наталя Камінська

Та Ви просто герої, найкращі! Як би не Ви - їхати просто нікуди. Низький вам уклін, команда професіоналів від головлікаря і до медсестр та помічників! Їжа чудова, все для найшвидшого одужання! ❤️ (Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google).

Користувач Yaroslav Olegovich

Швидка допомога привезла мене у тяжкому стані до клініки "Мануфактура", одразу до реанімації. Лікарі дуже оперативно провели необхідні обстеження та аналізи та точно визначили причину. Вже наступного дня, після початку лікування, я відчула себе значно краще. Хочу висловити велику подяку та вдячність всьому медичному персоналу клініки, хто брав участь у моєму лікуванні. І в реанімації, і в стаціонарі я зустрічалася лише з добрими, чуйними та високопрофесійними людьми. Велике спасибі всім лікарям, лікарю Людмилі Іванівні, медсестрам, санітаркам. Особлива подяка лікарю-реабілітологу п.Жуковському Петру Миколайовичу. Це відмінний фахівець, чуйна і добра людина. Якби всі медичні працівники в нашій країні так ставилися до своїх пацієнтів, здорових і щасливих людей було б значно більше.

(Відгук з нашого сайту)

Пацієнтка Мкртчян Лідія Іванівна

Великие дякую всiм працiвникам Медичного центру Клiнiки "Мануфактура" за розумiння, професiоналiзм та чуйнicть. Окремi cлова подяки iнфекциoнiсту Рихальскiй К. С. , Кулеш А.В., анестезiологiв Iванченко А.М., Шеремет А.В., зав. ВАIТ Дудаш М.В.

Я поступив в клiнiку в надважкому станi. Мене витягнули з того свiту, врятували менi життя.

Палата обладнана всiм необхiдним. Високiй сервiс та найсучаснiше обладнання.

Щiро, вiд усього серця дякую всiм.

(Відгук з нашого сайту)

Пацієнт Богданов Валентин

Більше, ніж пів року назад лікарі реанімації клініки Мануфактура були єдині, хто погодився прийняти мою маму у вкрай важкому стані. На жаль, врятувати її не вдалось, але я бачила зусилля всіх лікарів, котрі не відходили від моєї мами.

Я не пам'ятаю імен всіх лікарів, котрі допомагали, як тільки могли, але велике дякую вам, за те що зробили, і за те, що моя мама пішла без болю та в комфортних умовах з приємними лікарями.

Бажаю успіхів!

(див: відгук зі сторінки клініки в Google My Business)

Olena Zhuravlova

Хочу відмітити професіоналізм хірурга Бурова Євгенія Юрійовича!

Лікар відноситься з повагою, легкий у спілкуванні, що найголовніше дуже чітко виконує  лікарські задачі, не пропонує того, що вам не треба. Раджу його всім знайомим, навіть маму приводила) Всі задоволені.

Дякую

(див: відгуки про лікарів Клініки Мануфактура в Google My Business)

Пацієнтка Лілія Пелих

Все сподобалось. Компетентні лікарі. Сервіс на вищому рівні.

(див: відгуки про Клініку Мануфактура в Google My Business)

Людмила Глущенко

//