Флебологія

Сучасне хірургічне лікування захворювань вен: склеротерапія, ехосклеротерапія, пінна склеротерапія, радіочастотна облітерація, мікрофлебектомія. Індивідуальна програма оперативної та консервативної терапії.

Оперативне лікування варикозного розширення вен

Флебологія вивчає будову та функції вен, і відповідно, покликана розробляти методи діагностики, лікування і профілактики їх захворювань. Найпоширенішими захворюваннями, з якими пацієнти звертаються до флеболога є варикозна хвороба, тромбофлебіт, трофічна виразка, флебопатія, судинні зірочки, хронічна венозна недостатність.

Анатомічно і функціонально на кожній нозі виділяються велика підшкірна вена і мала підшкірна вена (ВПВ і МПВ), які часто називають магістральними підшкірними венами. Хоча ці судини відносяться до поверхневих, розташовуються вони досить глибоко, і їх стан можна оцінити лише при ультразвуковому дослідженні вен - доплерографії або дуплексному скануванні. При розвитку варикозної хвороби, відбуваються зміни вен, що проявляються їхнім розширенням, появою вузлів, змієподібним скручуванням. Самі розширені вени, які впадають в око при варикозній хворобі, зазвичай є притоками магістральних підшкірних вен. Тобто, розширення вен на гомілках швидше за все буде наслідком поганого стану однієї з магістральних вен цієї ноги, і власне проявом варикозної хвороби вен нижніх кінцівок.

На жаль, на сьогодні не існує методів, які дозволяють зробити хвору вену здоровою, але лікування варикозної хвороби ставить на меті цілком певні задачі, які успішно вирішуються сучасними терапевтичними та оперативними методами:

  • усунення ризику тромботичних ускладнень, пов'язаних з наявністю варикозних вен;
  • запобігання прогресування хронічної венозної недостатності та розвиток її важких форм: трофічні зміни шкіри, трофічні венозні виразки, тощо;
  • усунення косметичного дефекту та поліпшення якості життя.

Лікування варикозної хвороби вен залежить від ступеню розвитку ураження вени та її притоків і включає дві складові:

1. Видалення або «склеювання» хворої магістральної підшкірної вени, яка є провідником варикозної хвороби та її ускладнень. Ця складова вирішується трьома способами:

  • видалення вени сучасними прийомами оперативного втручання: інвагінаційний стріппінг, ПІН-стріппінг;
  • температурне «заварювання»: лазерна або радіочастотна облітерація (абляція);
  • склерозування - безопераційна методика, наприклад, ехо-склерооблітерація.

2. Усунення видимих варикозних змінених вен, тобто притоків магістральної вени. Друга складова реалізується, в основному, двома способами:

  • склерозування вен: практично завжди на сьогоднішній день це використання «мікропінної» технології - пінна склеротерапія, вона ж - foam-form склеротерапія;
  • видалення вен через мікропрокол шкіри: мініфлебектомія, вона ж - мікрофлебектомія.

Оптимальна комбінація методів оперативних маніпуляцій, нюанси проведення лікування, режим компресії підбираються в значній мірі індивідуально. Пацієнтам з дуже схожою ультразвукової картиною, в силу впливу додаткових факторів, можуть бути запропоновані абсолютно різні програми лікування, і навпаки, при різних даних ультразвуку програми лікування можуть бути однакові.

Досвід лікарів-флебологів нашої клініки дозволяє давати точну оцінку стану розвитку захворювання та супутніх факторів, що впливають на вибір методу лікування для досягнення максимального терапевтичного ефекту.

Медичний центр «Клініка Мануфактура» проводить точну діагностику великих та малих підшкірних вен сучасними методами апаратного обстеження:

  • дуплексне сканування, що дозволяє бачити судину, її стінки, оточуючі тканини, а також рух крові по вені, швидкість та перепони, які порушують нормальний кровоплин;
  • КТ ангіографію судин, яка дозволяє діагностувати патології судин внаслідок їхньої непрохідності, та новоутворення.

МЦ «Клініка Мануфактура» надає комплексну медичну допомогу при лікування захворювань вен будь-якого ступеню розвитку, проводяться сучасне оперативне лікування, індивідуальний підбір медикаментозної та компресійної терапії для усунення ризику ускладнень або прогресу захворювання, для масимального полегшення фізичного прояву захворювання та вирішення естетичної проблеми.

Про те, що стає причиною варикозної хвороби, які ускладнення та наслідки можуть виникнути при відсутності вчасного лікування, та як ефективно лікувати хворобу дивіться у відео-огляді лікаря-флеболога.

За напрямком
За послугою
За спеціалізацією
За ПІБ лікаря
* Ведіть пошук українською мовою

Вартість послуг

+
Перебування в стаціонарі
Послуга
Ціна
Індивідуальний сестринський пост в стаціонарі (1 доба)
2280 грн.
Перебування в палаті інтенсивної терапії (реанімація) (1 доба)
8300 грн.
Перебування в палаті стаціонарного відділення (1 доба, одномісна палата)
6210 грн.
Перебування в палаті стаціонарного відділення (1 доба, двомісна палата)
4350 грн.
Перебування одного з членів сім'ї в палаті стаціонарного відділення(1 доба)
8280 грн.
Харчування (разове)
400 грн.
Харчування (2 разове)
800 грн.
Харчування (3 разове)
1200 грн.
Перебування в процедурному кабінеті (1год)
500 грн
+
Флебологія
Послуга
Ціна
Ехосклеротерапія варикозних вен
5000 грн.
Медикаментозне лікування при радіочастотній абляції
12000 грн.
Радіочастотна абляція (із ехосклеротерапією або мініфлебектомією за потреби) 1 кінцівка
17000 грн.
Радіочастотна абляція (із ехосклеротерапією або мініфлебектомією за потреби) 2 кінцівки
33000 грн.
Склеротерапія
4000 грн.
Склеротерапія залишкових (резидуальних) вен
4000 грн.
Склеротерапія телеангіектазій та судинних зірочок
3000 грн.

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


Наші фахівці

хірург
Досвід роботи: з 1988 р.

Статті

Дата - 29.12.2020

Варикозна хвороба

Відео-інтерв'ю з лікарем-флебологом.

Детальніше

Дата - 28.05.2020

Серцево-судинні захворювання

Оглядова стаття про основні захворювання серця та судин.

Детальніше

Всі статті

//