с.Ходосівка

Кардіологія

Діагностика та лікування серцево-судинних захворювань: ішемічної хвороби серця, цереброваскулярних захворювань, артеріальної гіпертензії, атерослерозу та тромбозу судин, порушень серцевого ритму. Диспансерний нагляд та реабілітація пацієнтів з кардіальною патологією.

Лікування серцево-судинних захворювань

Кардіологія – є базовою дисципліною серед усіх напрямків внутрішньої медицини. Серцево-судинні захворювання є хронічними захворюваннями, які розвиваються непомітно впродовж усього життя, як правило, з прогресуванням симптомів. Попри значне зниження смертності від цих захворювань в багатьох європейських країнах в останні десятиліття, вони залишаються основною причиною раптової смерті. Серцево-судинні захворювання також залишаються провідною соматичною причиною втрати працездатності. Саме тому основне завдання сучасної кардіологічної служби – попередити захворювання, а за його наявності – адекватно лікувати, проводити профілактику загострень і ускладнень. 

Розвиток хронічних, неінфекційних, серцево-судинних захворювань пов'язаний із способом життя людини: нездорове харчування, недостатня фізична активність, паління, артеріальна гіпертензія, ожиріння, підвищений холестирин, стрес. Це взаємопов'язані фактори, які підвищують дію один одного та виявляють сумарний ризик. Статистика Всесвітньої організації охорони здоров'я засвідчує, що більш ніж три чверті смерті від серцево-судинних захворювань можна уникнути шляхом зміни способу життя та звичок пацієнтів. Отже вчасна діагностика організму та профілактика захворювань залишаються головним завданням не лише медицини, але й самих пацієнтів. 

Основами превентивної кардіології керуються фахівці кардіологи нашої клініки, акцентуючи увагу на профілактиці при діагностиці та лікуванні цілої низки різноманітних захворювань, пов’язаних з роботою серцево-судинної системи. В першу чергу це стани, пов’язані із підвищенням чи пониженням артеріального тиску: артеріальна гіпертензія, вегетативна дисфункція за гіпер- чи гіпотонічним типом; порушення ритму і провідності серця, атеросклероз судин і його наслідки: ішемічна хвороба серця, серцева недостатність; зміни структури і порушення функції клапанного апарату серця та при інших патологіях.

Сучасне обладнання клініки «Мануфактура» дозволяє проводити інноваційні та складні діагностичні процедури і маніпуляції. При необхідності для успішного і ефективного лікування в якості консультантів залучаються лікарі інших спеціальностей: торакальні хірурги, судинні хірурги, травматологи, ендокринологи, онкологи. Комплексний підхід, досвідчений медичний персонал і сучасне обладнання дозволяють швидко і якісно виконувати весь спектр необхідних профілактичних, діагностичних і лікувальних заходів.

Не відкладайте звернення до лікаря при будь-яких хворобливих, можливо не суттєвих на перший погляд проявах, а тим більше при явних перших ознаках серцевого чи судинного захворювання. Не зайвим є звернення до лікаря з питанням профілактичного огляду, навіть за відсутності скарг. 

Перевірити здоров'я серця необхідно:

 • при болях в грудях
 • при задишці
 • при слабкості
 • при набряках
 • при аритміях (перебях в роботі серцях, нападах  серцебиття чи слабкого пульсу)
 • при втратах свідомості
 • при наявності серцево-судинної патології у близьких родичів (батьки, сестри, брати, діти)

Як пройти стаціонарне або амбулаторне лікування 

Прийом на стаціонарне лікування в медичному центрі «Клініка Мануфактура» проводиться цілодобово за телефонами клініки, зазначеними на сторінках сайту. Для отримання консультації кардіонлога, флеболога, невропатолога необхідно записатися на прийом за онлайн формою, поданою нижче, або також за телефонами. Візьміть до уваги, що попередні виписки з історії хвороб, поставлені діагнози, пройдені курси обстеження та лікування стануть у нагоді, і їх варто взяти з собою на прийом або при надходженні в стаціонар.

За напрямком
За послугою
За спеціалізацією
За ПІБ лікаря
* Ведіть пошук українською мовою

Послуги клініки

Клініка «Мануфактура» надає кваліфіковану медичну допомогу в умовах стаціонару та консультативної клініки. На базі консультативної клініки можна:

 • пройти профілактичні огляди стану здоров'я серця та судин за програмами «Здоров'я серця»;
 • отримати кваліфіковану консультацію: кардіолога, флеболога, невропатолога;
 • пройти лабараторні аналізи: загальний аналіз крові та лейкоцитарна формула крові, тригліцериди, холестерин, коагулограма, аналіз на кальцій, калій, глюкозу, АСT, AST, ГГТ, ліпідограмму та ліпопротеїди;
 • пройти інструментальне обстеження: добове моніторування артеріального тиску, добове моніторування електрокардіограми (ЕКГ) та холтерівське моніторування, електрокардіограма, ехокардіографія, УЗД серця, комп'ютерна томографічна ангіографія та доплер судин, дозволяють повністю оцінити стан пацієнта та поставити точний діагноз, навіть за відсутності клінічних проявів чи при їхній розмитості.

В умовах цілодобового стаціонару та амбулаторно проводиться:

Вартість послуг

+
Кардіологічний моніторинг
Послуга
Ціна
Розшифровка ЕКГ
340 грн.
Добове моніторування ЕКГ (холтерівське моніторування)
1100 грн.
Добове моніторування ЕКГ і артеріального тиску
1500 грн.
ЕКГ без додаткових відведень (з розшифровкою)
340 грн.
Ехокардіографія
820 грн.
+
Перебування в стаціонарі
Послуга
Ціна
Індивідуальний сестринський пост в стаціонарі (1 доба)
2200 грн.
Перебування в палаті інтенсивної терапії (реанімація) 1 година
1050 грн.
Перебування в палаті інтенсивної терапії (реанімація) (1 доба)
7600 грн.
Перебування в палаті стаціонарного відділення (1 доба, одномісна палата)
6000 грн.
Перебування в палаті стаціонарного відділення (1 доба, двомісна палата)
4200 грн.
Перебування одного з членів сім'ї в палаті стаціонарного відділення(1 доба)
2400 грн.
Харчування (разове)
275 грн.
Харчування (2 разове)
550 грн.
Харчування (3 разове)
825 грн.

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


Наші фахівці

Лікар-кардіолог

Лікар тимчасово не проводить прийом в клініці.
Досвід роботи з 2007 року.

Статті

Дата - 28.05.2020

Серцево-судинні захворювання

Оглядова стаття про основні захворювання серця та судин.

Детальніше

Дата - 04.03.2020

Хірургічне лікування інсультів

Детальніше

Дата - 04.03.2020

Здоров’я вашого серця і судин у ваших руках

Детальніше

Всі статті

//