частные больницы киева
приватные клиники киева приватна_онкологічна_лікарня_в_києві

Мобільний застосунок
«Особистий кабінет пацієнта»

лечение рака в киеве
с.Ходосівка

Гастроентерологія

Стаціонарне лікування захворювань травної системи: ефективна взаємодія між лікуючим лікарем, спеціалістами інструментальної діагностики (УЗД-спеціаліста, ендоскопіста, рентгенолога) та хірургів клініки. В нашому гастроцентрі успішно лікуються захворювання стравоходу, шлунку, 12-палої кишки, підшлункової залози, жовчного міхура та жовчовивідних шляхів, печінки, тонкого та товстого кишківників. Проводяться малоінвазивні та ендоскопічні операції.

Гастроцентр МЦ «Клініка Мануфактура»

В медичному центрі «Клініка Мануфактура» створено гастроентерологічний  центр, мета і головний принцип роботи якого є комплексний підхід до лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та органів травлення на основі інноваційних методів діагностики, сучасних протоколів консервативного лікування, класичних (відкритих) та ендоскопічних методів оперативного лікування, заснованих на рекомендаціях доказової медицини. Нашим прагненням є створення потужного лікувально-діагностичного підрозділу, де постановка максимально точного і правильного діагнозу є  не кінцевою метою, а відправною точкою для вирішення проблем пацієнта та повернення його до здорового життя та повноцінної активності. Саме тому, «Клініка Мануфактура» не обмежується лише консультативними послугами та діагностичними процедурами, а надає цілісне лікування на базі власного терапевтичного стаціонару. 

Стаціонарне лікування захворювань травної системи є тим важливішим, що саме в стаціонарних умовах забезпечується ефективна взаємодія між лікуючим лікарем та спеціалістами інструментальної діагностики (УЗД, ендоскопіста, рентгенолога), а в разі потреби, хірургів клініки. Лікування в стаціонарі дозволяє проводити тривале спостереження за станом хворого, реакцією організму на призначене лікування, дотримання надважливої дієтологічної складової консервативного лікування, проведення додаткового обстеження з дотриманням всіх необхідних умов правильної підготовки до нього та виконання лікувальних процедур під наглядом та повним контролем лікуючого лікаря відповідно до призначеної ним схеми лікування, і як результат максимальне точне визначення хвороби, вивчення особливостей її протікання, вплив на інші системи організму та оптимальне лікування до повного одуження чи максимального усунення порушень, щоб для унеможливити поглиблення чи загострення патологічних станів в майбутньому.

Лікування в клініці

Слід зважити на необхідність саме стаціонарного лікування, коли захворювання травної системи ускладнюється своїм хронічним перебігом на фоні неефективного попереднього лікування або самолікування, наявністю цілого комплексу порушень в роботі травних органів та наявності захворювань інших органів у пацієнта, а також, коли лікування потребує контролю через вік пацієнта – дитячого чи літнього.

В нашому гастроцентрі успішно лікуються захворювання стравоходу, шлунку, 12-палої кишки, підшлункової залози, жовчного міхура та жовчовивідних шляхів, печінки, тонкого та товстого кишківників, проводяться малоінвазивні та ендоскопічні операції.

Програма стаціонарного лікування розробляється лікарем індивідуально, на підставі скарг пацієнта, наявних висновків проведених діагностичних обстежень та раніше встановлених діагнозів, і передбачає:

 • комплекс клініко-інструментального обстеження (гастроскопію, УЗД, рентген, колоноскопію та ретроградну холедохо панкреатографію за показанням, лабораторні дослідження);
 • курс медикаментозної терапії препаратами з доведеною ефективністю;
 • дієтотерапію;
 • детоксикацію організму, виведення токсинів і шлаків природними методами;
 • нормалізацію роботи шлунково-кишкового тракту;
 • за відсутності протипоказань, програма може включати в себе, в тому числі, різні методи фізіотерапевтичного впливу на організм.
 • за наявності показань, призначається та проводиться оперативне лікування із застосуванням сучасних малоінвазивних технік, які сприяють швидкому одужанню пацієнта;
 • при виявлені у пацієнта супутніх захворювань, до участі в програмі залучаються необхідні фахівці. 

Лікування в умовах стаціонару може бути також призначно лікарем за результатами комплексного обстеження за програмою "Гастро Check-Up".

Ефективність лікування оцінюється на підставі контрольних обстежень, лабораторних аналізів, спостережень за пацієнтом та оцінці його суб’єктивних відчуттів.

За напрямком
За послугою
За спеціалізацією
За ПІБ лікаря
* Ведіть пошук українською мовою

Захворювання стравоходу і шлунку

 • гастроезофагеальна рефлюксна хвороба
 • виразкова хвороба шлунка
 • синдром подразненого шлунка
 • гіпо- та гіпероксидні гастрити 
 • хелікобактерна інфекція (Helicobacter pylori)

Сучасна інструментальна база нашої клініки дозволяє проводити ендоскопічні операції під час діагностичного обстеження. При виявленні під час обстеження поліпів, дисплазії, аденом, ранніх стадіях раку шлунку, негайне ендоскопічне втручання дозволяє не лише ліквідувати новоутворення, але і провести важливий гістологічний аналіз видаленого матеріалу для визначення характеру патології та проведення подальшого правильного та успішного лікування.

Захворювання печінки та жовчновивідних шляхів

 • холецистити
 • гепатити
 • цироз

Захворювання печінки і жовчовивідних шляхів часто протікають майже непомітними на фоні більш гострого прояву захворювання шлунку та 12-палої кишки. Больовий синдром, як правило, проявляється в більш запущеній стадії хронічного запалення жовчних протоків та печінки, тому багато пацієнтів дізнаються про наявність захворювання печінки та жовчного міхура саме під час комплексного обстеження в умовах стаціонраного лікування ШКТ. До ураження печінки можуть призвести зловживання алкоголем, передозування медикаментів, різноманітні інтоксикації, застійна серцева недостатність, новоутворення, аутоімунні процеси, паразитарні, бактеріальні та вірусні захворювання. Виявлені вчасно запалення печінки та жовчного міхура дозволяють не лише ефективно їх вилікувати, але і вдатися до своєчасного лікування захворювань, що стали першопричиною запалення. 

Захворювання підшлункової залози

 • панкреатит
 • недостатність підшлункової залози

Для виявлення патологічних процесів підшлункової залози та жовчовивідних протоків ми проводимо сучасне ендоскопічне обстеження - ретроградну холедохо панкреатографію. Дослідження дозволяє побачити та оцінити реальний стан жовчних проток і протока підшлункової залози: наявність кіст, каменів, запалень, звужень, рубцевих стенозів або новоутворень. На підставі дослідження ставиться абсолютно точний діагноз та призначається відповідне стану успішне лікування.

Захворювання кишківника

 • неспецифічний коліт
 • виразковий коліт
 • хвороба Крона
 • синдром роздратованого кишечника
 • дисбактеріоз

Розробка та підбір індивідульних схем лікування дозволили лікарям клініки значно зменшити кількість оперативних втручань серед наших пацієнтів, а також досягати стійкої ремісії у великої кількості пацієнтів з неспецифічними колітами. У випадках безуспішного консервативного лікування, а також розвитку ускладнень, ми виконуємо колопроктектомії при неспецифічному виразковому коліті та економні резекції уражених ділянок кишечника при хворобі Крона.

У нашій клініці розроблені і запатентовані оригінальні схеми лікування функціональних розладів товстого кишечника (запори, діарея, дисбактеріоз та ін.) за допомогою гідроколонотерапії. Суть методу полягає у зрошення всіх відділів товстого кишечника великими об’ємами спеціально підготовленої рідини - структурованої лазером води, медикаментів, кишковою мікрофлорою - за допомогою спеціального апарату, чим досягається нормалізація тонусу кишечника, корекція кишкової мікрофлори, стимуляція мікроциркуляції, імунокоригуючий та дезінтоксикаційний вплив на організм. Даний метод лікування є ефективним при: закрепах, діареях функціонально генезу, синдромі подразненого кишківника, інтоксикаціях різної етіології, хронічних захворювання шкіри, синдромі хронічної втоми, дисбактеріозі, хронічному коліті. Також гідроколонотерапія застосовується як експрес-підготовка до діагностичних досліджень та оперативних втручань на товстій кишці.

Як пройти лікування в нашому стаціонарі

Щоб поступити на стаціонарне лікування до гастроцентру «Клініки Мануфактура», необхідно записатися на прийом до гастроентеролога за онлайн формою, поданою нижче, або за телефонами клініки, зазначеними на сторінках сайту. Візьміть до уваги, що попередні виписки з історії хвороб, поставлені діагнози, пройдені курси обстеження та лікування стануть у нагоді, і їх варто взяти з собою на прийом.

Вартість послуг

+
Перебування в стаціонарі
Послуга
Ціна
Перебування в палаті інтенсивної терапії (реанімація) 1 година
1200 грн.
Перебування в палаті інтенсивної терапії(реанімація)(1 доба)
9100 грн.
Перебування в палаті стаціонарного відділення (1 доба,одномісна палата)
6800 грн.
Перебування в палаті стаціонарного відділення(1 доба,двомісна палата)
4800 грн.
Перебування в процедурному кабінеті (1 година)
550 грн.
Перебування одного з членів сім'ї в палаті стаціонарного відділення
9100 грн.
Проведення таргентної терапії, хіміотерапії в умовах реанімації (до 12 годин)
5500 грн.
Хіміотерапія і тарнгентна терапія в палаті стаціонарного відділення (1 доба)
7950 грн.
Перебування в процедурному кабінеті з індивідуальним сестринським постом (1 година)
1100 грн.
Перебування одного з членів сім’ї в палаті стаціонарного відділення (1 доба)
2650 грн.
Проведення таргентної терапії, хіміотерапії в умовах реанімації (до 12 годин ) (Клінічні дослідження)
6100 грн.
--- Перебування в ковідному стаціонарі ---
Перебування в палаті стаціонарного відділення (1 доба, одномісна палата-пологове відділення)
5400 грн.
Одноосібне перебування в палаті стаціонарного відділення (особливі умови)
16500 грн.
--- Харчування ---
Харчування (одноразове)
440 грн.
Харчування (дворазове)
880 грн.
Харчування (триразове)
1320 грн.
--- Додаткові послуги ---
Індивідуальний сестринський пост в стаціонарі (1 доба)
3300 грн.
Матеріальне забезпечення (іонізація палати)
3700 грн.
Системна тромболітична терапія (препаратом альтаплази)
75100 грн.
Індивідуальний сестринський пост в боксованій палаті інтенсивної терапії (1 доба)
5700 грн.
+
Анестезія, інтенсивна терапія та реанімація
Послуга
Ціна
Анестезійний моніторинг (1 година)
1210 грн.
Анестезіологічний супровід пацієнтів в важкому соматичному стані
1210 грн.
Анестезія в амбулаторних умовах до 1 години
2915 грн.
Анестезія в амбулаторних умовах до 30 хвилин
1940 грн.
Анестезія внутрішньовенна (за кожні 15 хвилин тривалістю більше години)
550 грн.
Анестезія внутрішньовенна при гастро-колоноскопії
2890 грн.
Анестезія внутрішньовенна тривалістю до 1 години
2490 грн.
Анестезія при гастроскопії
2480 грн.
Анестезія при колоноскопії
2600 грн.
Видалення центрального катетора
790 грн.
Ендотрахеальний наркоз + перидуральна анестезія до 1 години
7140 грн.
Ендотрахеальний наркоз + перидуральна анестезія за кожну годину тривалістю більше 1 години
2630 грн.
Ендотрахеальний наркоз за кожну годину тривалістю більше 1 години
2630 грн.
Ендотрахеальний наркоз тривалістю до 1 години
4980 грн.
Епідуральна анестезія
3150 грн.
Епідуральна анестезія під УЗД контролем
4370 грн.
Катетеризація центральної вени під УЗД контролем
2060 грн.
Місцева анестезія (3 категорія складності)
890 грн.
Місцева анестезія, 1 утворення (ін'єкція)
405 грн.
Переливання компонентів крові (без вартості перебування та компонентів)
1335 грн.
Перидуральна анестезія + спінальна анестезія з внутрішньовенною седацією тривалістю більше 1 години
2210 грн.
Перидуральна анестезія + спінальна анестезія з внутрішньовенною седацією тривалістю до 1 години
6410 грн.
Перидуральна анестезія + спінальна анестезія тривалістю більше 1 години
1790 грн.
Перидуральна анестезія + спінальна анестезія тривалістю до 1 години
5360 грн.
Перидуральна анестезія з внутрішньовенною седацією тривалістю більше 1 години
2210 грн.
Перидуральна анестезія з внутрішньовенною седацією тривалістю до 1 години
4620 грн.
Перидуральна анестезія тривалістю більше 1 години
1680 грн.
Перидуральна анестезія тривалістю до 1 години
3780 грн.
Провідникова анестезія під контролем УЗД чи нейростимуляції
4045 грн.
Процедурна седація під час МРТ/КТ-обстеження
1575 грн.
Спінальна анестезія
3150 грн.
Спінальна анестезія з внутрішньовенною седацією
4410 грн.
Спінальна анестезія з внутрішньовенною седацією за кожну годину тривалістю більше 1 години
2210 грн.
Спінальна анестезія за кожну годину тривалістю більше 1 години
1580 грн.
***Індивідуальний пост лікаря-анестезіолога
9240 грн.
***Провідникова анестезія під контролем УЗД чи нейростимуляції з в/в седацією
5545 грн.
**Бронхоскопія діагностично-санаційна з в/в седацією
2890 грн.
**Встановлення в/в порту (без вартості розхідних матеріалів)
8940 грн.
**Заміна трахеостомічної трубки
1155 грн.
**Санація дихальних шляхів (бронхоскопом)
695 грн.
+
Ендоскопічні операції та процедури
Послуга
Ціна
Бронхоскопія санаційна
1385 грн.
Діагностично-санаційна бронхоскопія з в/в седацією
2890 грн.
Комплексна ВГДС (NBI-хромоскопія, збільшувальна, Нр-уреазний тест)
2310 грн.
Комплексна відеоколоноскопія (ВКС) - NBI - хромоскопія, збільшення)
2890 грн.
Контрольна ВГДС (перед, після ендоскопічних операцій, маніпуляцій)
1390 грн.
Контрольна ВКС (після ендоскопічних операцій та втручань)
1735 грн.
Виконання уреазного експрес-тесту на хелікобактер під час ВГДС
160 грн.
Капсульна ендоскопія
33475 грн.
Відеоректосигмоскопія
1155 грн.
Ендоскопічна поліпектомія (видалення поліпа до 10 мм) - 1 поліп
1735 грн.
Ендоскопічна поліпектомія (видалення поліпа до 20 мм) - 1 поліп
2165 грн.
Ендоскопічна поліпектомія поліпа більше 20 мм - 1 поліп
2755 грн.
Ендоскопічна абляція утворень при ВГДС та ВКС 1 категорії
935 грн.
Ендоскопічна абляція утворень при ВГДС та ВКС 2 категорії
1200 грн.
Ендоскопічна абляція утворень при ВГДС та ВКС 3 категорії
1990 грн.
Ендоскопічна резекція слизової (EMR) без вартості набору
4620 грн.
Ендоскопічна резекція слизової (EMR) розширена без вартості набору
5270 грн.
Ендоскопічна установка інтестінального зонда
695 грн.
Ендоскопічне видалення сторонніх тіл ШКТ (1 тіло)
1385 грн.
Комплексна зупинка кровотечі (ендоскопічний гемостаз) 1 категорії складності при ВГДС без вартості набору
1860 грн.
Комплексна зупинка кровотечі (ендоскопічний гемостаз) 2 категорії складності при ВГДС без вартості набору
2650 грн.
Комплексна зупинка кровотечі при ВКС 1 категорії без вартості набору
1860 грн.
Комплексна зупинка кровотечі при ВКС 2 категорії без вартості набору
2650 грн.
Встановлення (видалення) стенту при ендоскопічному дослідженні (без вартості стенту)
6595 грн.
Видалення гастростомічної трубки
1860 грн.
Видалення стороннього тіла стравоходу
1200 грн.
--- Вартість одноразових ендоскопічних інструментів ---
Голка ендоскопічна для ін'єкцій одноразова
1197 грн.
Кліпса ендоскопічна HX-610-090L
1459,50 грн.
Кліпса ендоскопічна SX-C-90
803 грн.
Петля для поліпектомії
1071 грн.
Петля для поліпектомії одноразова Disposable Polyp Snares
1328 грн.
Щипці біопсійні
672 грн.
Щипці для видалення сторонніх тіл
1596 грн.
Щітка цитологічна
152 грн.
Кліпса ендоскопічна HX-610-090
1186,50 грн.
Кліпса ендоскопічна HX-610-135
1186,50 грн.
Використання ендоскопічного дисекційного ножа
2650 грн.
Електрод одноразовий (для поліпектомії)
450 грн.
+
Операції черевної порожнини
Послуга
Ціна
--- ВИДАЛЕННЯ АПЕНДИЦИТУ ---
Апендектомія I категорії складності
17600 грн.
Апендектомія IІ категорії складності
22500 грн.
Лапароскопічна апендектомія І категорії складності
22500 грн.
Лапароскопічна апендектомія ІІ категорії складності
28710 грн.
--- ВИДАЛЕННЯ ГРИЖІ (КИЛИ) ---
Герніопластика пахово-калиткової грижі І категорії складності
22600 грн.
Герніопластика пахово-калиткової грижі ІІ категорії складності
28710 грн.
Герніопластика післяопераційної вентральної грижі І категорії складності
20000 грн.
Герніопластика післяопераційної вентральної грижі ІІ категорії складності
25100 грн.
Герніопластика при паховій грижі без вартості сітки І категорії складності
17600 грн.
Герніопластика при паховій грижі без вартості сітки ІІ категорії складності
22500 грн.
Герніопластика при рецидивній паховій грижі без вартості сітки І категорії складності
22500 грн.
Герніопластика при рецидивній паховій грижі без вартості сітки ІІ категорії складності
28710 грн.
Герніопластика пупкової грижі, грижі білої лінії живота (без вартості протеза ) І категорії складності
16500 грн.
Герніопластика пупкової грижі, грижі білої лінії живота (без вартості протеза ) ІІ категорії складності
18700 грн.
Лапароскопічна герніопластика при паховій грижі без вартості сітки І категорії складності
20000 грн.
Лапароскопічна герніопластика при паховій грижі без вартості сітки ІІ категорії складності
25100 грн.
--- ОПЕРАТИВНІ ВТРУЧАННЯ НА ЖОВЧНОМУ МІХУРІ ТА ПРОТОКАХ ---
Зовнішнє дренування жовчних шляхів (без вартості розхідних матеріалів)
7425 грн.
Лапароскопічна холецистектомія І категорії складності
30100 грн.
Лапароскопічна холецистектомія ІІ категорії складності
37600 грн.
Холецистектомія з мініінвазивного доступу
29700 грн.
Холецистектомія І категорії складності
25100 грн.
Холецистектомія ІІ категорії складності
31300 грн.
Біліодигестивний анастомоз І категорії складності
37510 грн.
Біліодигестивний анастомоз ІІ категорії складності
47520 грн.
--- ВИДАЛЕННЯ СЕЛЕЗІНКИ ---
Спленектомія
33000 грн.
--- ОПЕРАТИВНІ ВТРУЧАННЯ НА СТРАВОХОДІ, ШЛУНКУ ТА КИШКІВНИКУ ---
Лапароскопічна корекція кили стравохідного отвору діафрагми, антирефлюксна операція
55000 грн.
Лапароскопічне ушивання перфоративної виразки І категорії складності
27500 грн.
Лапароскопічне ушивання перфоративної виразки ІІ категорії складності
35100 грн.
Операція з приводу перфоративної виразки
33000 грн.
Резекція шлунку
44000 грн.
Операція Гартмана
44000 грн.
Ліквідація стоми товстої кишки
22770 грн.
Резекція тонкої кишки, накладання анастомозу
44000 грн.
Розширена низька передня резекція прямої кишки
52400 грн.
Висічення залишку незведеної кишки
11385 грн.
Геміколектомія
49500 грн.
--- ІНШІ ОПЕРАЦІЇ НА ЧЕРЕВНІЙ ПОРОЖНИНІ ---
Діагностична лапароскопія І категорії складності
8700 грн.
Діагностична лапароскопія ІІ категорії складності
11000 грн.
Дренування черевної порожнини
4950 грн.
Закриття стоми
37600 грн.
Зупинка кровотечі з метастазів печінки
14950 грн.
Лаваж та дренування черевної порожнини
10000 грн.
Лапароскопічна санація черевної порожнини І категорії складності
10000 грн.
Лапароскопічна санація черевної порожнини ІІ категорії складності
12600 грн.
Лапароскопічне роз'єднання злук І категорії складності
12600 грн.
Лапароскопічне роз'єднання злук ІІ категорії складності
16300 грн.
Лапароскопічне розкриття, санація та дренування абсцесів черевної порожнини І категорії складності
15000 грн.
Лапароскопічне розкриття, санація та дренування абсцесів черевної порожнини ІІ категорії складності
18800 грн.
Лапаротомічне розкриття, санація та дренування абсцесів черевної порожнини І категорії складності
15000 грн.
Лапаротомія та ревізія черевної порожнини
10000 грн.
Лапароцентез під контролем УЗД І категорії складності
7500 грн.
Лапароцентез під контролем УЗД ІІ категорії складності
10000 грн.
Ліквідація евентерації
11000 грн.
Пахово-стегнова лімфодисекція
38500 грн.
Релапаротомія
11000 грн.
Роз'єднання злук (адгезіалізіс) множинні І категорії складності
22500 грн.
Роз'єднання злук (адгезіалізіс) множинні ІІ категорії складності
28710 грн.
Роз'єднання злук (адгезіалізіс) поодинокі І категорії складності
13700 грн.
Роз'єднання злук (адгезіалізіс) поодинокі ІІ категорії складності
17500 грн.
Розкриття абсцесу в умовах операційної
10000 грн.
Розкриття гематоми в умовах операційної
10000 грн.
Розкриття фурункула шкіри І категорії складності
4400 грн.
Розкриття фурункула шкіри ІІ категорії складності
6240 грн.

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


Наші фахівці

лікарі клініки мануфактура
Лікар загальної практики-сімейний лікар. Гастроентеролог
Досвід роботи з 2013 року.
лікарі клініки мануфактура
Гастроентеролог, терапевт
Досвід роботи: з 2014 р.

Статті

блог клініки мануфактура

Дата - 20.09.2023

Малоінвазивні операції

Інформація для пацієнта

Детальніше

Всі статті

Відгуки про нас

Велика подяка гастроентерологу Сніжані Ігорівні Венгринович та ендоскопісту Андрію Михайловичу Калюжному - Спеціалісти!!! Дякую за професійну схему лікування та діагностику. Дуже уважні і відповідальні!!! (Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google).

Користувач lesia lesia

Для мене похід до медичної клініки, як і для будь-якої людини, пов'язаний із тривогою та переживаннями. У клініку «Мануфактура» я прийшла з тремтячими колінами)) для проведення гастро і колоноскопії. Лікар ендоскопіст КАЛЮЖНИЙ А.М. грамотний, спокійний, тактовний, вміє знайти підхід до пацієнта. Процедура була проведена під медикаментозним сном (велике спасибі чудовому лікарю-анестезіологу, зав. відділенням анестезіології та реанімації ДУДАШУ М.В., медсестрам ВЕРЕТЕЛЬНИК Л. КУЧМЕ Н.В.). Абсолютно жодних відчуттів, ані болю, ані наслідків. Загалом обстеження пройшло чудово. Також хочеться висловити подяку адміністраторам на рецепції, уважні, швидкі, коректні.

ДЯКУЮ ВАМ ЗА УВАГУ, ВИСОКИЙ ПРОФЕСІОНАЛІЗМ І СЕРЙОЗНЕ ВІДНОСИНА ДО СВОЄЇ РОБОТИ!!!!

Величезна подяка колективу та засновникам клініки «Мануфактура»! Успіхів та процвітання!

(Відгук з нашого сайту)

Пацієнтка Тетяна

//