Інсультний центр

Про Інсультний центр Медичного центру "Клініка Мануфактура"

Спеціально виокремлений напрямок медичної допомоги Медичного центру «Клініка Мануфактура» спрямований на своєчасну фахову допомогу пацієнтам з гострим інсультом та з наслідками перенесеного інсульту. Робота спеціалізованої команди кваліфікованих спеціалістів забезпечує високий рівень своєчасної допомоги пацієнтам, щоб зберегти життя, запобігти ускладненням, що супроводжують інсульт, та повернути пацієнтові функціонально якісне життя.

Команда наших лікарів спирається не лише на багаторічний медичний досвід, але й на сучасні протоколи лікування, затверджені МОЗ України. Дотримання доведених та ефективних схем термінової допомоги та ранньої реабілітації задля максимального терапевтичного результату для кожного окремого пацієнта є головним завданням нашого Інсультного відділення.

Лікування в нашому Інсультному центрі

При госпіталізації до клініки допомогу пацієнту надає мультидисциплінарна команда: лікар-невропатолог, лікар-кардіолог, лікар-терапевт (лікар загальної практики-сімейний лікар), лікар-анестезіолог, лікар з функціональної діагностики, лікар-ендоскопіст, лікар-рентгенолог, лікар-офтальмолог, персонал клініко-діагностичної лабораторії, реабілітолог, психолог.

Власне потужне діагностичне відділення клініки «Мануфактура» (цілодобова лабораторія, МРТ та МСКТ, УЗД, ендоскопія, ЕЕГ) допомагає нам вчасно провести необхідне точне обстеження для отримання повної клінічної картини стану пацієнта та забезпечення індивідуальної програми лікування.

Специфічна медикаментозна терапія із застосуванням системного тромболізису направлена на своєчасне відновлення кровотоку в зоні інсульту, значно обмежує обʼєм ураження мозку та створює умови для максимального відновлення мозкової тканини пацієнта.

В умовах Медичного центру «Клініка Мануфактура» можливе проведення нейрохірургічного втручання, з метою зменшення тиску уражених ділянок на прилеглі здорові тканини мозку.

В клініці також проводиться рання реабілітація пацієнтів з інсультом для відновлення рухових та мовних функцій, а також на психологічну підтримку пацієнта.

Умови перебування

Окрім палат інтенсивної терапії, де здійснюється цілодобове спостереження та контроль життєво важливих функцій пацієнта, в клініці є комфортабельні палати стаціонару, обладнанні спеціальними ліжками, засобами для максимального комфорту, адаптованими вбиральнями – усіма необхідними зручностями для безпечного перебування та рухового відновлення пацієнта. Дізнатися більше про умови Терапевтичного, Хірургічного стаціонарів та Реанімаційного відділення.

Пацієнти забезпечується триразовим дієтично збалансованим харчуваннями, всіма необхідними лікарськими засобами, виробами медичного призначення та засобами особистої гігієни.

За напрямком
За послугою
За спеціалізацією
За ПІБ лікаря
* Ведіть пошук українською мовою

!! Важливо вчасно відреагувати на ознаки інсульту, щоб зберегти життя і здоров’я рідних !!

Основними тривожними симптомами інсульту є:

  • раптове перекошування обличчя, зміщення вниз кутика рота чи ока – асиметрія лиця;
  • слабкість або заніміння руки чи ноги, або одночасне оніміння обох – верхньої та нижньої – кінцівок;
  • раптове погіршення зору;
  • раптове запаморочення;
  • порушення вимови чи загалом мовлення;
  • порушення функції ковтання;
  • сильний головний біль, що супроводжується одним із перерахованих симптомів.

Такі зміни самопочуття можуть бути короткочасними, тому люди можуть не надавати їм належної уваги, однак, звертатися до лікаря треба обов’язково. 

Пам’ятайте, в перші 3-4 години лікарі здатні надати медичну допомогу шляхом введення в організм тромболітиків, котрі рятують ділянку мозку, яка мала б постраждати.Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


Статті

Дата - 15.02.2023

Реабілітація після інсульту: чого чекати і що робити

Огляд наслідків інсульту. Що повинні включати програми відновлення. 

Детальніше

Дата - 04.03.2020

Хірургічне лікування інсультів

Детальніше

Всі статті

//