с.Ходосівка:
044 200 11 99
с.Ходосівка

Центр хіміотерапії

Хіміотерапія 

Хіміотерапія є однією з головних складових комплексного лікування солідних пухлин. Вона здійснює загальний, системний вплив на організм, це означає, що лікарський препарат потрапляє в будь-яку ділянку організму і впливає на будь-яку його клітину, що ділиться. Власне, зупинити ріст пухлин повністю або зменшити її для подальшого видалення, і є завданнями хіміотерапії.

В залежності від комплексної мети лікування конкретного хворого, розділяють хіміотерапії на доопераційні (неоад’ювантні), після операційні (ад’ювантні) та підтримуючі (паліативні). 

  • Неоад’ювантні - це хіміотерапії, які призначаються до початку основного лікування. Їхня мета, як правило, націлена на зменшення пухлини для подальшого її видалення, а також на визначення відповіді організму на той лікарський препарат, який має максимальний терапевтичний ефект;
  • Ад’ювантні – це хіміотерапії, які призначаються додатково до основного виду лікування – видалення пухлини, з метою не допустити рецидиву хвороби та лікування віддалених метазів;
  • Паліативні хіміотерапії призначаються при неможливості повного зцілення. Їхня мета – максимально можливе зменшення симптомів хвороби. 

Хіміотерапевтичне лікування в Клініці «Мануфактура»

Ефективність сучасних підходів до лікування заснована на поєднанні різних методів впливу на пухлинне ураження, завдяки застосуванню у комплексному хіміотерапевтичному лікуванні таргетних препаратів та препаратів імунотерапії.

  • При таргетній терапії (від англ. target – мета, мішень) дія препарату спрямована безпосередньо на клітини-мішені, які мають будь-які генетичні аномалії, що призводять до розвитку пухлини. При її проведенні здорові тканини і органи, що оточують пухлину, не піддаються такому агресивному впливу, як це буває при проведенні хіміотерапії, що дозволяє звести побічну дію від такої терапії до мінімуму, забезпечивши її максимальну ефективність при різних, в тому числі запущених стадій раку. Як правило, таргетні препарати - таблетовані, застосування їх не вимагає тривалого перебування пацієнта в стаціонарі, і дозволяє вести звичний спосіб життя в оточенні родини і близьких.
  • Імунотерапія стала одним із досягнень останнього десятиліття в лікуванні онкологічних та онкогематологічних захворювань. Для боротьби із пухлинними клітинами активується власна імунна система людини, що призводить, найчастіше, до блискучих результатів в лікуванні найбільш просунутих стадій захворювання. Комбінація імуно- та таргетних препаратів допомагає не просто продовжити життя, але і поліпшити його якість.

Високоефективні препарати, що з'явилися в останні роки, разом із давно відомими цитостатиками (препаратами, що зупиняють ріст клітин), дозволяють проводити нашим пацієнтам комплексну поліхіміотерапію, спрямовану на поліпшення стану пацієнта або його повне одужання. 

Грамотне проведення протоколів хіміотерапії (тобто схем хіміотерапевтичного лікування) дозволяє значно подовжити життя пацієнта і поліпшити його якість, незалежно від стадії захворювання. Хіміотерапевти в клініці «Мануфактура» керуються рекомендаціями світових онкологічних ресурсів і конгресів таких, як NCCN, ASCO, ESMO, AHA, EHA.

  • Точне дозування препаратів і подвійний контроль при розрахунку доз цитостатиків в протоколах хіміотерапії,
  • Коректна супровідна терапія,
  • Чітке дотримання тривалості введення препаратів,
  • Відповідність інтервалів між циклами хіміотерапії і їх кількість загальноприйнятим світовим стандартам

дозволяють домогтися максимального успіху в лікуванні різних форм і стадій онкологічних захворювань. При створенні протоколу лікування лікуючий лікар, провізор і медсестра здійснюють потрійний контроль за дозою препаратів, що вводяться.

Особлива увага приділяється якості препаратів, які використовуються для проведення хіміотерапії. Ми використовуємо лише оригінальні препарати або генерики, вироблені відомими світовими компаніями, сертифікованими в Україні.

Умови лікування в нашому центрі

В МЦ «Клініка Мануфактура» команда висококласних професіоналів онкологів впроваджує в щоденну практику сучасні таргетні і імунотерапевтичні препарати для лікування різних видів пухлин. Під час проведення лікування за пацієнтами спостерігає команда кваліфікованих медичних сестер, навчених особливостям догляду за онкохворими пацієнтам. 

Лікування проводиться в комфортних палатах. При погіршенні лабораторних показників або загального стану хворого, він може бути переведений у відділення інтенсивної терапії для цілодобового нагляду лікарів-анестезіологів та реаніматологів, які стабілізують стан пацієнта. 

Наявне хірургічне обладнання та досвідчені лікарі нашої клініки дозволяють нам рекомендувати до встановлення спеціальні центральні венозні катетери – порт-системи, які спрощують довготривале введення препаратів і захищають вени хворого від багаторазових проколів у випадках, коли курс хіміотерапії триває понад 7–10 днів.

Комплексна супровідна терапія при хіміотерапевтичному лікуванні

Хіміотерапевтичне лікування неможливе без супровідної терапії, яка забезпечує високу толерантність до лікарських препаратів та зменшує їхню побічну дію. Ми дотримуємося принципів комплексного лікування, тому до кожного окремого випадку хіміотерапевтичного лікування призначаємо коректну супровідну терапію. В нашій клініці використовуються найсучасніші антиеметики (протиблювотні препарати), контролюються показники електролітного, кислотно-лужного балансу з метою проведення адекватної інфузійної терапії, попередження розвитку синдрому масивного розпаду пухлини, гострого ушкодження нирок чи порушення роботи серцевого м'яза. 

До комплексу супровідної терапії в клініці «Мануфактура» входить контроль за функціями життєво важливих органів та систем: кровотворної, серцево-судинної, видільної, ендокринної. З цією метою, пацієнтам, які отримують хіміотерапію проводиться регулярний моніторинг показників периферичної крові, діяльності серця (ЕХО-кардіографія), сечовидільної системи (щоденний контроль показників ниркового і електролітного обміну), функції щитовидної залози (регулярне визначення рівня гормонів). Власна сучасна лабораторія та сучасні діагностичні апарати Медичного центру допомагають вчасно і точно діагностувати будь-які зміни в організмі пацієнта, викликані перебігом хвороби або ускладненнями лікування.

За напрямком
За послугою
За спеціалізацією
За ПІБ лікаря
* Ведіть пошук українською мовою

Ми проводимо хіміотерапію при таких видах раку

Для ранньої діагностики онкологічних захворювань радимо проходити обстеження у лікарів-спеціалістів щопівроку або щорічно. Ми розробили спеціальні онко check-up програми, які складаються з базових обов'язкових обстежень для чоловіків та жінок, щоб допомогти вам у піклуванні про своє здоров'я.

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


Наші фахівці

Педіатр, дитячий гематолог
Досвід роботи: з 1988 року
Лікар-онколог, хіміотерапевт
Досвід роботи: з 1995 р.
Лікар-онколог. Онкогематолог.
Досвід роботи: з 2000 року

Відгуки про нас

"Велика подяка чудовому та уважному лікарю Кулябі Ярославу Миколайовичу. Висококваліфікований онколог. Рекомендую!"

Картина від пацієнтки подарована лікарю


Пацієнтка Приліпко Світлана

Найкращій лікар в цілому світі !!! С першого погляду довірились і ні на хвилину не пожалкували! Чуйний , щирий, турботливий - вилікував мого батька. Дякую Богу, що зустріли Ярослава Миколайовича!

(Відгук з сайту клініки)

Користувачка Юлія

Всім хто зіткнувся з онко: Найкращий спеціаліст у клініці п.Куляба Ярослав Миколайович. Найкращий лікар. Чуйний, уважний, професіонал своєї справи. Заспокоїть панікуючих і направить у потрібний напрямок. Дуже рекомендую. З ним - як за кам'яною стіною.

(Відгук з нашого сайту)

Пацієнтка Ганна Матіяш