частные больницы киева
приватные клиники киева приватна_онкологічна_лікарня_в_києві

Мобільний застосунок
«Особистий кабінет пацієнта»

лечение рака в киеве
с.Ходосівка

Дерматолог

Діагностика та лікування грибкових, паразитарних уражень (епідермофітія, мікроспорія, педикулез, короста, демодекоз тощо), вірусних (герпес, бородавки) та інфекційних захворювань (гідраденіт, імпетиго, фурункульоз) шкіри, її придатків та слизових. Точна діагностика запалень шкіри різного характеру, а також шкірних проявів окремих захворювань систем організму та внутрішніх органів. Лікування механічних та хімічних ушкоджень,  доброякісних новоутворень та злоякісних захворювань шкіри (невуси, атероми, ліпоми меланоми тощо).

Ґрунтовні знання у різних напрямках медицини дозволяє дерматологам визначити зв'язок між зовнішніми проявами та патологією внутрішніх органів, адже часто шкіра стає відображенням процесів всередині організму. Важливо відрізнити власне захворювання покривів тіла від інфекційних та не інфекційних уражень інших органів, і саме таку диференційну діагностику проведе лікар-дерматолог клініки «Мануфактура».

Методами дослідження у дерматолога є різноманітні шкірні тести, зішкріби, визначення типу висипань чи інших уражень шкіри. Матеріал, що беруть з поверхні шкіри пацієнта, досліджують на клітковий склад, наявність паразитів і ознак запалення, змін епітелію та особливостей секрету залоз. Усе це відіграє важливу роль у постановці діагнозу, адже часто одна та сама висипка може бути проявом зовсім різних патологічних станів, або, навіть, варіантом норми, якщо мова йде, наприклад, про гормональні зміни.

За напрямком
За послугою
За спеціалізацією
За ПІБ лікаря
* Ведіть пошук українською мовою

Ми лікуємо

Особлива увага лікарем дерматологом клініки «Мануфактура» приділяється змінам родимок, бо вони та інші елементи можуть становити потенційну небезпеку з точки зору злоякісного переродження. Під час консультації дерматолог визначить за допомогою апарату дерматоскопу вірогідні зміни родимок, а також порадить, які заходи профілактики раку шкіри необхідно застосовувати, як часто приходити на огляди та на що звертати увагу, виявить найменші відхилення у патологічний бік для направлення пацієнта на консультацію до онкодерматолога.

Коли варто звернутися по консультацію до дерматолога

Вартість послуг

+
Дерматологічні операції та діагностичні поцедури
Послуга
Ціна
Дерматоскопія
400 грн.
Дерматоскопія на апараті Heine з консультацією дерматоонколога (від 3-х утворень)
1140 грн.
Дерматоскопія на апараті Heine з консультацією дерматоонколога (до 3-х утворень)
950 грн.
Видалення піогенної гранульоми (за 1 новоутворення)
770 грн.
Електрокоагуляція доброякісних новоутворень шкіри: папілом, кератом, кератопапіллом, себорейного кератозу, невусів (до 5 мм) вартість за 1 шт
220 грн.
Електрокоагуляція доброякісних новоутворень шкіри: папілом, кератом, кератопапіллом, себорейного кератозу, невусів (5-10 мм) вартість за 1 шт
630 грн.
Електрокоагуляція доброякісних новоутворень шкіри: папілом, кератом, кератопапіллом, себорейного кератозу, невусів (більше 10 мм) вартість за 1 шт
1255 грн.
Електрокоагуляція доброякісних новоутворень шкіри: папілом, кератом, кератопапіллом, себорейного кератозу, невусів: вартість за 1 зону (шия, декольте, пахви)
1880 грн.
Місцева анестезія з пробою
385 грн.
+
Консультація дерматологів
Послуга
Ціна
Дерматолог
950 грн.
Дерматовенеролог
950 грн.
Дерматовенеролог, кандидат медичних наук
1050 грн.

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


Наші фахівці

лікарі клініки мануфактура
Дерматовенеролог
Досвід роботи з 2016 року

Статті

блог клініки мануфактура

Дата - 08.09.2023

Целіакія: не ігноруй розлади травлення!

Чим небезпечна, як діагностувати і як лікувати целіакію.

Детальніше

блог клініки мануфактура

Дата - 01.05.2023

Як правильно засмагати

Чи може засмага викликати рак шкіри?

Детальніше

Всі статті

//