частные больницы киева
приватные клиники киева приватна_онкологічна_лікарня_в_києві

Мобільний застосунок
«Особистий кабінет пацієнта»

лечение рака в киеве
с.Ходосівка

Алерголог

Лікар визначає причини появи надчутливості (алергії) організму до речовин (алергену), що спричиняє погіршення стану зодоров'я, лікує алергію, її наслідки, запобігає нових її проявів.

Алергія є проявом надмірної чутливості, по суті, відповіддю організму на алерген, що проявляється погіршенням стану здоров’я в цілому, захворюванням окремого органу, системи органів чи шкіри. Окрім генетичної спадковості, серед причин появи алергії можуть бути прояви хронічних захворювань або порушення в роботі різних систем організму: імунної системи, ендокринних органів, кишковому дисбактеріозі (зміна мікрофлори кишечника), хронічних запальні процесах черевної порожнини, вегетативних розладах, ураження паразитами, наслідки інфекційних захворювань вірусного, грибкового чи бактеріального характеру. Також причиною алергії стають екологія та стрес.

Чому візит до алерголога є важливим, знають ті пацієнти, яким доводилося переживати складні напади алергічних реакцій. Але прояви алергії не такі вже й поодинокі та безслідні. Найчастіше прояви з'являються на шкірі у вигляді розеольозної сверблячої висипки (кропивниці). Нерідко також виникає набряк тканин шкіри і слизових - місцевий або загальний (набряк Квінке). Іноді на подразник-алерген бурхливо реагує перистальтика, що проявляється у діареї, нудоті, блюванні тощо. У разі розбухання тканин дихальних шляхів вони можуть частково або повністю перекриватись, що загрожує життю. Небезпечною є генералізована форма алергії, яка розвивається вкрай швидко - анафілактичний шок. Він пов'язаний з порушенням функції серцево-судинної, дихальної та нервової системи. Симптоми анафілаксії проявляються різко зростаючи від проявів простої алергічної реакції до важкого стану: набряки та почервоніння шкіри, свербіж, утруднення дихання, різке зниження тиску, втрата або помутніння свідомості.

Викликати індивідуальну реакцію може будь-що, однак найчастіше причиною стають продукти харчування (зокрема горіхи, морепродукти, курячі яйця, цитрусові, молочні продукти тощо), медикаменти (особливо антибіотики пеніцилінового ряду, анестетики) та укуси комах. Усі форми алергії є неприємними, вони можуть посилюватися з кожним новим проявом алергії, а є й такі, що призводять до тяжких або летальних наслідків, тому обстежитись на чутливість до різних речовин варто кожній людині.

За напрямком
За послугою
За спеціалізацією
За ПІБ лікаря
* Ведіть пошук українською мовою

Ми лікуємо

Консультація алерголога включає детальний збір анамнезу для визначення попередніх епізодів алергії у будь-якій формі та призначаються детальні клінічні аналізи, що передбачають: алергопроби (шкірні проби методом ПРІК-тестів), алерготести по крові, алергопанелі, що дозволяють провести діагностику на велику кількість алергенів одразу.

В «Клініці Мануфактура» є все необхідне для повноцінної діагностики на алергію та надаються послуги з консультації лікаря-алерголога з практичним досвідом успішного лікування дорослих і дітей.

Коли варто звернутися по консультацію до алерголога

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


//