частные больницы киева
приватные клиники киева приватна_онкологічна_лікарня_в_києві

Мобільний застосунок
«Особистий кабінет пацієнта»

лечение рака в киеве
с.Ходосівка

Ортопедія та травматологія

Консервативне та оперативне лікування наслідків травм та захворювань опорно-рухового апарату. Проведення хірургічних операцій артроскопічними мініінвазивними методами, сучасними методами остеосинтезу та ендопротезуванням. Реабілітація після оперативного втручання на хребті та суглобах, в тому числі ендопротезування. Відновлення рухової активності при дегенеративно-дистрофічних захворюваннях суглобів, після переломів та пошкодженнях кісток, суглобів, зв’язок. 

Оперативне лікування ортопедичних захворювань та травм

Там, де лікування пошкодженої кістки чи суглобу не можливе консервативними методами, важливе застосування кваліфікованих методів оперативного втручання. В клініці «Мануфактура» ортопедична хірургія посідає провідне місце, позаяк наша сучасна операційна та досвідчені лікарі-ортопеди проводять складні хірургічні операції на найвищому рівні. Ми маємо можливості проводити успішне оперативне лікування опорно-рухового апарату передовими методами традиційної та мініінвазивної хірургії, а також забезпечувати повноцінний курс реабілітації під контролем та наглядом досвідченого медичного персоналу. 

Лікування ортопедичних захворювань та реабілітація після травм

Медичний центр «Кілініка Мануфактура» надає повний комплекс медичних послуг для пацієнтів, починаючи від сучасної точної діагностики, нейрохірургічними та ортопедичними операціями, завершуючи реабілітаційними курсами для відновлення опорно-рухової функції та одужання пацієнта. На всіх етапах роботи в нашій клініці залучені лікарі високої компетанції та багаторічного медичного досвіду, використовуються сучасні провідні технології та методи лікування травм та захворювань кісток, суглобів та м'язів. 

Терапевтичний стаціонар клініки «Мануфактура» приймає на курс відновлювальної терапії пацієнтів з захворюваннями опорно-рухового апарату, після перенесених травм, оперативного втручання та ендопротезування, проведених в нашій клініці або інших медичних закладах.

Ортопедична реабілітація після травм, переламів, операцій на великих суглобах (в тому числі протезування) проходить на основі спеціальних реабілітаційних курсів різної інтенсивності, побудованих на індивідуальних рекомендаціях лікарів-ортопедів, нейрохірургів, судинних хірургів, неврологів, а також за висновками первинного огляду спеціалістів реабілітологів та фізіотерапевтів нашої клініки.

За напрямком
За послугою
За спеціалізацією
За ПІБ лікаря
* Ведіть пошук українською мовою

В терапевтичному стаціонарі нашої клініки можна отримати консервативне медичне лікування, в тому числі амбулаторно, за такими напрямками:

 • Відновлювальна терапія: 
  • після перелому хребта, кісток таза, кінцівок;
  • травматичного вивиху і перелому стегна;
  • травматичного і звичного вивиху суглобів;
  • розриву і розтягнення зв'язок колінного, ліктьового, плечового, гомілковостопного суглоба;
  • суглобового і навколосуглобових перелому;
  • травм сухожиль всіх локалізацій, реабілітація після спортивних травм.
 • Комплексне відновлювальне лікування (в тому числі, рання післяопераційна реабілітація) пацієнтів:
  • після ендопротезування суглобів і остеосинтезу,
  • видалення міжхребцевих гриж та інших хірургічних операцій. 
 • Лікування при захворюваннях опорно-рухового апарату: 
  • дегенеративно-дистрофічні захворювання хребта, в тому числі остеохондрозу та патології хребетних дисків, артрозів, остеотомії при деформації суглобів, кінцівок. 

Детальніше про лікування дегенеративно-дистрофічних захворювань хребта на сторінці «Вертебрологія та реабілітація».

Індивідуальні реабілітаційні програми

При складанні відновлювального курсу для кожного пацієнта, головним чином, вивчається реабілітаційний потенціал хворого: особливості захворювання та травми, патологічні наслідки, результативність оперативного втручання, загальний стан пацієнта, наявність супутніх хронічних захворювань. Таким чином визначаються потенційні можливості для повного або часткового відновлення рухової функції, що і визначає реабілітаційну мету кожної окремої програми. Саме на підставі отриманих висновків та рекомендацій лікарів підбирається склад реабілітаційних заходів, інтенсивність фізіотерапевтичних процедур та занять з реабілітологами, медикаментозна  програма терапії.

В залежності від прогресу у результатах відновлювальної терапії, проводиться повторна оцінка реабілітаційного потенціалу хворого та вносяться корекції до реабілітаційної програми.

Лікувальні процедури та фізіотерапія в комплексних програмах реабілітації передбачають:

Реабілітація після ендопротезування

Ендопротезування суглоба, як правило, дозволяє швидко вирішити проблему порушення його функції та позбутися болю, коли консервативне лікування неефективне, а розвиток патолгічного процесу загрожує інвалідизацією. Грамотні і своєчасно проведені реабілітаційні заходи дозволяють уникнути ускладнень після операції та повернути пацієта до звичайного життя та повсякденного навантаження.

Для реабілітації після ендопротезування проводяться заходи, спрямовані на боротьбу з післяопераційним набряком та відновлення функцій суглоба: його рухливості, здатності сприймати навантаження, загальної витривалості. Для цього особлива увага приділяється відновленню еластичності та витривалості м'язів навколого ендопротезу суглоба, щоб забезпечити його нормальне функціонування. 

Терміни реабілітації після ендопротезування суглоба різні. Так період реабілітації після ендопротезування кульшового суглоба становить до 3-х місяців, після ендопротезування колінного суглоба період реабілітації складає близько 2-х місяців. Втім, тривалість реабілітації залежить від віку пацієнта, його ваги, рівня фізичного розвитку, ступені тяжкості захворювання, наявності супутніх захворювань, особливості перебігу операції і післяопераційного періоду.

Звертайтеся в клініку «Мануфактура» у випадках:

Як пройти лікування та реабілітаційний курс в нашому стаціонарі

Прийом на стаціонарне лікування в медичному центрі «Клініка Мануфактура» проводиться цілодобово за телефонами клініки, зазначеними на сторінках сайту. Для отримання консультації ортопеда-травматолога, невролога, нейрохірурга чи реабілітолога необхідно записатися на прийом за онлайн формою, поданою нижче, або також за телефонами.

Візьміть до уваги, що попередні виписки з історії хвороб, поставлені діагнози, пройдені курси обстеження та лікування стануть у нагоді, і їх варто взяти з собою на прийом або при надходженні в стаціонар.

Вартість послуг

+
Кінезіотерапія (відновлення після травм, операцій, хвороб)
Послуга
Ціна
Післяопераційна реабілітація (20хв)
390,50 грн.
Післяопераційна реабілітація (40хв)
577,50 грн.
Післяпологова кінезіотерапія та відновлювальна ЛФК - індивідуальне заняття зі спеціалістом (2 години)
2395 грн.
Кінезотерапія/сеанс відновного лікування стаціонарного хворого (30хв)
852,50 грн.
Кінезотерапія/сеанс відновного лікування стаціонарного хворого (60хв)
1320 грн.
Сеанс відновного лікування стаціонарного хворого (післяопераційного)
885 грн.
Сеанс реабілітації при коронавірусній хворобі
2300 грн.
Комплексний сеанс лікування остеохондрозу хребта (скоригований комплекс кінезіотерапії, міофасціальний масаж, вібраційний масах, мануальна корекція, постізометрична релаксація, витягування з масажем на терморелаксанійній установці «Релакс») 1 година
1520 грн.
Комплексний сеанс лікування остеохондрозу хребта (скоригований комплекс кінезіотерапії, міофасціальний масаж, вібраційний масах, мануальна корекція, постізометрична релаксація, витягування з масажем на терморелаксанійній установці «Релакс») 2 години
2395 грн.
Комплексний сеанс лікування кривошиї у дітей та дорослих (скоригований комплекс кінезіотерапії, витягування шийного відділу в петлі Глісона, міофасціальний масаж, вібраційний масаж, мануальна корекція, постізометрична релаксація, витягування з масажем на терморелаксанійній установці «Релакс») 2 години
2395 грн.
Сеанс кінезіотерапії, мануальної терапії, лікувальної гімнастики суглобів (1 година)
1520 грн.
Сеанс кінезіотерапії, мануальної терапії, лікувальної гімнастики суглобів (2 години)
2900 грн.
Реабілітація постінсультного хворого (20 хв)
385 грн.
Реабілітація постінсультного хворого (40 хв)
585 грн.
Реабілітація постінсультних хворих (1 година)
1507 грн.
Реабілітація постінсультних хворих (виїзд на дім)
2876,50 грн.
Реабілітація після мастектомії: Протинабрякова терапія.Скоригований комплекс фізичної терапії верхньої кінцівки низького та високого навантаження на похилій площині та горизонтальній поверхні, лімфодренажний масаж, масаж келоїдних рубців в оперованій ділянці молочної залози та пахвовій області плеча. Фізичні вправи на мобільність кінцівки, розтягнення післяопераційних рубців + силові тренування, аеробні вправи з акцентом на глибокому диханні
2395 грн.
Реабілітація після мастектомії: Лікування порушень постави. Скоригований комплекс фізичної терапії низького та високого навантаження на похилій площині та горизонтальній поверхні: міофасціяльний масаж, мануальна корекція, постізометрична релаксація м'язів верхніх кінцівок, шийного та верхнього грудного відділів хребта, витягування з масажем на терморелаксаційній установці «Релакс»
2395 грн.
-- Реабілітаційні процедури --
Механотерапія: Вертикалізатор BALANS, реабілітаційна програма (30хв)
814 грн.
Фармакопунктура (без вартості препаратів)
640 грн.
+
Перебування в стаціонарі
Послуга
Ціна
Перебування в палаті інтенсивної терапії (реанімація) 1 година
1200 грн.
Перебування в палаті інтенсивної терапії(реанімація)(1 доба)
9100 грн.
Перебування в палаті стаціонарного відділення (1 доба,одномісна палата)
6800 грн.
Перебування в палаті стаціонарного відділення(1 доба,двомісна палата)
4800 грн.
Перебування в процедурному кабінеті (1 година)
550 грн.
Перебування одного з членів сім'ї в палаті стаціонарного відділення
9100 грн.
Проведення таргентної терапії, хіміотерапії в умовах реанімації (до 12 годин)
5500 грн.
Хіміотерапія і тарнгентна терапія в палаті стаціонарного відділення (1 доба)
7950 грн.
Перебування в процедурному кабінеті з індивідуальним сестринським постом (1 година)
1100 грн.
Перебування одного з членів сім’ї в палаті стаціонарного відділення (1 доба)
2650 грн.
Проведення таргентної терапії, хіміотерапії в умовах реанімації (до 12 годин ) (Клінічні дослідження)
6100 грн.
--- Перебування в ковідному стаціонарі ---
Перебування в палаті стаціонарного відділення (1 доба, одномісна палата-пологове відділення)
5400 грн.
Одноосібне перебування в палаті стаціонарного відділення (особливі умови)
16500 грн.
--- Харчування ---
Харчування (одноразове)
440 грн.
Харчування (дворазове)
880 грн.
Харчування (триразове)
1320 грн.
--- Додаткові послуги ---
Індивідуальний сестринський пост в стаціонарі (1 доба)
3300 грн.
Матеріальне забезпечення (іонізація палати)
3700 грн.
Системна тромболітична терапія (препаратом альтаплази)
75100 грн.
Індивідуальний сестринський пост в боксованій палаті інтенсивної терапії (1 доба)
5700 грн.
+
Металоостеосинтез (МОС)
Послуга
Ціна
МОС PFNA стегна
30100 грн.
МОС голівки променевої кістки
15030 грн.
МОС кісток стопи
15100 грн.
МОС кісточки
14405 грн.
МОС ключиці
15030 грн.
МОС ліктьового відростку ліктьової кістки пластинами
22000 грн.
МОС медіальної кісточки гомілково-ступневого суглобу
5700 грн.
МОС надколінника
16280 грн.
МОС обох кісточок гомілковоступневого суглобу
20050 грн.
МОС перелому великого вертлюга стегнової кістки
31300 грн.
МОС перелому голівки та шийки стегнової кістки
31300 грн.
МОС перелому дистального метаепіфізу великогомілкової кістки
30250 грн.
МОС перелому дистального метаепіфізу плечової кістки
21300 грн.
МОС перелому дистального метаепіфізу променевої кістки
21300 грн.
МОС перелому дистального метаепіфізу стегнової кістки
27555 грн.
МОС перелому діафізу великогомілкової кістки
23795 грн.
МОС перелому діафізу плечової кістки блокуючим стержнем/пластиною
2050 грн.
МОС перелому кісток кисті
15030 грн.
МОС перелому кісток передпліччя блокованим стержнем
21290 грн.
МОС перелому кісток передпліччя пластиною
21290 грн.
МОС перелому ліктьового відростку
18800 грн.
МОС перелому плесневої кістки/ фаланги пальця стопи
17535 грн.
МОС перелому проксимального епіметафізу великогомілкової кістки
27555 грн.
МОС перелому проксимального метаепіфізу великогомілкової кістки
22545 грн.
МОС перелому проксимального метаепіфізу плечової кістки
18800 грн.
МОС перелому п'яткової кістки пластиною
25050 грн.
МОС перелому таза
25100 грн.
МОС п'ясткових кісток
28050 грн.
МОС таранної кістки
21300 грн.
МОС човноподібной кістки стопи
18800 грн.
+
Ендопротезування
Послуга
Ціна
Ревізійне ендопротезування кульшового суглобу
41000 грн.
Унікондилярне ендопротезування колінного суглобу
35070 грн.
Тотальне ендопротезування колінного суглобу
35070 грн.
Тотальне ендопротезування кульшового суглобу
42900 грн.
Тотальне ендопротезування плечового суглобу
37570 грн.
Ревізійне ендопротезування кульшового суглобу
42900 грн.
Однополюсне ендопротезування кульшового суглобу
27555 грн.
Однополюсне ендопротезування плечового суглобу
22545 грн.
Ендопротезування голівки променевої кістки
17500 грн.
Видалення ендопротезу кульшового суглобу. Встановлення спейсеру
42900 грн.
+
Обробка ран
Послуга
Ціна
Обробка малих пошкоджень шкіри
1070 грн.
ПХО рани І категорії складності (без вартості розхідних матеріалів)
1880 грн.
ПХО рани ІІ категорії складності (без вартості розхідних матеріалів)
2885 грн.
ПХО рани ІІІ категорії складності (без вартості розхідних матеріалів)
4390 грн.
Вторинна хірургічна обробка рани ІІІ ступеню відкритості з видаленням стороннього тіла в умовах операційної, під контролем с-арки
13200 грн.
+
Анестезія, інтенсивна терапія та реанімація
Послуга
Ціна
Анестезійний моніторинг (1 година)
1100 грн.
Анестезіологічний супровід пацієнтів в важкому соматичному стані
1100 грн.
Анестезія в амбулаторних умовах до 1 години
2640 грн.
Анестезія в амбулаторних умовах до 30 хвилин
1760 грн.
Анестезія внутрішньовенна тривалістю до 1 години
2255 грн.
Анестезія при гастро-колоноскопії
2750 грн.
Анестезія при гастроскопії
2365 грн.
Анестезія при колоноскопії
2475 грн.
Бронхоскопія діагностично-санаційна з в/в седацією
2750 грн.
Встановлення в/в порту (без вартості розхідних матеріалів)
8515 грн.
Ендотрахеальний наркоз за кожну годину тривалістю більше 2 годин
1430 грн.
Ендотрахеальний наркоз тривалістю 1-2 години
5650 грн.
Ендотрахеальний наркоз тривалістю до 1 години
4520 грн.
Епідуральна анестезія
2860 грн.
Катетеризація центральної вени під УЗД контролем
1870 грн.
Місцева анестезія (3 категорія складності)
805 грн.
Місцева анестезія, 1 утворення (ін'єкція)
365 грн.
Переливання компонентів крові (без вартості перебування та компонентів)
1210 грн.
Плазмаферез (в умовах процедурного кабінету)
7260 грн.
Санація дихальних шляхів (бронхоскопом)
660 грн.
Спінальна анестезія
2860 грн.
Спінальна анестезія з внутрішньовенною седацією
5060 грн.
Провідникова анестезія під контролем УЗД чи нейростимуляції
3850 грн.
Провідникова анестезія під контролем УЗД чи нейростимуляції з в/в седацією
5280 грн.
Видалення центрального катетора
715 грн.
Епідуральна анестезія під УЗД контролем
3960 грн.
Заміна трахеостомічної трубки
1100 грн.
Індивідуальний пост лікаря-анестезіолога
8800 грн.
+
Консультація ортопедів-травматологів, реабілітологів
Послуга
Ціна
Ортопед-травматолог
950 грн.
Ортопед-травматолог вищої категорії
950 грн.
Ортопед-травматолога дитячий
950 грн.
Ортопед-травматолог, кандидат медичних наук
1540 грн.
Ургентна консультація лікаря-ортопеда-травматолога
2300 грн.
Фізичний реабілітолог
950 грн.
+
Артроскопії та остеотомії
Послуга
Ціна
Артроскопічна операція при звичному вивиху плеча
18800 грн.
Артроскопічна операція при пошкодженнях плечового суглобу
22545 грн.
Артроскопічна резекція меніску
20050 грн.
Артроскопія колінного суглобу
20100 грн.
Артороскопічне усунення заднього імпіджменту гомілково-ступеневого суглобу
21300 грн.
Артороскопічне усунення переднього імпіджменту гомілково-ступеневого суглобу
18800 грн.
Коригуюча остеотомія великогомілкової кістки
16280 грн.
Коригуюча остеотомія стегневої кістки
18800 грн.
Остеотомія п'яткової кістки
20040 грн.
Остеотомія плеснових кісток при метатарзалгії
17535 грн.
+
Видалення кліща
Послуга
Ціна
Видалення кліща
545 грн.
+
Закрите лікування травми
Послуга
Ціна
Закрита репозиція кісток гомілки
1010 грн.
Закрита репозиція кісток кисті
755 грн.
Закрита репозиція кісток кисті в умовах операційної
2420 грн.
Закрита репозиція кісток передпліччя
1010 грн.
Закрита репозиція кісток стопи
755 грн.
Закрита репозиція куприка
1020 грн.
Закрита репозиція плеча
1010 грн.
Закрите усунення вивиху гомілки
1260 грн.
Закрите усунення вивиху кисті
1010 грн.
Закрите усунення вивиху передпліччя
1010 грн.
Закрите усунення вивиху плеча
1010 грн.
Закрите усунення вивиху стегна
1900 грн.
Закрите усунення вивиху стопи
1500 грн.
+
Ортопедична хірургія
Послуга
Ціна
Ампутація пальця кисті/або стопи
7515 грн.
Ампутація нижньої кінцівки на рівні стегна
25100 грн.
Артродез гомілково-стопного суглобу
25050 грн.
Артродез гомілково-ступеневого суглобу артроскопічний
30100 грн.
Артродез колінного суглобу
25100 грн.
Артродез пальців кисті/стопи
17600 грн.
Артротомія, ревізія та дренування плечового суглобу
15030 грн.
Барботаж колінного суглобу
7500 грн.
Видалення гігром/ сухожильних гангліїв І категорії складності
5010 грн.
Видалення гігром/ сухожильних гангліїв ІV категорії складності
13200 грн.
Видалення гігром/ сухожильних гангліїв ІІ категорії складності
7500 грн.
Видалення гігром/ сухожильних гангліїв ІІІ категорії складності
9400 грн.
Видалення грижі міжхребцевого диску поперекового відділу хребта
38900 грн.
Видалення кісти Бейкера
15100 грн.
Видалення металофіксаторів
9400 грн.
Видалення металофіксаторів в умовах перев'язувальної І категорії складності
5100 грн.
Видалення металофіксаторів І категорії складності
7500 грн.
Видалення металофіксаторів ІV категорії складності
17500 грн.
Видалення металофіксаторів ІІ категорії складності
10100 грн.
Видалення металофіксаторів ІІІ категорії складності
15100 грн.
Видалення невроми Мортона
15100 грн.
Видалення скоб
760 грн.
Висікання препателярної сумки
8145 грн.
Висікання сумки ліктьового суглобу
7645 грн.
Висікання фіброзно зміненного апоневрозу кисті (контрактура Дюпюітрена) І категорії складності
15030 грн.
Висікання фіброзно зміненного апоневрозу кисті (контрактура Дюпюітрена) ІІ категорії складності
22545 грн.
Висічення підошовного апоневрозу при контрактурі Леддерхозе
15100 грн.
Відкрите усунення попереднього імпіджменту гомілково-ступеневого суглобу
15100 грн.
Двосуглобовий артродез стопи
20100 грн.
Декомпресія карпального каналу
14400 грн.
Декомпресія тарзального каналу
15100 грн.
Дистензійна терапія плечового суглобу
1500 грн.
Евакуювання піднігтьової гематоми
500 грн.
Екстрафорамінальна мікродискектомія
33815 грн.
Ендоскопічне лікування п'яткової шпори
17500 грн.
Крайова резекція новоутворення кісткової тканини (стегнова кістка)
27500 грн.
Накладання стержньового АЗФ на стегно
22000 грн.
Оперативне лікування вивиху ключиці
15700 грн.
Оперативне лікування врослого нігтя
1375 грн.
Оперативне лікування при І стадії Hallux rigidus (хейлектомія)
12525 грн.
Оперативне лікування при ІІ стадії Hallux rigidus (хейлектомія)
17500 грн.
Оперативне лікування при ІІІ стадії Hallux rigidus (артродез)
20700 грн.
Оперативне лікування п'яткової шпори
15030 грн.
Операція при хворобі Нотта (клацаючий палець)
5010 грн.
Остеопатична корекція хребта/суглобів
1255 грн.
Ревізія кульшового суглобу
34100 грн.
Резекція зрощень при синдромі тарзальної коаліції
15030 грн.
Реінсерція біцепсу
15030 грн.
Реконструкція переднього відділу стопи при поперечній плоскосупісті
16280 грн.
Скелетне витяжіння
3760 грн.
Трьохсуглобовий артродез стопи
25050 грн.
Усунення вивиху перонеальних сухожилків без пластики кісткового ложа
19415 грн.
Усунення вивиху перонеальних сухожилків з пластикою кісткового ложа
22545 грн.
+
Суглобові ін'єкцій та пункції
Послуга
Ціна
Блокада
1900 грн.
Внутрішньосуглобова ін'єкція
720 грн.
Внутрішньосуглобова ін'єкція (колінний суглоб)
875 грн.
Внутрішньосуглобова інєкція (плечовий суглоб)
875 грн.
Пункція колінного суглобу
1000 грн.
Пункція ліктьової бурси
630 грн.
Пункція плечового суглобу
1000 грн.
Ін'єкції PRP в колінний суглоб
2500 грн.
Ін'єкції PRP в кульшовий суглоб
3135 грн.
Ін'єкції PRP в плечовий суглоб
2510 грн.
Ін'єкції PRP м'яких тканин
2300 грн.
Введення медичних препаратів в суглоб
1440 грн.
+
Ортопедичні пластичні операції
Послуга
Ціна
Пластика зв'язок гомілково-ступеневого суглобу
15400 грн.
Пластика зв'язок колінного суглобу при звичному вивиху наколінника
15030 грн.
Пластика латеральної колони стопи типу Evans
17535 грн.
Пластика сухожилка двухголового м'язу плеча
25050 грн.
Пластика сухожилка двухголового м'язу стегна
31300 грн.
Шкірна пластика місцевими тканинами
8145 грн.
Вільна шкірна пластика
8145 грн.
Артроскопічна пластика передньої хрестоподібної зв'язки
27555 грн.
Взяття фрагменту кістки для пластики
7515 грн.
Артропластика міжфалангового суглобу стопи
15100 грн.
Шов, пластика ахилова сухожилка
17535 грн.
Шов сухожилка
13525 грн.
Шов сухожилків кисті/або стопи
13530 грн.
Операція при синдактилії
16500 грн.
+
Фіксація переломів, зняття гіпсових пов'язок
Послуга
Ціна
Корекція гіпсової пов'язки
315 грн.
Накладення бинта скотчкаст або софткаст (пов'язка) велика біла (без вартості витратних матеріалів)
1220 грн.
Накладення гіпсової пов'язки І категорії складності(без вартості витратних матеріалів)
570 грн.
Накладення гіпсової пов'язки ІІ категорії складності (без вартості витратних матеріалів)
760 грн.
Накладення гіпсової пов'язки ІІІ категорії складності (без вартості витратних матеріалів)
1010 грн.
Накладення гіпсової пов'язки, верхня кінцівка (велика) (без вартості витратних матеріалів)
860 грн.
Накладення гіпсової пов'язки, верхня кінцівка (мала) (без вартості витратних матеріалів)
545 грн.
Накладення гіпсової пов'язки, нижня кінцівка (велика) (без вартості витратних матеріалів)
1060 грн.
Накладення гіпсової пов'язки, нижня кінцівка (мала) (без вартості витратних матеріалів)
790 грн.
Накладення еластичного бинта (без вартості витратних матеріалів)
390 грн.
Накладення малої гіпсової лонгети (без вартості витратних матеріалів)
315 грн.
Накладення пов'язки «Hydrocoll» (7,5*7,5 см) (без вартості витратних матеріалів)
190 грн.
Накладення скотчкастової пов'язки, верхня кінцівка (велика) (без вартості витратних матеріалів)
2570 грн.
Накладення скотчкастової пов'язки, верхня кінцівка (мала) (без вартості витратних матеріалів)
1275 грн.
Накладення скотчкастової пов'язки, нижня кінцівка (велика) (без вартості витратних матеріалів)
3645 грн.
Накладення скотчкастової пов'язки, нижня кінцівка (мала) (без вартості витратних матеріалів)
1905 грн.
Накладення скочкастової лонгети І категорії складності (без вартості витратних матеріалів)
2360 грн.
Накладення скочкастової лонгети ІІ категорії складності (без вартості витратних матеріалів)
4190 грн.
Накладення скочкастової лонгети ІІІ категорії складності (без вартості витратних матеріалів)
7865 грн.
Накладення софткастової пов'язки, верхня кінцівка (велика) (без вартості витратних матеріалів)
3190 грн.
Накладення софткастової пов'язки, нижня кінцівка (велика) (без вартості витратних матеріалів)
4070 грн.
Накладення софткастової пов'язки, нижня кінцівка (мала) (без вартості витратних матеріалів)
2390 грн.
Накладення софткастової пов'язки,верхня кінцівка (мала) (без вартості витратних матеріалів)
1895 грн.
Шина гнучка
700 грн.
Зняття гіпсовой повязки
255 грн.
Зняття гіпсової лонгети
315 грн.
Зняття імобілізуючого бинта скотчкаст
500 грн.
Зняття скочкастової пов'язки
500 грн.
+
Бандажі. Панчохи. Ортези. Ендопротези
Послуга
Ціна
--- Панчохи передопераційні ---
Панчохи протиемболічні mediven thrombexin 18 розміри S, SX, M, MX, L, XL
635 грн.
--- Панчохи після ендопротезування ---
Панчохи протиемболітичні, із кріпленням силіконовими крапками, 18 мм рт.ст., розмір L, XL, короткі
730 грн.
Панчохи протиемболітичні, із кріпленням силіконовими крапками, 18 мм рт.ст., розмір XL, нормальні
730 грн.
Панчохи протиемболітичні, із кріпленням силіконовою стрічкою, 18 мм рт.ст., розмір S, M, короткі
510 грн.
Панчохи протиемболітичні, із кріпленням силіконовою стрічкою, 18 мм рт.ст., розмір S, M, нормальні
510 грн.
--- Флебологічні панчохи (компресійні) ---
«SOLOVENTEX» панчохи чоловічі з відкритим носком 2кл.компресії. 23-32 мм рт. ст., Комфорт (низькі, щільні, беж.), розміри М, L
1910 грн.
«SOLOVENTEX» гольфи жіночі з відкритим носком 2кл.компресії., Комфорт (високі, прозорі, беж.), розміри М, L,
1175 грн.
«SOLOVENTEX» панчохи жіночі з відкритим носком 2кл.компресії., (високі, прозорі з круж., беж.) розміри М, L
1560 грн.
«SOLOVENTEX» гольфи чоловічі з відкритим носком 2кл.компресії., (високі, щільні, бавовна, чорні), розміри М, L
940 грн.
«SOLOVENTEX» гольфи чоловічі з відкритим носком 2кл.компресії., (дуже високі, щільні, бавовна, чорні), розміри М, L
940 грн.
«SOLOVENTEX» панчохи протиемболічні з відкритим носком 2кл.компресії, (високі, білі), розміри М, L
885 грн.
«SOLOVENTEX» панчохи протиемболічні з відкритим носком 2кл.компресії, (низькі, білі), розміри М, L
885 грн.
-- Панчохи з силіконовою резинкою --
Панчохи з мережевною резинкою mediven elegance (AG-72-83 см)-ІІ клас
4455 грн.
Панчохи з силіконовою резинкою duomed (AG-72-83 см)-ІІ клас.
4460 грн.
Панчохи з силіконовою резинкою duomed (AG-72-83 см)-ІІ клас., (відкрита резинка, колір caramel), розмір 2.
4190 грн.
Панчохи з силіконовою резинкою duomed (AG-72-83 см)-ІІ клас., (відкрита резинка на селіконовій основі, колір beige), розміри 2, 3, 5.
4150 грн.
Панчохи з силіконовою резинкою mediven comfort (AG-72-83 см)-ІІ клас. Панчохи з силіконовою резинкою mediven comfort (AG-72-83 см)-ІІ клас.
4190 грн.
--- Ортези ---
220 DKАu Милиця ліктьова, тверда ергономічна рукоятка, телескопічна, колір фіолетовий
490 грн.
220 DKTa Милиця ліктьова, тверда ергономічна рукоятка, телескопічна, колір зелений
490 грн.
220 DKBI Милиця ліктьова, тверда ергономічна рукоятка, телескопічна, колір синій
470 грн.
Пакет охолоджуючий-зігріваючий Nexcare Cold Hot (11*12см)
157,5 грн.
Пакет охолоджуючий-зігріваючий Nexcare Cold Hot (19.5*30см)
241,5 грн.
--- Ендопротези ---
Ендопротез кульшового суглобу цементної фіксації з металевою голівкою (стегновий компонент)
51660 грн.
Ендопротез кульшового суглобу цементної фіксації з металевою голівкою (тазовий компонент)
51660 грн.
Компоненти ендопротезу кульшового суглобу біполярного цементного типу фіксації
65751 грн.
Компоненти ендопротезу без цементної фіксації
149431 грн.
Компоненти KoFe Антипротрузійного трабекулярного ревізійного кільця
83407 грн.
Компоненти штучного суглоба PERMEDICA S.p.A
59236 грн.

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


Наші фахівці

лікарі клініки мануфактура
Лікар ортопед-травматолог
Досвід роботи з 2001 року.
лікарі клініки мануфактура
Лікар ортопед-травматолог
Досвід роботи з 2020 року
лікарі клініки мануфактура
Ортопед-травматолог
Досвід роботи: з 1998 р.
лікарі клініки мануфактура
Ортопед-травматолог
Досвід роботи: з 1980 року

Статті

блог клініки мануфактура

Дата - 25.10.2023

Скелетно-м'язовий біль

Чому болить, якщо не травмувався?

Детальніше

блог клініки мануфактура

Дата - 20.09.2023

Малоінвазивні операції

Інформація для пацієнта

Детальніше

блог клініки мануфактура

Дата - 03.03.2020

Вальгусна деформація першого пальця стопи

Лікування hallux valgus (вальгусної деформаціх пальця)

Детальніше

Всі статті

//