частные больницы киева
приватные клиники киева приватна_онкологічна_лікарня_в_києві

Мобільний застосунок
«Особистий кабінет пацієнта»

лечение рака в киеве
с.Ходосівка

ЛФК та масаж

Лікувальна фізкультура (ЛФК) це особливий сегмент медицини, який вивчає практику застосування фізічних вправ як у лікуванні, так і профілактики захворювань та травм. Це комплекс спортивних навантажень та вправ, заснований на ґрунтовних знаннях анатомії та фізіології тіла людини, що є ефективним та доступним способом відновлення, зміцнення здоров'я, реабілітації після травм та соматичних захворювань. ЛФК використовує спеціально підібрані фізичні вправи, часто із застосуванням спортивного або реабілітаційного інветаря, в поєднанні з прийоми правильного дихання.

Лікувальна фізкультура в клініці «Мануфактура» - це підібраний комплекс вправ спрямований навчити пацієнтів правильному положенню та безпечним гімнастичним рухам, що зміцнюють необхідну групу м'язів, відновлюють рухливість суглобів, забезпечують повноцінне і правильне кисневе насичення та здорове кардіонавантаження. Ми пропонуємо індивідуальні та группові заняття для відновлення після операцій, травм, лікуванні захворювань хребта та суглобів, хронічної втоми, при вегето-судинних порушеннях та для загального зміцнення тіла та здоров'я. Лікувальна гімнастика проводиться в режимі роботи клініки на основі призначеної схеми лікування в індивідуальному або малогруповому порядку, завжди під контролем та з допомогою реабілітологів. 

Ефективним поєднанням до лікувальної гімнастики є лікувальний масаж, що також показаний в якості реабілітаційних заходів при хронічних неврологічних порушеннях, запальних захворюваннях хребта та суглобів, при травмах та після оперативних втручань. Головна мета лікувальних масажів - глибинна розробка м'язів для відновлення кровообігу, зняття спазму тканин, відновлення робочої функції м'яза. 

Лікувальний масаж показаний зокрема при нейропатії, остеохондрозі, запальних процесах у зв'язках та м'язах, дистрофії м'язів, рубцевих спайках, контрактурах м'язів та суглобів, але довів свою ефективність при багатьох інших патологічних станах в комплексах реабілітаційних заходах.

На запобігання виникнення хворобливих станів та функціональних порушень, при хронічній втомі та скутості тіла, а також при дифіциті рухливої активності рекомендований профілактичний (превентивний) масаж.

Послуги ЛФК-кабінету

 • Розробка індивідуального комплексу вправ для вирішення конкретного терапевтичного завдання
 • Проведення курсу фізкультурних занять із супроводом пацієнта до досягнення терапевтичного ефекту
 • Навчання пацієнта та родичів для виконання вправ поза клінікою
 • Підготовка пацієнтів до ендопротезування та реабілітація після операції з ендопротезування
 • Робота з пацієнтами з неврологічною патологією
 • Підтримуюча реабілітація при ДЦП
 • Фізкультурний комплкес при дефіциті активності дітей
 • Програма для стимуляції росту дітей "+7см"
 • Лікувальні та профілактичні масажі

Ми лікуємо:

 • Захворювання хребта: остеохондроз, грижі та протрузії міжхребцевих дисків, грижі Шморля, хронічний біль у спині, радикуліт, хронічний тазовий біль, кокцигодинія (біль у куприку), вертеброгенна радикулопатія.
 • Захворювання суглобів: остеоартроз, коксартроз, гонартроз, хвороба Бехтєрєва, артрити, плоскостопість, плантарний фасциїт, п’яткова шпора, плече-лопатковий периартроз, “заморожене плече”, десмогенні контрактури (різке обмеження об’єму рухів в суглобі після гіпсу з приводу травми), реабілітація після переломів, травм і ДТП, міофасциальний синдром.
 • Розлади функціонування внутрішніх органів: порушення моторики кішківника (закрепи), дискінезія жовчовивідних шляхів, окремі форми дисмінореї, хронічний аднексит, фіброзно-кістозна мастопатія (біль в молочних залозах), обструктивний бронхіт у дорослих і дітей, хронічний простатит, гіпоактивний нейрогенний сечовий міхур.
 • Вегето-судинні захворювання: мігрень та інші головні болі, лицьовий біль, головокружіння (порушення координіції), шум в голові, шум у вухах, перепади артеріалього тиску, запаморочення, кардиалгія (біль у серці), при нормальних результатах ЕКГ, дисциркуляторна енцефалопатія, вертебро-базилярна недостатність, вегето-судинна дистонія, хронічний біль напруги, офісний синдром.

Дуже важливо консультуватися з лікарем про можливість використання лікувальної фізкультури, адже її застосування має ряд протипоказань. Головними протипоказаннями до застосування ЛФК є:

 • порушення психіки, а також важкий стан, що є причиною відсутності контакту з людьми
 • загострення хвороби або її прогресивний перебіг
 • посилення серцево-судинної недостатності
 • тахікардія (більше 100 ударів в хвилину)
 • брадикардія (менше 50 ударів в хвилину)

Вартість послуг

+
ЛФК, масажі
Послуга
Ціна
Індивідуальне заняття з лікарем ЛФК (40 хв)
660 грн.
Індивідуальні заняття з лікарем ЛФК (10 сеансів)
5950 грн.
Лікувальний масаж загальний спина, ноги, руки, шия (1 год. 20 хв)
1150 грн.
Лікувальний масаж загальний спина, руки, ноги, шия (1 год. 20хв) 10 сеансів
9020 грн.
Лікувальний масаж одного сегменту (20 хв) 10 сеансів
4440 грн.
Лікувальний масаж спина, ноги (60 хв) 10 сеансів
7690 грн.
Масаж (спина, ноги 60 хв)
840 грн.
Лікувальний масаж спини (40 хв)
630 грн.
Масаж дитячий (25 хв)
660 грн.
Комплексний антицелюлітний сеанс (1 година)
1975 грн.
Комплексний антицелюлітний сеанс (2 години)
2515 грн.
Антицелюлітний масаж ніг (30-35хв)
700 грн.
Антицелюлітний масаж: ноги, руки, живіт (40хв)
930 грн.

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


Наші фахівці

лікарі клініки мануфактура
Ортопед-травматолог. Вертебролог
Досвід роботи: з 1987 року
лікарі клініки мануфактура
Медична сестра з масажу
Досвід роботи з 1996
//