044 200 11 99
093 200 11 90
067 200 11 97

Консультація та діагностика

Клініка «Мануфактура» надає якісну медичну допомогу, забезпечуючи комплексний та безперервний цикл від першої консультації лікаря, діагностики захворювання до призначення лікування, його корекції та відновлення після хвороби.

Консультація в клініці «Мануфактура»

Ми приймаємо звернення за консультацією до лікарів з появою перших ознак нездужання чи за наявності ускладнень, або хронічного захворювання. 

З першого звернення ми ведемо медичну карту пацієнта, де фіксуються записи лікаря із збором скарг, особливостями перебігу захворювання, результатами обстеження, призначеним лікуванням та всіма медичними процедурами, що проводилися в нашій клініці. Ви можете звернутися до лікуючого лікаря або адміністратора рецепції з проханням надати виписку по вашій особистій карті пацієнта.

Для точності постановки діагнозів та призначення індивідуального плану лікування ми спираємося на всі данні діагностичних обстежень, проведених спеціалістами інших медичних закладів або лікарями-діагностами нашої клініки. Беруться до уваги історії хвороби та схеми лікування попередніх років захворювання з урахуванням поточних скарг та динаміки проявів. 

Розуміючи надзвичайну важливість ретельності у діагностиці захворювання, обстеження наших пацієнтів проводиться на сучасному високоточному обладнані спеціалістами-діагностами вищої категорії. В штаті працюють досвідчені лікарі-рентгенологи, УЗД-спеціалісти, ендоскопісти, які тісно співпрацюють з лікуючим лікарем, надають детальний опис та консультацію щодо стану пацієнта. 

В клініці працює власна сучасна лабораторія для проведення ретельного дослідження біологічного матеріалу, здійснюється контроль лікування більшості захворювань та патологічних станів. Всі дані технічно та метрично вивірені, їхня достовірність не піддається сумніву.

Оснащення діагностичного відділення клініки «Мануфактура»

Новітнє, унікальне для України обладнання для променевої і магнітно-резонансної діагностики МРТ Vantage Elan 1.5 Tesla, TOSHIBA medical і КТ Aquilion Lightning,TOSHIBA medical, застосовується для досліджень різного рівня складності та дозволяє в найкоротші терміни визначити патологію і виявити динаміку змін. У порівнянні з аналогічним обладнанням, обстеження проводиться набагато швидше, якісніше і без дискомфорту для пацієнта. 

Ультразвукові сканери з високою роздільною здатністю, сучасні магнітно-резонансні і мультиспіральні комп'ютерні томографи дозволяють лікарям нашої клініки не тільки дослідити структурні зміни різних органів, але й визначати в режимі реального часу метаболізм і кровообіг в них, оцінити їхню щільність та на підставі отриманих даних судити про функціональний стан органів.

Апаратура для проведення КТ, яка є на озброєнні медичного центру «Мануфактура», здатна поєднати різні режими і методики роботи, що багато в чому визначає діагностичні можливості. За допомогою програмного моделювання та візуалізації об'єктів дослідження лікар отримує на екрані монітора якісні об'ємні 3D-зображення в детальних багатокольорових режимах. Особливої ​​актуальності ці переваги набувають при вирішенні проблеми ідентифікації патологічних станів на ранніх етапах їх розвитку або при безсимптомному перебігу. В контексті дедалі більшої хірургічної (нейро-, кардіо-, ангіохірургічної) активності, спрямованої на раннє попередження важких патологічних станів, дані, отримані за допомогою такої апаратури, стають незамінними у визначенні стратегії лікування.

Ультразвукове дослідження, магнітно-резонансна томографія (МРТ) та рентгенівська комп'ютерна томографія (КТ) увійшли в сучасну клінічну практику провідних медичних центрів світу і, на сьогодні, кардинально змінюють підходи до діагностики захворювань, практично, у всіх областях медицини. Тому медичний центр «Мануфактура» постійно оновлює та вдосконалює свою матеріально- технічну базу і проводить навчання спеціалістів.

За напрямком
За послугою
За спеціалізацією
За ПІБ лікаря
* Ведіть пошук українською мовою

Вартість послуг

+
Консультація: гінеколог, акушер
Послуга
Ціна
Акушер-гінеколог
610 грн.
+
Консультація: спеціаліст діагностики
Послуга
Ціна
Ендоскопіст
610 грн.
Рентгенолог
610 грн.
+
Консультація: ортопед-травматолог, реабілітолог
Послуга
Ціна
Ортопед-травматолог
650 грн.
Ортопед-травматолог, консультація лікаря Федорина Є.О.
710 грн.
Ортопед-травматолога дитячого
650 грн.
Ортопед-травматолог, кандидат медичних наук
1200 грн.
Фізичний реабілітолог
650 грн.

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


Наші фахівці

Статті

Дата - 28.05.2020

Серцево-судинні захворювання

Оглядова стаття про основні захворювання серця та судин.

Детальніше

Дата - 08.05.2020

Плазмаферез у практиці лікування аутоімунних захворювань

Стаття про застосування плазмаферезу.

Детальніше

Дата - 07.05.2020

Мамографія: що важливо знати

Стаття про метод обстеження, особливості проведення та деякі поради пацієнтам.

Детальніше

Всі статті