Мобільний додаток
«Особистий кабінет пацієнта»

с.Ходосівка

Науково-практична конференція

Науково-практичні конференції на базі МЦ "Клініка Мануфактура" за участю лікарів клініки, партнерів та запрошених учасників тематичних зустрічей в рамках конференцій.

НПК «Трансформація клінічної досконалості в онкології через досвід лікування»

Конференція відбулася 8 вересня 2023.

Онлайн-запис виступів доповідачів конференції:


Мета зустрічі:

Конференція присвячена втіленню та вдосконаню сучасних світових методів лікування та діагностики раку в медичній практиці онкоклінік України та приурочена відкриттю Центру Онкології в МЦ "Клініка Мануфактура". 

Відкриває конференцію та презентує Центр Онкології заслужений лікар України, клінічний онколог, онкохірург вищої категорії, кандидат медичних наук, доцент Одраченко С.П.

Спікери конференції:

Дивитися розклад конференції та теми виступів.Старші партнери

Наші передові наукові дослідження і технологічні ресурси ми спрямовуємо на  забезпечення ефективного лікування, поліпшення стану здоров’я людей та  подовження життя.


Будучи світовим лідером у кардіології, ми також прагнемо стати  цілеспрямованим та інноваційним учасником розвитку онкології. Компанія  виділяє понад 50% свого бюджету досліджень та розробок на створення  цільових інноваційних методів лікування раку.


Партнери

Турбота є основою нашої роботи. З кожним науковим проривом ми мотивуємося на  розробку рішень, які прискорюють фармацевтичні інновації в лікуванні та  підтримці здоров'я. Наш комплексний підхід до охорони здоров’я допомагає  досягати кращих результатів для всіх — і пацієнтів, і закладів охорони здоров’я —  щоб ми всі могли будувати здоровіше майбутнє.Ми раді приймати гостей і дарувати комфорт та якісний сервіс. Стильний інтер'єр, зручні ергономічні меблі, сучасне технічне обладнання та чудова кухня допомагають нам створювати атмосферу, в якій легко працювати, спілкуватися, відпочивати.


За напрямком
За послугою
За спеціалізацією
За ПІБ лікаря
* Ведіть пошук українською мовою

Архів наукової роботи та конференцій клініки:


Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


//