Детоксикація

Виведення токсичних речовин з організму в умовах амбулаторного та денного стаціонару. Відновлення показників та функціональних параметрів крові та печінки, відновлення водно-електролітного балансу, зміцнення імунітету. 

Детоксикація в МЦ "Клініці Мануфактура"

Під детоксикацією чи дезінтоксикацією розуміється різні медичні заходи для нейтралізації та виведення з організму токсичних речовин (отрут або токсинів), які або потрапили в організм ззовні, або утворилися внаслідок отруєння чи виробилися організмом в результаті перенесеного захворювання (важкі ендотоксикози, аутоімунні патології, сепсиси).

Організм має власні механізми виведення токсинів через органи та системи (печінку, кишківник, нирки, легені, лімфатичну систему, шкіру), і медична допомога при детоксикації також включає в себе забезпечення підтримки та функціональність цих органів.

В клініці "Мануфактура" дезінтоксикаційна терапія проводиться за показаннями лікаря при всіх видах харчових, медикаментозних, наркотичних та алкогольних отруєннях, пацієнтам, що потребують гемокорекції в наслідок патології чи захворюванні органів, тяжких аутоімунних захворювань, а також пацієнтам, що проходять курси хіміотерапії.

Курси детоксикації проводяться за індивідуально складеними програмами, можуть виконуватися окремими видами детоксикації (інфузійна терапія, гемосорбція, плазмаферез, озонотерапія) або складатися з комплексу дезінтоксикуючих заходів як амбулаторно, так і у складі комплексного лікування в стаціонарі МЦ «Клініка Мануфактура». 

Види детоксикації в нашій клініці

За напрямком
За послугою
За спеціалізацією
За ПІБ лікаря
* Ведіть пошук українською мовою

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


Відгуки про нас

Зверталися в клініку, декілька разів робили процедуру - плазмаферез! Залишилися всім задоволені! Уважний персонал" Дякуємо!!! 

(Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google)


Пацієнтка Ольга Хаймець

//