044 200 11 99
093 200 11 90
067 200 11 97

Наші партнери

Клініка «Мануфактура» прагне налагоджувати та розвивати стосунки з закордонними клініками як для обміну професійним досвідом, що дозволяє вдосконалювати якість наших послуг, так і для надання можливості пацієнтам отримати кваліфіковану консультативну медичну допомогу у вирішенні питань свого здоров’я. Нині наша клініка готова допомогти в оформлені запиту щодо поставленного в Україні діагнозу, призначеного лікування, а також підготувати та відправити біоматеріяли на аналіз в закордонні лікарні, з якими клініка «Мануфактура» має налагоджені професійні зв’язки. Ми надаємо інформаційну допомогу пацієнтам щодо можливостей та профілю наших зарубіжних партнерів в наданні певної медичної допомоги, допомагаємо налагодити зв’язок з клінікою, якщо її вибрано для лікування.

Приватна клініка «Кардіоліта»

м. Каунас та м. Вільнюс, Литва

Клініка «Кардіоліта» - це мережа клінік, яка зібрала одних з кращих лікарів Литви у двох литовських містах: Вільнюсі та Каунасі. На базі медичних центрів клініки працюють більше 400 лікарів, що спеціалізуються у 45 областях медицини та надають понад 1500 послуг - від консультацій лікарів загальної практики і лікарів-фахівців до проведення найскладніших операцій пацієнтам як Литви, так і з-за кордону.

Для оформлення запиту в одну із лікарень наших зарубіжних партнерів, просимо звертатися за контактами нашої клініки. Адміністрація клініки «Мануфактура» запросить вас для обговорення деталей вашого запиту, надасть всю можливу інформацію для обрання закладу до звернення та допоможе в підготовці медичних матеріалів для отримання повноцінної відповіді.

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар