Мобільний додаток
«Особистий кабінет пацієнта»

с.Ходосівка

Вертебрологія та реабілітація

Відновлення здоров'я хребта, суглобів та м'язів. Мануальна та апаратна терапія при остеохондрозах, грижах міжхребцевих дисків, сколіозах, хронічному болі м'язів та супутніх порушеннях в роботі нервових сполучень та внутрішніх органів.

Медичний центр «Клініка Мануфактура» один серед провідних медичних закладів Києва, який використовує повний спектр сучасних реабілітаційних методик для відновлення здоров’я спини, суглобів, м’язів. Використовуючи як класичні, так і інноваційні методи, досвідчені лікарі вертебрологи та реабілітологи розробляють індивідуальну комплексну програму для кожного пацієнта, враховуючи наявні захворювання та особливості організму пацієнта.

Вирішення проблем, пов'язаних з патологічними станами хребта, відновленням роботи м'яких тканин і м'язів, які його оточують, суттєво впливають на роботу інших органів людини, адже хребет утримує в собі спинний мозок, судини та нервові закінчення, які пов’язані з роботою органів. Саме тому мануальна та апаратна терапії під наглядом кваліфікованого вертебролога або реабілітолога є максимально ефективними при лікуванні остеохондрозів, протрузій, гриж міжхребцевих дисків, сколіозів та хронічних болей у м’язах і суглобах за індивідуальною програмою для кожного окремого пацієнта, що дозволяє відновлювати здоровий стан судин, нервових закінчень та м’яких тканин навколо хребта, усунути розлади в роботі внутрішніх органів та зняти хронічні головні болі. 

У клініці виконуються фізіопроцедури, розроблені відповідно до новітніх програм лікувальної фізкультури. За допомогою комп’ютерних технологій виконується витяжка хребта, досвідчені масажисти проводять курс масажу за різними методиками, включаючи повні курси реабілітації після важких травм та операцій на кістках та суглобах. Окремо надаються терапевтичні курси по підготовці суглобів перед та відновлення після ендопротезування, що є обов’язковими для ефективного оперативного лікування.

Особливу увагу ми приділяємо проблемі зросту дітей та викривленням хребта, пов’язаних як із захворюваннями кісток, так і з неправильними звичками та малорухливим способом життя сучасних дітей. Надаються лікувальні курси за програмою стимуляції росту “+7 см”, а також спеціально розроблені підтримуючі курси при ДЦП.

За напрямком
За послугою
За спеціалізацією
За ПІБ лікаря
* Ведіть пошук українською мовою

Консультація вертебролога спрямована на визначення локалізації та виду болю, змін у обсягах рухливості кінцівок та суглобів (ортопедичний та неврологічний огляд), збір скарг на супутні розлади, наприклад, головний біль чи порушення в роботі кишківника, наявності інфекційних захворювань, перенесених травмах. Додатково призначаються лабораторні або апаратні дослідження, такі як рентген, УЗД, МРТ для детального вивчення стану кісткової, хрящевої та м'яких тканин пацієнта і призначення максимально ефективного лікування. При наявності попередніх результатів обстеження хребта, окремих його відділів та суглобових сполучень, обов'язково візьміть їх з собою на першу консультацію з лікарем.

Симптоми, про які важливо повідомити вертебрологу при призначені індивідуальних терапевтичних заходів:

  • характер болю, його локалізація та поширення
  • наявність болю при дотику до відростка хребта
  • оніміння кінцівок, мурашки, відчуття важкості в м'язах при рухах, зміни чутливості
  • біль у серці при нормальних результатах ЕКГ
  • відчуття постійної напруги у м'язах, скутості м'язів у спокою чи в русі
  • різкі перепади артеріального тиску, запаморочення, серцебиття та нудота

Ми лікуємо

  • Захворювання хребта: остеохондроз, грижі та протрузії міжхребцевих дисків, грижі Шморля, хронічний біль у спині, радикуліт, хронічний тазовий біль, кокцигодинія (біль у куприку), вертеброгенна радикулопатія.
  • Захворювання суглобів: остеоартроз, коксартроз, гонартроз, хвороба Бехтєрєва, артрити, плоскостопість, плантарний фасциїт, п’яткова шпора, плече-лопатковий периартроз, “заморожене плече”, десмогенні контрактури (різке обмеження об’єму рухів в суглобі після гіпсу з приводу травми), реабілітація після переломів, травм і ДТП, міофасциальний синдром.
  • Розлади функціонування внутрішніх органів: порушення моторики кішківника (закрепи), дискінезія жовчовивідних шляхів, окремі форми дисмінореї, хронічний аднексит, фіброзно-кістозна мастопатія (біль в молочних залозах), обструктивний бронхіт у дорослих і дітей, хронічний простатит, гіпоактивний нейрогенний сечовий міхур.
  • Вегето-судинні захворювання: мігрень та інші головні болі, лицьовий біль, запаморочення (порушення координіції), шум у вухах, шум в голові, перепади артеріалього тиску, кардиалгія (біль у серці) при нормальних результатах ЕКГ, дисциркуляторна енцефалопатія, вертебро-базилярна недостатність, вегето-судинна дистонія, хронічний біль напруги, офісний синдром.

Нижче наводимо поширені захворювання, що вимагають звернення та лікування у вертебролога. Вони наводяться для ознайомлення пацієнта і спрямовані привернути увагу до здоров'я хребта і вчасного його лікування:

Остеохондроз

одне з найскладніших захворювань опорно-рухового апарату, спричиняє дистрофічні зміни в суглобових хрящах і міжхребцевих дисках через порушення їх живлення. Хвороба характеризується повільним перебігом і недостатнім відновленням хрящової тканини навіть після незначних травм. Може викликатися великим рядом причин. До класичних симптомів остеохондрозу відносять: оніміння і ломота в спині, кінцівках, скутість в тілі, спазми м'язів, больові відчуття в шийному, спинному і поперековому відділах, головні болі, шум у вухах, запаморочення, порушення кровообігу та судинних розладів, в тому числі пов'язаних з змінами артеріального тиску. Біль при остехондрозі може імітувати патології інших органів, тому детальне обстежння хребта є важливим при визначенні правильного діагнозу.

Протрузії або міжхребцеві грижі

Протрузія - це випинання міжхребцевого диска і саме вона стає передумовою для виникнення в подальшому грижі, тому потребує лікування. Протрузія діагностується за допомогою рентгену та МРТ, завжди супроводжується болем, що необов'язково проявляється в спині,оніміннями м'язів чи кінцівок, поколюванням або слабкістю та швидкою втомою м'язів, що пов'язано з перетисканням нервових сполучень та судин ушкодженим диском. Ігнорування протрузії та грижі може призвести до серйозних ускладнень захворювання до повного знерухомлення.

М'язова невралгія

Біль, спричинений ураженням периферійних нервів, має характер нападів. На відміну від невриту, при невралгії немає рухових порушень і змін у чутливості, а в ураженому нерві відсутні структурні зміни. Невралгія розвивається переважно в нервах, що проходять у вузьких каналах і отворах, може мати будь-яку локалізацію і викликана здавленням нервових стовбурів.

Люмбалгія

Цим терміном узагальнено називають больовий синдром в поперековому відділі. Розрізняють вертеброгенну та невертеброгенну люмбалгію, де в першому випадку причиною болю є проблеми хребта, а в другому - патології внутрішніх органів. Головним симптомом люмбалгії є біль саме у попереку різної інтенисвності, як гострий, так і хронічний. Гострий больовий приступ має інтенсивний характер і може тривати від декількох хвилин до декількох годин. Хронічні болі більш помірні і виникають від тривалого перебування в одній позі або тривалій ходьбі. Біль може посилюватися при фізичному навантаженні та при різких рухах, поширюватися в сідниці та ноги, може спричиняти відчуття оніміння та поколювання в ногах, м'язовий спазм та навіть порушення у роботі внутрішніх органів. Хронічна форма набувається від непролікованого гострого стану і призводить погіршення дистрофічних змін хребта.

Симптоми, які потребують звернення до реалібітолога або вертебролога

Вартість послуг

+
Кінезіотерапія (відновлення після травм, операцій, хвороб)
Послуга
Ціна
Післяопераційна реабілітація (20хв)
390,50 грн.
Післяопераційна реабілітація (40хв)
577,50 грн.
Післяпологова кінезіотерапія та відновлювальна ЛФК - індивідуальне заняття зі спеціалістом (2 години)
2395 грн.
Кінезотерапія/сеанс відновного лікування стаціонарного хворого (30хв)
852,50 грн.
Кінезотерапія/сеанс відновного лікування стаціонарного хворого (60хв)
1320 грн.
Сеанс відновного лікування стаціонарного хворого (післяопераційного)
885 грн.
Сеанс реабілітації при коронавірусній хворобі
2300 грн.
Комплексний сеанс лікування остеохондрозу хребта (скоригований комплекс кінезіотерапії, міофасціальний масаж, вібраційний масах, мануальна корекція, постізометрична релаксація, витягування з масажем на терморелаксанійній установці «Релакс») 1 година
1520 грн.
Комплексний сеанс лікування остеохондрозу хребта (скоригований комплекс кінезіотерапії, міофасціальний масаж, вібраційний масах, мануальна корекція, постізометрична релаксація, витягування з масажем на терморелаксанійній установці «Релакс») 2 години
2395 грн.
Комплексний сеанс лікування кривошиї у дітей та дорослих (скоригований комплекс кінезіотерапії, витягування шийного відділу в петлі Глісона, міофасціальний масаж, вібраційний масаж, мануальна корекція, постізометрична релаксація, витягування з масажем на терморелаксанійній установці «Релакс») 2 години
2395 грн.
Сеанс кінезіотерапії, мануальної терапії, лікувальної гімнастики суглобів (1 година)
1520 грн.
Сеанс кінезіотерапії, мануальної терапії, лікувальної гімнастики суглобів (2 години)
2900 грн.
Реабілітація постінсультного хворого (20 хв)
385 грн.
Реабілітація постінсультного хворого (40 хв)
585 грн.
Реабілітація постінсультних хворих (1 година)
1507 грн.
Реабілітація постінсультних хворих (виїзд на дім)
2876,50 грн.
Реабілітація після мастектомії: Протинабрякова терапія.Скоригований комплекс фізичної терапії верхньої кінцівки низького та високого навантаження на похилій площині та горизонтальній поверхні, лімфодренажний масаж, масаж келоїдних рубців в оперованій ділянці молочної залози та пахвовій області плеча. Фізичні вправи на мобільність кінцівки, розтягнення післяопераційних рубців + силові тренування, аеробні вправи з акцентом на глибокому диханні
2395 грн.
Реабілітація після мастектомії: Лікування порушень постави. Скоригований комплекс фізичної терапії низького та високого навантаження на похилій площині та горизонтальній поверхні: міофасціяльний масаж, мануальна корекція, постізометрична релаксація м'язів верхніх кінцівок, шийного та верхнього грудного відділів хребта, витягування з масажем на терморелаксаційній установці «Релакс»
2395 грн.
-- Реабілітаційні процедури --
Механотерапія: Вертикалізатор BALANS, реабілітаційна програма (30хв)
814 грн.
Фармакопунктура (без вартості препаратів)
640 грн.
+
Перебування в стаціонарі
Послуга
Ціна
Перебування в палаті інтенсивної терапії (реанімація) 1 година
1200 грн.
Перебування в палаті інтенсивної терапії(реанімація)(1 доба)
9100 грн.
Перебування в палаті стаціонарного відділення (1 доба,одномісна палата)
6800 грн.
Перебування в палаті стаціонарного відділення(1 доба,двомісна палата)
4800 грн.
Перебування в процедурному кабінеті (1 година)
550 грн.
Перебування одного з членів сім'ї в палаті стаціонарного відділення
9100 грн.
Проведення таргентної терапії, хіміотерапії в умовах реанімації (до 12 годин)
5500 грн.
Хіміотерапія і тарнгентна терапія в палаті стаціонарного відділення (1 доба)
7950 грн.
Перебування в процедурному кабінеті з індивідуальним сестринським постом (1 година)
1100 грн.
Перебування одного з членів сім’ї в палаті стаціонарного відділення (1 доба)
2650 грн.
Проведення таргентної терапії, хіміотерапії в умовах реанімації (до 12 годин ) (Клінічні дослідження)
6100 грн.
--- Перебування в ковідному стаціонарі ---
Перебування в палаті стаціонарного відділення (1 доба, одномісна палата-пологове відділення)
5400 грн.
Одноосібне перебування в палаті стаціонарного відділення (особливі умови)
16500 грн.
--- Харчування ---
Харчування (одноразове)
440 грн.
Харчування (дворазове)
880 грн.
Харчування (триразове)
1320 грн.
--- Додаткові послуги ---
Індивідуальний сестринський пост в стаціонарі (1 доба)
3300 грн.
Матеріальне забезпечення (іонізація палати)
3700 грн.
Системна тромболітична терапія (препаратом альтаплази)
75100 грн.
Індивідуальний сестринський пост в боксованій палаті інтенсивної терапії (1 доба)
5700 грн.
+
Анестезія, інтенсивна терапія та реанімація
Послуга
Ціна
Анестезійний моніторинг (1 година)
1100 грн.
Анестезіологічний супровід пацієнтів в важкому соматичному стані
1100 грн.
Анестезія в амбулаторних умовах до 1 години
2640 грн.
Анестезія в амбулаторних умовах до 30 хвилин
1760 грн.
Анестезія внутрішньовенна тривалістю до 1 години
2255 грн.
Анестезія при гастро-колоноскопії
2750 грн.
Анестезія при гастроскопії
2365 грн.
Анестезія при колоноскопії
2475 грн.
Бронхоскопія діагностично-санаційна з в/в седацією
2750 грн.
Встановлення в/в порту (без вартості розхідних матеріалів)
8515 грн.
Ендотрахеальний наркоз за кожну годину тривалістю більше 2 годин
1430 грн.
Ендотрахеальний наркоз тривалістю 1-2 години
5650 грн.
Ендотрахеальний наркоз тривалістю до 1 години
4520 грн.
Епідуральна анестезія
2860 грн.
Катетеризація центральної вени під УЗД контролем
1870 грн.
Місцева анестезія (3 категорія складності)
805 грн.
Місцева анестезія, 1 утворення (ін'єкція)
365 грн.
Переливання компонентів крові (без вартості перебування та компонентів)
1210 грн.
Плазмаферез (в умовах процедурного кабінету)
7260 грн.
Санація дихальних шляхів (бронхоскопом)
660 грн.
Спінальна анестезія
2860 грн.
Спінальна анестезія з внутрішньовенною седацією
5060 грн.
Провідникова анестезія під контролем УЗД чи нейростимуляції
3850 грн.
Провідникова анестезія під контролем УЗД чи нейростимуляції з в/в седацією
5280 грн.
Видалення центрального катетора
715 грн.
Епідуральна анестезія під УЗД контролем
3960 грн.
Заміна трахеостомічної трубки
1100 грн.
Індивідуальний пост лікаря-анестезіолога
8800 грн.
+
Консультація ортопедів-травматологів, реабілітологів
Послуга
Ціна
Ортопед-травматолог
950 грн.
Ортопед-травматолог вищої категорії
950 грн.
Ортопед-травматолога дитячий
950 грн.
Ортопед-травматолог, кандидат медичних наук
1540 грн.
Ургентна консультація лікаря-ортопеда-травматолога
2300 грн.
Фізичний реабілітолог
950 грн.
+
Консультація анестезіологів
Послуга
Ціна
Анестезіолог
950 грн.
Анестезіолог дитячий
950 грн.
Консультація провідного спеціаліста, лікаря-анестезіолога
2300 грн.
Ургентна консультація лікаря анестезіолога, к.м.н.
4600 грн.
+
ЛФК, масажі
Послуга
Ціна
Індивідуальне заняття з лікарем ЛФК (40 хв)
638 грн.
Індивідуальні заняття з лікарем ЛФК (10 сеансів)
5637,50 грн.
Лікувальний масаж загальний спина, ноги, руки, шия (1 год. 20 хв)
1006,50 грн.
Лікувальний масаж загальний спина, руки, ноги, шия (1 год. 20хв) 10 сеансів
9020 грн.
Лікувальний масаж одного сегменту (20 хв) 10 сеансів
4229,50 грн.
Лікувальний масаж спина, ноги (60 хв) 10 сеансів
7326 грн.
Масаж (спина, ноги 60 хв)
814 грн.
Лікувальний масаж спини (40 хв)
599,50 грн.
Масаж одного сегменту (20 хв)
473 грн.
Масаж дитячий (25 хв)
638 грн.
Комплексний антицелюлітний сеанс (1 година)
1880 грн.
Комплексний антицелюлітний сеанс (2 години)
2395 грн.
Антицелюлітний масаж ніг (30-35хв)
676,50 грн.
Антицелюлітний сасаж: ноги, руки, живіт (40хв)
880 грн.
+
Дарсонваль
Послуга
Ціна
Дарсонваль (20 хвилин)
264 грн.
Дарсонваль (20 хвилин) 10 сеансів
2266 грн.
+
УХТ та Електростимуляція
Послуга
Ціна
Ударно-хвильова терапія
577,50 грн.
Електростимуляція (20 хв)
390,50 грн.
Електростимуляція (одна анатомічна зона) (20хв)
440 грн.
Електростимуляція (одна анатомічна зона) (30хв)
605 грн.
Електростимуляція (дві анатомічні зони) (20хв)
770 грн.
Електростимуляція (дві анатомічні зони) (30хв)
935 грн.
+
Комп'ютерна витяжка хребта
Послуга
Ціна
Комп'ютерна тракція (витяжка) хребта (25 хв)
638 грн.
Комп'ютерна тракція (витяжка) хребта (25 хв) 5 сеансів
2860 грн.
+
Бандажі. Панчохи. Ортези. Ендопротези
Послуга
Ціна
--- Бандажі травматологічні ---
Бандаж (ортез) на променевозап'ястний суглоб (короткий) (сірий) лівий р.2/правий р.2
590 грн.
Бандаж (ортез) на променевозап'ястний суглоб (сірий) р.1/р.2/р.3.
785 грн.
Бандаж (пов'язка) фіксуючий «Дезо» (сірий) р.1/р.2/р.3.
1345 грн.
Бандаж-подушка Фрейко (білий), р.3
635 грн.
Бандаж-тутор на колінний суглоб (чорний) р.1/р.2/р.3.
3135 грн.
Бандаж гомілковостопного суглобу бавовняний з застібкою (білий) р.1/р.2/р.3.
870 грн.
Бандаж гомілковостопного суглобу неопрен з додатковою фіксацією (синій) р.2
720 грн.
Бандаж гомілковоступеневого суглобу р.1/р.2/р.3.
870 грн.
Бандаж на колінний суглоб «COMFORT» р.2/р.3
870 грн.
Бандаж на колінний суглоб «DYNAMICS» р.1/р.2/р.3.
675 грн.
Бандаж на ліктьовий суглоб неопреновий з додатковою затяжкою (синій) р.1/р.2.
675 грн.
Бандаж на ліктьовий суглоб р.1/р.2/р.3.
400 грн.
Бандаж променевозап'ястного суглобу неопреновий (чорний) р.1
310 грн.
Бандаж-шина для руки з відведенням (чорний) р.3
1965 грн.
Бандаж-підтримувач руки (хустинка) чорний р.1/р.2/р.3.
600 грн.
Бандаж-підтримувач руки (хустинка), kids (сірий) р.1
500 грн.
Бандаж-підтримувач руки (хустинка), kids (сірий) р.2
300 грн.
Бандаж-підтримувач руки (хустинка), kids (чорний) р.2./р.3
355 грн.
Бандаж на шийний відділ хребта
355 грн.
--- Панчохи передопераційні ---
Панчохи протиемболічні mediven thrombexin 18 розміри S, SX, M, MX, L, XL
605 грн.
--- Панчохи після ендопротезування ---
Панчохи протиемболітичні, із кріпленням силіконовими крапками (короткі), 18 мм рт.ст., розміри L, XL
695 грн.
Панчохи протиемболітичні, із кріпленням силіконовими крапками (нормальні), 18 мм рт.ст., розмір XL
695 грн.
Панчохи протиемболітичні, із кріпленням силіконовою стрічкою (короткі), 18 мм рт.ст., розміри S, М
485 грн.
Панчохи протиемболітичні, із кріпленням силіконовою стрічкою (нормальні), 18 мм рт.ст., розміри S, М
485 грн.
--- Флебологічні панчохи (компресійні) ---
«SOLOVENTEX» панчохи чоловічі з відкритим носком 2кл.компресії. 23-32 мм рт. ст., Комфорт (низькі, щільні, беж.), розміри М, L,
1820 грн.
«SOLOVENTEX» гольфи жіночі з відкритим носком 2кл.компресії., Комфорт (високі, прозорі, беж.), розміри М, L,
1120 грн.
«SOLOVENTEX» панчохи жіночі з відкритим носком 2кл.компресії., (високі, прозорі з круж., беж.) розміри М, L
1485 грн.
«SOLOVENTEX» гольфи чоловічі з відкритим носком 2кл.компресії., (високі, щільні, бавовна, чорні), розміри М, L
895 грн.
«SOLOVENTEX» гольфи чоловічі з відкритим носком 2кл.компресії., (дуже високі, щільні, бавовна, чорні), розміри М, L
895 грн.
«SOLOVENTEX» панчохи протиемболічні з відкритим носком 2кл.компресії, (високі, білі), розміри М, L
840 грн.
«SOLOVENTEX» панчохи протиемболічні з відкритим носком 2кл.компресії, (низькі, білі), розміри М, L
840 грн.
-- Панчохи з силіконовою резинкою --
Панчохи з мережевною резинкою mediven elegance (AG-72-83 см)-ІІ клас
4242 грн.
Панчохи з мережевною резинкою mediven elegance (AG-72-83 см)-ІІ клас, відкритий мисок
4245 грн.
Панчохи з силіконовою резинкою duomed (AG-72-83 см)-ІІ клас.
4245 грн.
Панчохи з силіконовою резинкою duomed (AG-72-83 см)-ІІ клас., (відкрита резинка, колір caramel), розмір 2.
3990 грн.
Панчохи з силіконовою резинкою duomed (AG-72-83 см)-ІІ клас., (відкрита резинка на селіконовій основі, колір beige), розміри 2, 3, 5.
3950 грн.
Панчохи з силіконовою резинкою mediven comfort (AG-72-83 см)-ІІ клас. Панчохи з силіконовою резинкою mediven comfort (AG-72-83 см)-ІІ клас.
3990 грн.
--- Ортези ---
220 DKАu Милиця ліктьова, тверда ергономічна рукоятка, телескопічна, колір фіолетовий
465 грн.
220 DKTa Милиця ліктьова, тверда ергономічна рукоятка, телескопічна, колір зелений
465 грн.
220 DKBI Милиця ліктьова, тверда ергономічна рукоятка, телескопічна, колір синій
445 грн.
EST-084/2 ортез на гомілковостопний суглоб-стопу підсилений
1745 грн.
EST-084/3 ортез на гомілковостопний суглоб-стопу підсилений
1745 грн.
EST-084/4 ортез на гомілковостопний суглоб-стопу підсилений
1745 грн.
EST-084/5 ортез на гомілковостопний суглоб-стопу підсилений
1745 грн.
TP-6200/1 ортез на палець
195 грн.
TP-6200/2 ортез на палець
195 грн.
TP-6200/3 ортез на палець
195 грн.
TP-6200/4 ортез на палець
195 грн.
TP-6200/6 ортез на палець
195 грн.
EST-087/1 ортез на гомілковостопний суглоб-стопу волкер фіксований
4275 грн.
EST-087/2 ортез на гомілковостопний суглоб-стопу волкер фіксований
4275 грн.
MP-D70/2 ортез на зап'ясток-кисть із фіксацією великого пальця, правий
940 грн.
MP-D70/3 ортез на зап'ясток-кисть із фіксацією великого пальця, правий
940 грн.
MP-D70/4 ортез на зап'ясток-кисть із фіксацією великого пальця, правий
940 грн.
MP-l70/2 ортез на зап'ясток-кисть із фіксацією великого пальця, лівий
940 грн.
MP-l70/3 ортез на зап'ясток-кисть із фіксацією великого пальця, лівий
940 грн.
MP-l70/4 ортез на зап'ясток-кисть із фіксацією великого пальця, лівий
940 грн.
MF-D50/2 ортез на зап'ясток-кисть відкритий із шиною
780 грн.
MF-D50/3 ортез на зап'ясток-кисть відкритий із шиною
780 грн.
MF-D50/4 ортез на зап'ясток-кисть відкритий із шиною
780 грн.
MF-l50/2 ортез на зап'ясток-кисть відкритий із шиною
780 грн.
MF-l50/3 ортез на зап'ясток-кисть відкритий із шиною
780 грн.
MF-l50/4 ортез на зап'ясток-кисть відкритий із шиною
780 грн.
Відріз шина для пальця руки з фіксацією S, M, L
195 грн.
Пакет охолоджуючий-зігріваючий Nexcare Cold Hot (11*12см)
150 грн.
Пакет охолоджуючий-зігріваючий Nexcare Cold Hot (19.5*30см)
230 грн.
--- Ендопротези ---
Ендопротез кульшового суглобу цементної фіксації з металевою голівкою (стегновий компонент)
49200 грн.
Ендопротез кульшового суглобу цементної фіксації з металевою голівкою (тазовий компонент)
49200 грн.
Компоненти ендопротезу кульшового суглобу біполярного цементного типу фіксації
62620 грн.
Компоненти ендопротезу без цементної фіксації
142315 грн.
Компоненти KoFe Антипротрузійного трабекулярного ревізійного кільця
79435 грн.
Компоненти штучного суглоба PERMEDICA S.p.A
56415 грн.

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


Наші фахівці

Ортопед-травматолог. Вертебролог
Досвід роботи: з 1987 року
Лікар-невропатолог
Досвід роботи: з 2015

Статті

Дата - 25.10.2023

Скелетно-м'язовий біль

Чому болить, якщо не травмувався?

Детальніше

Всі статті

Відгуки про нас

Проходила курс амбулаторної реабілітації в клініці Мануфактура після лівосторонньої підшкірної мастектомії з приводу протокової карциноми in situ з одномоментним встановленням імпланту. Хочу висловити окрему подяку реабілітологу, ортопеду-травмотологу, лікарю вищої катекорії, професіоналу своєї справи та просто гарній людині - Жуковському Петру Миколайовичу. Дуже хотілося щоб таких лікарів як Петро Миколайович існувало якомога більше. Надзвичайно вдячна йому за його окремий підхід до пацієнта та за унікальну методику лікування. Він допоміг мені позбутися больового постмастектомічного синдрому, розтягнути післяопераційні рубці, виправити порушення постави а також попередити явища лімфостазу верхньої кінцівки. Я б хотіла порекомендувати даний курс реабілітації людям, які стикнулися з труднощами у пошуках вирішення своєї проблеми щодо відновлення повної працездатності після хірургічних втручань,травм, проблем з поставою, а також у пошуках надійного та кваліфікованого лікаря...Вихід завжди є! Дякую клініці Мануфактура та Жуковському Петру Миколайовичу.

Користувач Аліна

//