044 200 11 99
093 200 11 90
067 200 11 97

Про Медичний центр

Клініка Мануфактура

Медичний центр «Клініка Мануфактура» спеціалізується в області травматології і ортопедії (артроскопія, ендопротезування, остеосинтез), нейрохірургії, гастроентерології та проктології, а також надає кваліфіковану медичну допомогу за спеціальностями: загальна хірургія, кардіологія, терапія, педіатрія, неврологія, урологія, гінекологія, отоларингологія, дерматовенерологія, офтальмологія, ендокринологія. На базі центру функціонує потужне діагностичне відділення, де проводяться МРТ, КТ, УЗД, лабораторні дослідження, рентгенографія та ендоскопії.

Відділення Медичного центру

Консультація та діагностика

До послуг клієнтів МЦ «Клініка Мануфактура» - штат лікарів з великим досвідом роботи. Клініка надає консультативні лікарські послуги вузьких спеціалістів: нейрохірурга, ортопеда, травматолога, невролога, судинного хірурга, хірурга  загальної практики, кардіолога, ендокринолога, гінеколога, проктолога, уролога, гастроентеролога, інших спеціалістів, а також послуги тривалого спостереження або консультації сімейного лікаря, терапевта, педіатра та неонатолога. Власний діагностичний центр клініки «Мануфактура» з повноцінною лабораторією та сучасним обладнанням для проведення магнітно-резонансної томографії (МРТ), комп'ютерної томографії (КТ), рентгенографії, ультразвукового дослідження УЗД, що проводяться досвідченими фахівцями-діагностами, дозволяють проводити комплексне обстеження та ретельний огляд скарг пацієнтів, ставити точні діагнози та вибирати оптимальну тактику лікування.

Стаціонар

Медичний центр «Клініка Мануфактура» щоденно в режимі 24/7 приймає на лікування та догляду в терапевтичний стаціонар пацієнтів з різними видами захворювань. Стаціонарне лікування передбачає компетентну, глибоку комплексну діагностику та оцінку стану хворого, індивідуальний та виважений план лікування. При цілодобовому перебуванні проводиться спостереження підготовленим медичним персоналом, виконуються терапевтичні маніпуляції, спрямовані на швидке одужання пацієнта. У денному стаціонарі, відвідувачі можуть знаходитися в разі необхідності курсового лікування, що складається з декількох процедур або діагностичних досліджень, для якісної підготовки до діагностики або оперативного втручання. Пацієнту надається повний доступ до результатів обстеження, схеми призначеного лікування та висновків лікарів.

Хірургія та реанімація

Лікарі хірургічного стаціонару МЦ«Клініка Мануфактура» проводять фахову хірургічну допомогу при захворюваннях різної складності з подальшим спостереженням за станом здоров'я пацієнтів. Оперативне лікування та терапевтичне післяопераційне відновлення проводиться в тісній взаємодії профільних лікарів клініки, забезпечуючи принцип комплексного підходу повноцінного лікування. У хірургічному стаціонарі клініки надаються планові та ургентні (екстрені) операції, а також послуги амбулаторної хірургії.

Реабілітація

Медичний центр «Клініка Мануфактура» надає повний спектр сучасних реабілітаційних методик для відновлення здоров’я спини, суглобів, м’язів, використовуючи класичні та інноваційні методи. Досвідчені лікарі вертебрологи та реабілітологи розробляють індивідуальну комплексну програму для кожного пацієнта, враховуючи наявні захворювання та особливості організму пацієнта.

У клініці виконуються фізіопроцедури, які розроблені відповідно до новітніх програм лікувальної фізкультури, виконується комп'ютерна витяжка хребта, проводяться курс лікувального та спортивного масажу, курси реабілітації після важких травм та операцій на кістках та суглобах. Окремо надаються терапевтичні курси по підготовці суглобів перед та відновлення після ендопротезування, що є обов’язковими для ефективного оперативного лікування.

Дивіться 3D тур нашого центру

Наші фахівці

Онколог, онкогематолог, хіміотерапевт
Досвід роботи: з 1995 р.
Невропатолог
Досвід роботи: з 2015
Хірург. Пластичний хірург
Досвід роботи: з 1998
кардіолог
Досвід роботи: з 2001
хірург
Досвід роботи: з 1988 р.
Нейрохірург, дитячий нейрохірург
Досвід роботи: 20 рокiв
Хірург, Ендокринний хірург
Стаж роботи: 20 рокiв
Ортопед-травматолог
Досвід роботи: 20 років
Онколог, хірург-онколог
Досвід роботи: 19 років
Хірург, колопроктолог
Стаж роботи: 41 рік
ортопед-травматолог, вертебролог, реабілітолог
Педіатр, дитячий гематолог
Досвід роботи: 32 роки
УЗ-діагност
Досвід роботи: з 1986 р.
Хірург, судинний хірург
Досвід роботи: з 2012
Отоларинголог, онко-отоларинголог
Досвід роботи: з 1986 р.
Лаборант
Досвід роботи: з 2013 р.
Хірург. Загальна хірургія
Стаж роботи: 25 роки
Анестезіолог, анестезіолог дитячий
Досвід роботи: з 2002 р.
Ортопед-травматолог
Досвід роботи: з 2015 р.
Ендоскопіст
Досвід роботи з 1995 р.
Ендокринолог
Досвід роботи: з 2000 г.
Нейрохірург
Досвід роботи: з 2009 р.
Хірург-онколог
Досвід роботи: з 2016 р.
Хірург, проктолог
Досвід роботи: з 2008 р.
Педіатр. Неонатолог
Досвід роботи: з 2012 р.
Гінеколог, акушер-гінеколог
Досвід роботи: з 2010
Хірург-онколог
Досвід роботи: з 1984 р.
Рентгенолог
Досвід роботи: з 2015 року
Гастроентеролог, терапевт
Досвід роботи: з 2014 р.
Судинний та пластичний хірург
Досвід роботи: з 2002 р.
Кардіолог
Досвід роботи: з 2003 р.
Хірург
Досвід роботи: з 2003 р.
Гінеколог, лікар УЗД
Досвід роботи: з 2002 р.
Ортопед-травматолог
Досвід роботи: з 1999 р.
Нейрохірург, нейроонкохірург
Досвід роботи: з 1994 р.
Психіатр
Досвід роботи: з 1996 р.
Педіатр, неонатолог
Досвід роботи: з 2010 р.

Відгуки про нас

Дуже рада, що звернулася в клініку «Мануфактура» до хірурга Валерія Валерійовича. Величезне дякую за допомогу. (Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google)

Користувач Валерия Лопатина

У дитини піднялася температура 40, збивали, але вона все одно піднімалася, вирішили викликати швидку. Це було 31 грудня, вже ближче до вечора, Клініка Мануфактура виявилася єдиною клінікою, яка була готова оперативно приїхати за місто в Софіївську Борщагівку. Дякую педіатру Юлії Борисівні, за уважний огляд, ефективні поради. Окрема подяка медсестрі Наташі за підхід до маленької дитини. Окремо, хочу відзначити зворотний зв'язок - з лікарем можна було зв'язатися в разі гострої необхідності по телефону. Дякую!(Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google)

Користувач Titylichka

Приємно здивовані сервісом! Звернулися за допомогою до дівчини адміністратора при виписці, дуже щира та ввічлива, зразу видно, що людина на своєму місці. Дуже швидко вирішила всі питання, і при наступних зверненнях завжди підходила і запитувала, чи треба допомога. Дякуємо, за таке ставлення та відношення ваших співробітників! (Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google)

Користувач Павел Павел

Вакансії

Завідувач променевої діагностики

Досвід роботи в радіології. Робота з КТ, МРТ, рентген-апаратом.

Рентгенолаборант

КТ, МРТ, рентген. Бажаний досвід роботи від 1 року. Розглядаються кандидати серед студентів інтернатури.

Медсестра перев'язочна

Розглядаються кандидати серед студентів інтернатури. Гнучкий або добовий графік роботи. Медична книга обов’язкова.

Медсестра маніпуляційна

Розглядаються кандидати серед студентів інтернатури. Гнучкий або добовий графік роботи. Медична книга обов’язкова.

Медсестра операційна

Розглядаються кандидати серед студентів інтернатури. Гнучкий або добовий графік роботи. Медична книга обов’язкова.

Менеджер з регіонального розвитку

Знання англійської мови не нижче Upper- Intermediate. Комунікабельність, ініціативність, відповідальність.

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар