частные больницы киева
приватные клиники киева приватна_онкологічна_лікарня_в_києві

Мобільний застосунок
«Особистий кабінет пацієнта»

лечение рака в киеве
с.Ходосівка

Лабораторія

Лабораторні аналізи

Лабораторні дослідження в клініці «Мануфактура» дещо обмежені в обсягах своїх послуг і не можуть конкурувати на рівні представлення повного спектру лабораторних аналізів з потужними центрами лабораторної медицини. Проте метою створення власного лабораторного відділення в структурі нашого медичного центру була необхідність забезпечити лікарів клініки швидкою та якісною діагностичною аналітикою на рівні сучасних міжнародних стандартів, на відповідному лабораторному обладнанні та підготовленими компетентними спеціалістами. Завдяки цьому аналізи, в тому числі термінові, для потреб всіх підрозділів клініки - від консультативної поліклініки до інтенсивної терапії та реанімації - проводяться за правильної підготовки хворого, з дотриманням необхідних вимог забору матеріалу, без порушення термінів на проведення аналізу від моменту забору матеріалу та без порушення холодового ланцюжка в умовах його зберігання. 

Лабораторія клініки оснащена сучасним обладнанням, де втручання персоналу в дослідження мінімізовано і ризик аналітичних помилок зведено до нуля. Лабораторія має акредитацію за міжнародним та національним стандартом та пройшла зовнішньолабораторний контроль якості. Спеціалісти нашої лабораторії не лише обізнані з тонкощами лабораторних досліджень, а також мають ґрунтовні знання з медицини та готові надати необхідні відповіді лікарям, що ставлять діагнози.

В умовах нашої лабораторії проводяться дослідження біологічних матеріалів на предмет визначення інфекційної патології, наявності біохімічних або інших змін в крові, сечі, виявлення структурних змін тканин і частин органів, зміни гормонального складу і перевіряє ряд інших важливих показників.

Деякі правила підготовки до здачі аналізів:

Кров: Всі аналізи крові проводяться о першій половині дня, натщесерце з дотриманням щонайменше 8-годинної перерви після останнього прийому їжі. Допускається пиття чистої води. За 6 годин до здачі аналізу обмежити фізичну активність, виключити емоційне навантаження та прийом ліків. Якщо прийом ліків неможливо відмінити, необхідно повідомити про це персонал лабораторії до здачі аналізу.

Для здачі аналізу крові грудними дітьми важливо витримати максимальну паузу після останнього годування.

Дітей до 5 років за 30 хвилин до здачі аналізу напоїти невеликою порцією чистої води (до 200мл).

Сеча: Напередодні здачі аналізу необхідно утриматись від фізичних навантажень, прийому алкоголю і кави, та не їсти продукти, які впливають на колір сечі (буряк, яскраві фрукти, овочі), за день до здачі сечі уникати вживання гострої та солоної їжі. Жінкам не рекомендується здавати загальний аналіз сечі під час менструації і впродовж 5-7 днів після цистоскопії. Перед забором сечі потрібно провести ретельну гігієну зовнішніх статевих органів. Не допускається для аналізу сеча, вичавлена з памперсу. Матеріал необхідно здавати в стерильній призначеній для аналізів ємності.

Мазки (цитологічні та урогенітальні): Утриматися від сечовипускання протягом 3-х год до здачі аналізу. Впродовж 3-х діб виключити статеві контакти, спринцювання, ванночки, вагінальні свічки, мазі, тампони. Впродовж 21 доби не приймати антибіотики та антибактеріальні препарати. Аналіз необхідно здавати через 3 дні після закінчення менструації.

Кал для аналізу на яйця гельмінтів: Матеріал збирається лише до проведення гігієнічних процедур (душ, підмивання). Не допускається матеріал після клізм, застосування свічок, мазей, прийому медикаментів, що впливають на перистальтику, в тому числі, касторове чи вазелінове масло. Кал не повинен містити сторонніх домішок, в тому числі, сечі. Матеріал необхідно здавати в стерильній призначеній для аналізів ємності.

ВАЖЛИВО! На результати аналізів впливають: прийом ліків, їжі, паління, алкоголь, фізичні та емоційні навантаження, проведені інструментальні обстеження та фізіопроцедури, час доби (для аналізів крові), фаза менструального циклу (для аналізів ряду гормональних досліджень, аналізу крові на креатинин тощо). Важливо пам’ятати, що аналізи для контролю результатів лікування та аналізи для контролю показників крові під час лікування призначаються у термін, визначений лікарем. Обов’язково консультуйтеся з ним про термін здачі контрольних аналізів.

Вартість послуг

+
Лабораторні аналізи
Послуга
Ціна

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


//