с.Ходосівка

Гастроентерологія

Стаціонарне лікування захворювань травної системи: ефективна взаємодія між лікуючим лікарем, спеціалістами інструментальної діагностики (УЗД-спеціаліста, ендоскопіста, рентгенолога) та хірургів клініки. В нашому гастроцентрі успішно лікуються захворювання стравоходу, шлунку, 12-палої кишки, підшлункової залози, жовчного міхура та жовчовивідних шляхів, печінки, тонкого та товстого кишківників. Проводяться малоінвазивні та ендоскопічні операції.

Гастроцентр клініки «Мануфактура»

В медичному центрі «Клініка Мануфактура» створено гастроентерологічний  центр, мета і головний принцип роботи якого є комплексний підхід до лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та органів травлення на основі інноваційних методів діагностики, сучасних протоколів консервативного лікування, класичних (відкритих) та ендоскопічних методів оперативного лікування, заснованих на рекомендаціях доказової медицини. Нашим прагненням є створення потужного лікувально-діагностичного підрозділу, де постановка максимально точного і правильного діагнозу є  не кінцевою метою, а відправною точкою для вирішення проблем пацієнта та повернення його до здорового життя та повноцінної активності. Саме тому, клініка «Мануфактура» не обмежується лише консультативними послугами та діагностичними процедурами, а надає цілісне лікування на базі власного терапевтичного стаціонару. 

Стаціонарне лікування захворювань травної системи є тим важливішим, що саме в стаціонарних умовах забезпечується ефективна взаємодія між лікуючим лікарем та спеціалістами інструментальної діагностики (УЗД, ендоскопіста, рентгенолога), а в разі потреби, хірургів клініки. Лікування в стаціонарі дозволяє проводити тривале спостереження за станом хворого, реакцією організму на призначене лікування, дотримання надважливої дієтологічної складової консервативного лікування, проведення додаткового обстеження з дотриманням всіх необхідних умов правильної підготовки до нього та виконання лікувальних процедур під наглядом та повним контролем лікуючого лікаря відповідно до призначеної ним схеми лікування, і як результат максимальне точне визначення хвороби, вивчення особливостей її протікання, вплив на інші системи організму та оптимальне лікування до повного одуження чи максимального усунення порушень, щоб для унеможливити поглиблення чи загострення патологічних станів в майбутньому.

Лікування в клініці

Слід зважити на необхідність саме стаціонарного лікування, коли захворювання травної системи ускладнюється своїм хронічним перебігом на фоні неефективного попереднього лікування або самолікування, наявністю цілого комплексу порушень в роботі травних органів та наявності захворювань інших органів у пацієнта, а також, коли лікування потребує контролю через вік пацієнта – дитячого чи літнього.

В нашому гастроцентрі успішно лікуються захворювання стравоходу, шлунку, 12-палої кишки, підшлункової залози, жовчного міхура та жовчовивідних шляхів, печінки, тонкого та товстого кишківників, проводяться малоінвазивні та ендоскопічні операції.

Програма стаціонарного лікування розробляється лікарем індивідуально, на підставі скарг пацієнта, наявних висновків проведених діагностичних обстежень та раніше встановлених діагнозів, і передбачає:

 • комплекс клініко-інструментального обстеження (гастроскопію, УЗД, рентген, колоноскопію та ретроградну холедохо панкреатографію за показанням, лабораторні дослідження);
 • курс медикаментозної терапії препаратами з доведеною ефективністю;
 • дієтотерапію;
 • детоксикацію організму, виведення токсинів і шлаків природними методами;
 • нормалізацію роботи шлунково-кишкового тракту;
 • за відсутності протипоказань, програма може включати в себе, в тому числі, різні методи фізіотерапевтичного впливу на організм.
 • за наявності показань, призначається та проводиться оперативне лікування із застосуванням сучасних малоінвазивних технік, які сприяють швидкому одужанню пацієнта;
 • при виявлені у пацієнта супутніх захворювань, до участі в програмі залучаються необхідні фахівці. 

Лікування в умовах стаціонару може бути також призначно лікарем за результатами комплексного обстеження за програмою "Гастро Check-Up".

Ефективність лікування оцінюється на підставі контрольних обстежень, лабораторних аналізів, спостережень за пацієнтом та оцінці його суб’єктивних відчуттів.

За напрямком
За послугою
За спеціалізацією
За ПІБ лікаря
* Ведіть пошук українською мовою

Захворювання стравоходу і шлунка

 • гастроезофагеальна рефлюксна хвороба
 • виразкова хвороба шлунка
 • синдром подразненого шлунка
 • гіпо- та гіпероксидні гастрити 
 • хелікобактерна інфекція (Helicobacter pylori)

Сучасна інструментальна база нашої клініки дозволяє проводити ендоскопічні операції під час діагностичного обстеження. При виявленні під час обстеження поліпів, дисплазії, аденом, ранніх стадіях раку шлунку, негайне ендоскопічне втручання дозволяє не лише ліквідувати новоутворення, але і провести важливий гістологічний аналіз видаленого матеріалу для визначення характеру патології та проведення подальшого правильного та успішного лікування.

Захворювання печінки та жовчновивідних шляхів

 • холецистити
 • гепатити
 • цироз

Захворювання печінки і жовчовивідних шляхів часто протікають майже непомітними на фоні більш гострого прояву захворювання шлунку та 12-палої кишки. Больовий синдром, як правило, проявляється в більш запущеній стадії хронічного запалення жовчних протоків та печінки, тому багато пацієнтів дізнаються про наявність захворювання печінки та жовчного міхура саме під час комплексного обстеження в умовах стаціонраного лікування ШКТ. До ураження печінки можуть призвести зловживання алкоголем, передозування медикаментів, різноманітні інтоксикації, застійна серцева недостатність, новоутворення, аутоімунні процеси, паразитарні, бактеріальні та вірусні захворювання. Виявлені вчасно запалення печінки та жовчного міхура дозволяють не лише ефективно їх вилікувати, але і вдатися до своєчасного лікування захворювань, що стали першопричиною запалення. 

Захворювання підшлункової залози

 • панкреатит
 • недостатність підшлункової залози

Для виявлення патологічних процесів підшлункової залози та жовчовивідних протоків ми проводимо сучасне ендоскопічне обстеження - ретроградну холедохо панкреатографію. Дослідження дозволяє побачити та оцінити реальний стан жовчних проток і протока підшлункової залози: наявність кіст, каменів, запалень, звужень, рубцевих стенозів або новоутворень. На підставі дослідження ставиться абсолютно точний діагноз та призначається відповідне стану успішне лікування.

Захворювання кишковика

 • неспецифічний коліт
 • язвений коліт
 • хвороба Крона
 • синдром роздратованого кишечника
 • дисбактеріоз

Розробка та підбір індивідульних схем лікування дозволили лікарям клініки значно зменшити кількість оперативних втручань серед наших пацієнтів, а також досягати стійких ремісій у великої кількості пацієнтів з неспецифічними колітами. У випадках безуспішного консервативного лікування, а також розвитку ускладнень, ми виконуємо колопроктектомії при неспецифічному виразковому коліті та економні резекції уражених ділянок кишечника при хворобі Крона.

У нашій клініці розроблені і запатентовані оригінальні схеми лікування функціональних розладів товстого кишечника (запори, діарея, дисбактеріоз та ін.) за допомогою гідроколонотерапії. Суть методу полягає у зрошення всіх відділів товстого кишечника великими об’ємами спеціально підготовленої рідини - структурованої лазером води, медикаментів, кишковою мікрофлорою - за допомогою спеціального апарату, чим досягається нормалізація тонусу кишечника, корекція кишкової мікрофлори, стимуляція мікроциркуляції, імунокоригуючий та дезінтоксикаційний вплив на організм. Даний метод лікування є ефективним при: закрепах, діареях функціонально генезу, синдромі подразненого кишківника, інтоксикаціях різної етіології, хронічних захворювання шкіри, синдромі хронічної втоми, дисбактеріозі, хронічному коліті. Також гідроколонотерапія застосовується як експрес-підготовка до діагностичних досліджень та оперативних втручань на товстій кишці.

Як пройти лікування в нашому стаціонарі

Щоб поступити на стаціонарне лікування до гастроцентру клініки «Мануфактура», необхідно записатися на прийом до гастроентеролога за онлайн формою, поданою нижче, або за телефонами клініки, зазначеними на сторінках сайту. Візьміть до уваги, що попередні виписки з історії хвороб, поставлені діагнози, пройдені курси обстеження та лікування стануть у нагоді, і їх варто взяти з собою на прийом.

Вартість послуг

+
Гастродуоденоскопія (Езофагогастродуоденоскопія)
Послуга
Ціна
Комплексна скринінгова відеогастродуоденоскопія (NBI-хромоскопія, збільшувальна, Нр-уреазний тест)
1770 грн.
Контрольна відеогастродуоденоскопія (перед, після ендоскопічних операцій, маніпуляцій)
1000 грн.
Виконання уреазного експрес-тесту на хелікобактер під час відеогастродуоденоскопія
120 грн.
Анестезія при гастроскопії
1550 грн.
Анестезія при гастро-колоноскопії
1990 грн.
+
Гастроентерологія
Послуга
Ціна
Видалення гастростомічної трубки
1300 грн.
Встановлення (видалення) стенту при ендоскопічному дослідженні (без вартості стенту)
5000 грн.
Ендоскопічна абляція утворень при відеогастродуоденоскопії та відеоколоноскопії 1 категорії
700 грн.
Ендоскопічна абляція утворень при відеогастродуоденоскопії та відеоколоноскопії 2 категорії
900 грн.
Ендоскопічна абляція утворень при відеогастродуоденоскопії та відеоколоноскопії 3 категорії
1500 грн.
Поліпектомія при гастроскопії
1100 грн.
Ендоскопічна поліпектомія (видалення поліпа до 10 мм) - 1 поліп
1100 грн.
Ендоскопічна поліпектомія (видалення поліпа до 20 мм) - 1 поліп
1500 грн.
Ендоскопічна поліпектомія поліпа більше 20 мм - 1 поліп
2000 грн.
Ендоскопічна резекція слизової (EMR) без вартості набору
3500 грн.
Ендоскопічна резекція слизової (EMR) розширена без вартості набору
4000 грн.
Ендоскопічна установка інтестінального зонда
500 грн.
Ендоскопічне видалення сторонніх тіл ШКТ
800 грн.
Комплексна зупинка кровотечі (ендоскопічний гемостаз) 1 категорії складності при ВГДС без вартості набору
1400 грн.
Комплексна зупинка кровотечі (ендоскопічний гемостаз) 2 категорії складності при ВГДС без вартості набору
2000 грн.
Комплексна зупинка кровотечі при відеоколоноскопії 1 категорії без вартості набору
1400 грн.
Комплексна зупинка кровотечі при відеоколоноскопії 2 категорії без вартості набору
2000 грн.
Петля для поліпектомії одноразова Disposable Polyp Snares
978 грн.
+
Додаткове обстеження в гастроентерології
Послуга
Ціна
УЗД:
УЗД малого таза трансректально
475 грн.
УЗД органів малого тазу трансабдоминально
440 грн.
УЗД органів черевної порожнини
475 грн.
УЗД органів черевної порожнини з жовчогінним сніданком
660 грн.
УЗД органів черевної порожнини, нирок та надниркових залоз
600 грн.
УЗД пілоричного відділу шлунка
330 грн.
КТ:
КТ органів черевної порожнини
1300 грн.
КТ органів черевної порожнини та заочеревинного простору
1400 грн.
КТ органів заочеревинного простору
1100 грн.
КТ органів черевної порожнини та органів малого тазу
1900 грн.
КТ органів черевної порожнини до та з контрастуванням
2800 грн.
КТ органів черевної порожнини та заочеревинного простору до та з контрастуванням
3000 грн.
КТ заочеревинного простору до та з контрастуванням
2500 грн.
КТ органів черевної порожнини та органів малого тазу до та з контрастуванням
3100 грн.
МРТ:
МРТ черевної порожнини (печінка, селезінка, підшлункова залоза)
2500 грн.
МРТ заочеревного простору нирок та наднирників
2200 грн.
Комплексна МРТ: черевної порожнини та заочеревного простору (печінка,селезінка, підшлункова залоза, нирки та наднирники, лімфатичні вузли)
2900 грн.
МРТ жовчовивідних протоків (безконтрастна холангіопанкреатографія, 3D реконструкція)
1900 грн.
Комплексна МРТ: черевна порожнина (печінка, підшлункова залоза, селезінка) + жовчовивідні протоки (безконтрастна холангіопанкреатографія, 3D реконструкція)
3400 грн.
МРТ черевної порожнини (печінка, селезінка, підшлункова залоза) до та з контрастуванням (динамічним)
3900 грн.
МРТ заочеревного простору нирок та наднирників до та з контрастуванням (динамічним)
3800 грн.
Комплексна МРТ: черевна порожнина та заочеревного простору (печінка, селезінка, підшлункова залоза, нирки та наднирники, лімфатичні вузли) до та з контрастуванням (динамічним)
4200 грн.
Комплексна МРТ: черевна порожнина до та з контрастуванням (динамічним) (печінка, підшлункова залоза, селезінка) + жовчовивідні протоки (без контрастна холангіопанкреатографія, 3D реконструкція)
4600 грн.
Комплексна МРТ: черевна порожнина та заочеревного простору до та з контрастуванням (динамічним) (печінка, підшлункова залоза, селезінка, нирки та наднирники) + жовчовивідні протоки (без контрастна холангіопанкреатографія, 3D реконструкція)
4800 грн.
+
Перебування в стаціонарі
Послуга
Ціна
Індивідуальний сестринський пост в стаціонарі (1 доба)
2280 грн.
Перебування в палаті інтенсивної терапії (реанімація) (1 доба)
8300 грн.
Перебування в палаті стаціонарного відділення (1 доба, одномісна палата)
6210 грн.
Перебування в палаті стаціонарного відділення (1 доба, двомісна палата)
4350 грн.
Перебування одного з членів сім'ї в палаті стаціонарного відділення(1 доба)
8280 грн.
Харчування (разове)
400 грн.
Харчування (2 разове)
800 грн.
Харчування (3 разове)
1200 грн.
Перебування в процедурному кабінеті (1год)
500 грн

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


Відгуки про нас

Велика подяка гастроентерологу Сніжані Ігорівні Венгринович та ендоскопісту Андрію Михайловичу Калюжному - Спеціалісти!!! Дякую за професійну схему лікування та діагностику. Дуже уважні і відповідальні!!! (Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google).https://manufacturaclinica.com/post_staff/kaljuzhnij-andrij-mihajlovich/

Користувач lesia lesia

Для мене похід до медичної клініки, як і для будь-якої людини, пов'язаний із тривогою та переживаннями. У клініку «Мануфактура» я прийшла з тремтячими колінами)) для проведення гастро і колоноскопії. Лікар ендоскопіст КАЛЮЖНИЙ А.М. грамотний, спокійний, тактовний, вміє знайти підхід до пацієнта. Процедура була проведена під медикаментозним сном (велике спасибі чудовому лікарю-анестезіологу, зав. відділенням анестезіології та реанімації ДУДАШУ М.В., медсестрам ВЕРЕТЕЛЬНИК Л. КУЧМЕ Н.В.). Абсолютно жодних відчуттів, ані болю, ані наслідків. Загалом обстеження пройшло чудово. Також хочеться висловити подяку адміністраторам на рецепції, уважні, швидкі, коректні.

ДЯКУЮ ВАМ ЗА УВАГУ, ВИСОКИЙ ПРОФЕСІОНАЛІЗМ І СЕРЙОЗНЕ ВІДНОСИНА ДО СВОЄЇ РОБОТИ!!!!

Величезна подяка колективу та засновникам клініки «Мануфактура»! Успіхів та процвітання!

(Відгук з нашого сайту)

Пацієнтка Тетяна

//