044 200 11 99
093 200 11 90
067 200 11 97

Про Медичний центр

Клініка Мануфактура

Медичний центр «Клініка Мануфактура» спеціалізується в області травматології і ортопедії (артроскопія, ендопротезування, остеосинтез), нейрохірургії, гастроентерології та проктології, а також надає кваліфіковану медичну допомогу за спеціальностями: загальна хірургія, кардіологія, терапія, педіатрія, неврологія, урологія, гінекологія, отоларингологія, дерматовенерологія, офтальмологія, ендокринологія. На базі центру функціонує потужне діагностичне відділення, де проводяться МРТ, КТ, УЗД, лабораторні дослідження, рентгенографія та ендоскопії.

Відділення Медичного центру

Консультація та діагностика

До послуг клієнтів МЦ «Клініка Мануфактура» - штат лікарів з великим досвідом роботи. Клініка надає консультативні лікарські послуги вузьких спеціалістів: нейрохірурга, ортопеда, травматолога, невролога, судинного хірурга, хірурга  загальної практики, кардіолога, ендокринолога, гінеколога, проктолога, уролога, гастроентеролога, інших спеціалістів, а також послуги тривалого спостереження або консультації сімейного лікаря, терапевта, педіатра та неонатолога. Власний діагностичний центр клініки «Мануфактура» з повноцінною лабораторією та сучасним обладнанням для проведення магнітно-резонансної томографії (МРТ), комп'ютерної томографії (КТ), рентгенографії, ультразвукового дослідження УЗД, що проводяться досвідченими фахівцями-діагностами, дозволяють проводити комплексне обстеження та ретельний огляд скарг пацієнтів, ставити точні діагнози та вибирати оптимальну тактику лікування.

Стаціонар

Медичний центр «Клініка Мануфактура» щоденно в режимі 24/7 приймає на лікування та догляду в терапевтичний стаціонар пацієнтів з різними видами захворювань. Стаціонарне лікування передбачає компетентну, глибоку комплексну діагностику та оцінку стану хворого, індивідуальний та виважений план лікування. При цілодобовому перебуванні проводиться спостереження підготовленим медичним персоналом, виконуються терапевтичні маніпуляції, спрямовані на швидке одужання пацієнта. У денному стаціонарі, відвідувачі можуть знаходитися в разі необхідності курсового лікування, що складається з декількох процедур або діагностичних досліджень, для якісної підготовки до діагностики або оперативного втручання. Пацієнту надається повний доступ до результатів обстеження, схеми призначеного лікування та висновків лікарів.

Хірургія та реанімація

Лікарі хірургічного стаціонару МЦ«Клініка Мануфактура» проводять фахову хірургічну допомогу при захворюваннях різної складності з подальшим спостереженням за станом здоров'я пацієнтів. Оперативне лікування та терапевтичне післяопераційне відновлення проводиться в тісній взаємодії профільних лікарів клініки, забезпечуючи принцип комплексного підходу повноцінного лікування. У хірургічному стаціонарі клініки надаються планові та ургентні (екстрені) операції, а також послуги амбулаторної хірургії.

Реабілітація

Медичний центр «Клініка Мануфактура» надає повний спектр сучасних реабілітаційних методик для відновлення здоров’я спини, суглобів, м’язів, використовуючи класичні та інноваційні методи. Досвідчені лікарі вертебрологи та реабілітологи розробляють індивідуальну комплексну програму для кожного пацієнта, враховуючи наявні захворювання та особливості організму пацієнта.

У клініці виконуються фізіопроцедури, які розроблені відповідно до новітніх програм лікувальної фізкультури, виконується комп'ютерна витяжка хребта, проводяться курс лікувального та спортивного масажу, курси реабілітації після важких травм та операцій на кістках та суглобах. Окремо надаються терапевтичні курси по підготовці суглобів перед та відновлення після ендопротезування, що є обов’язковими для ефективного оперативного лікування.

Дивіться 3D тур нашого центру

Наші фахівці

Отоларинголог
Досвід роботи: з 2018 року.
Лікар–інфекціоніст дитячий
Досвід роботи з 1988р.
Акушер-гінеколог
Досвід роботи з 1994 р.
Акушер-гінеколог
Досвід роботи: з 1988 р.
Дерматолог, онкодерматолог.
Досвід роботи: з 2002 р.
Акушер-гінеколог
Досвід роботи: з 2005 р.
Акушер-гінеколог
Досвід роботи: з 2014 р.
Акушер-гінеколог. Лікар УЗД.
Досвід роботи: з 2001 р.
Психіатр
Досвід роботи: з 1996 р.
Онколог, онкогематолог, хіміотерапевт
Досвід роботи: з 1995 р.
Невропатолог
Досвід роботи: з 2015
Хірург-онколог
Досвід роботи: з 1984 р.
Нейрохірург
Досвід роботи: з 2009 р.
Хірург-онколог
Досвід роботи: з 2016 р.
Кардіолог
Досвід роботи: з 2003 р.
Ендокринолог
Досвід роботи: з 2000 року
Гастроентеролог, терапевт
Досвід роботи: з 2014 р.
Нейрохірург, нейроонкохірург
Досвід роботи: з 1994 р.
Рентгенолог
Досвід роботи: з 2015 року
Торакальний хірург
Досвід роботи: з 1988 року
Ортопед-травматолог. Вертебролог
Досвід роботи: з 1987 року
Онколог, хірург-онколог
Досвід роботи: з 1987 року
Хірург, проктолог
Досвід роботи: з 2008 р.
Педіатр, дитячий гематолог
Досвід роботи: з 1988 року
Судинний та пластичний хірург
Досвід роботи: з 2002 р.
Педіатр, неонатолог
Досвід роботи: з 2010 р.
Хірург. Загальна хірургія
Досвід роботи: з 1995 року
Ортопед-травматолог
Досвід роботи: з 1998 р.
Лікар лаборант
Досвід роботи: з 2013 р.
Гінеколог, акушер-гінеколог
Досвід роботи: з 1998 року
Ортопед-травматолог
Досвід роботи: з 1980 року
Отоларинголог, онко-отоларинголог
Досвід роботи: з 1986 р.
УЗ-діагност
Досвід роботи: з 1986 р.
Хірург, Ендокринний хірург
Досвід роботи: з 1985 року
Гінеколог, лікар УЗД
Досвід роботи: з 2002 р.
Педіатр. Неонатолог
Досвід роботи: з 2012 р.
Нейрохірург, дитячий нейрохірург
Досвід роботи: з 1988 року
Лікар ендоскопіст
Досвід роботи з 1995 р.
Хірург
Досвід роботи: з 2003 р.
кардіолог, лікар загальної практики та сімейної медицини
Досвід роботи: з 1999 року
Ортопед-травматолог
Досвід роботи: з 2015 р.
Хірург. Пластичний хірург
Досвід роботи: з 1998 року
хірург
Досвід роботи: з 1988 р.
Хірург, судинний хірург
Досвід роботи: з 2012 р.
Анестезіолог, анестезіолог дитячий
Досвід роботи: з 2002 р.

Відгуки про нас

Хороша та надійна клініка за містом. Комфортний номер для інтенсивної терапії. Затишний внутрішній дворик, де родичі можуть поговорити з лікарями. Хороше лікування для літніх людей, що не характерно для багатьох інших клінік. (Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google).

Михаил Ш

В клініку зверталась двічі: до хірурга Четвертушкіна Валерія Валерійовича та Тришновського Миколи Івановича. Дуже приємно відзначити, що лікарі виявились професійними, з великим досвідом, з високими людськими якостями, були надзвичайно уважні, толерантні, з високим рівнем людської культури. Мені була надана кваліфікована допомога. Приємно вразило, що лікарі не були категоричні при призначенні лікування, а виходили із конкретного стану пацієнта (оскільки я є алергіком). Це лікарі, з якими є бажання спілкуватись та підтримувати зв'язок і отримувати від них медичні поради. До речі, під час очікування результатів аналізів, лікарі постійно були на телефонному зв'язку зі мною. Хочу сказати декілька слів про сучасне обладнання в клініці, ідеальну чистоту та привітність персоналу. Щиро дякую лікарям за допомогу і рекомендую  Четвертушкіна В.В. та Тришновського М.І. як професіоналів своєї справи!!! (Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google)

Наталя Камінська

Залишилося чудове враження від відвідування клініки. Шукали оперативно КТ руки, позаяк рука була травмована. Були пізно ввечері, записувалися заздалегідь, все було чітко, не очікували. Висновок КТ прислали на наступний день, як і обіцяли. Неймовірно приємний і уважний адміністратор, хочеться відзначити окремо :-) Бажаємо успіхів! (Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google)

Irina Krivega

Хочу висловити величезну подяку лікарю Ліннік І. В. Рідко таких лікарів зустрінеш! Спостерігаємося у неї постійно (дуже довго шукали дитині хорошого лікаря). Прийом веде досить довго, ставить багато питань, на все відповідає, ретельно дивиться дитину, розбирається в проблемі, призначає добре, продуктивне лікування, дає хороші поради. Завжди можна в будь-який час зв'язатися з нею. Лікар з великої літери! Всім рекомендую! (Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google)

Користувач Вікторія

Звернулись в медичний центр 02.07.20р. з судоргами та високою температурою у малюка.. Хочу подякувать бригаді, яка нас лікувала за проявлений професіоналізм та турботу. Дитячий анастезіолог, медсестра Наташа, педіатр Марія - особисто дякую вам. Ви найкращі! (Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google)

Користувач Юлія

Відмінна клініка. Рекомендую. Тут закінчилися муки моєї мами. З 2014 року де ми тільки не були. Лікували панкреатит, гастрит і багато чого ще. Літній пацієнт (вік 83 роки). Відчувала сильні болі в нижній частині живота, перебувала на суворій дієті. Результат 0. На щастя, ми звернулися в клініку «Мануфактура» .10.06.2020 зробили МРТ хребта. 16.06.2020 мамі зробили ФГДС і колоноскопію під седацией. Сердечно дякую всім лікарів: рентгенолога Беліловец А. А., анестезіолога Кондрацького С. В., ендоскопіст Калюжного А.М., невролога Вовк С. Ю. і весь медичний персонал клініки. Спасибі вам велике за увагу, професіоналізм, комплексний підхід до проблеми і людяність. Співробітникам і пацієнтам - здоров'я, клініці - процвітання. (Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google)

Користувач Inna Poletun

Приходила двічі з сильними болями в спині. Масажист Андрій - дійсно професіонал. Вправляє акуратно і швидко. Виходиш оновленою. Вправляє навіть те, про що не підозрювала. У нього чудові руки. І клініка приємна, ввічливий персонал. Дякую що ви є. І окрема подяка масажисту! (Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google)

Користувач Lera Suvertok

Приємно здивовані сервісом! Звернулися за допомогою до дівчини адміністратора при виписці, дуже щира та ввічлива, зразу видно, що людина на своєму місці. Дуже швидко вирішила всі питання, і при наступних зверненнях завжди підходила і запитувала, чи треба допомога. Дякуємо, за таке ставлення та відношення ваших співробітників! (Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google)

Користувач Павел Павел

Дуже рада, що звернулася в клініку «Мануфактура» до хірурга Валерія Валерійовича. Величезне дякую за допомогу. (Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google)

Користувач Валерия Лопатина

У дитини піднялася температура 40, збивали, але вона все одно піднімалася, вирішили викликати швидку. Це було 31 грудня, вже ближче до вечора, Клініка Мануфактура виявилася єдиною клінікою, яка була готова оперативно приїхати за місто в Софіївську Борщагівку. Дякую педіатру Юлії Борисівні, за уважний огляд, ефективні поради. Окрема подяка медсестрі Наташі за підхід до маленької дитини. Окремо, хочу відзначити зворотний зв'язок - з лікарем можна було зв'язатися в разі гострої необхідності по телефону. Дякую! (Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google)

Користувач Titylichka

Вакансії

Завідувач променевої діагностики

Досвід роботи в радіології. Робота з КТ, МРТ, рентген-апаратом.

Рентгенолаборант

КТ, МРТ, рентген. Бажаний досвід роботи від 1 року. Розглядаються кандидати серед студентів інтернатури.

Медсестра перев'язочна

Розглядаються кандидати серед студентів інтернатури. Гнучкий або добовий графік роботи. Медична книга обов’язкова.

Медсестра маніпуляційна

Розглядаються кандидати серед студентів інтернатури. Гнучкий або добовий графік роботи. Медична книга обов’язкова.

Медсестра операційна

Розглядаються кандидати серед студентів інтернатури. Гнучкий або добовий графік роботи. Медична книга обов’язкова.

Менеджер з регіонального розвитку

Знання англійської мови не нижче Upper- Intermediate. Комунікабельність, ініціативність, відповідальність.

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар