частные больницы киева
приватные клиники киева

Мобільний застосунок
«Особистий кабінет пацієнта»

лечение рака в киеве
с.Ходосівка

Особистий кабінет пацієнта

Шановні відвідувачі!

Клініка Мануфактура запрошує до користування програмою "Особистий кабінет пацієнта", яка доступна з нашого сайту (розташована в горішньому меню сайту) або через мобільний застосунок, який ви можете завантажити з Google Play Market або App Store на ваш телефон.

Особистий кабінет пацієнта дещо спрощує процес запису на консультації лікарів та деякі види обстежень чи медичних процедур у клініці. Від тепер ви самі можете обрати заклад - клініку в с.Ходосівка чи клініку в с. Капітанівка, лікаря, а також дату та час вашого візиту.

Ви також можете самі скасувати запланований візит чи оплатити послугу наперед.

Через Особистий кабінет пацієнта ви також зможете передати медичні файли до уваги вашого лікаря або передивитися медичні документи, виписані клінікою і призначені вам.

Щоб користуватися Особистим кабінетом пацієнта вам потрібно зареєструвати свій обліковий запис в цій програмі, незалежно від того, користуєтеся ви нею за допомогою мобільного застосунку чи на сайті. 

Для реєстрації облікового запису пацієнти, які вже відвідували наші заклади можуть отримати логін та пароль, скориставшись функцією "Відновити пароль" в Особистому кабінеті, або запитавши його в клініці електронною поштою чи особистим зверненням. 

Відвідувачі, які звертаються в нашу клініку вперше, можуть зареєструватися онлайн перед записом, скориставшись функцією "Зареєструватися" або записатися до лікаря через функцію "Запис для незареєстрованого користувача", а надалі отримати логін та пароль для подальшої реєстрації та входу в програму, отримавши логін та пароль в реєстратурі, за запитом на електронну пошту або через функцію програми "Відновити пароль".

Дивіться Інструкцію до "Особистий кабінет пацієнта", яку також розміщено у меню застосунку.

Будемо раді, якщо це оновлення в нашій роботі стане вам у нагоді і буде зручним для звернення в клініку.


Для зручності користування з мобільних пристроїв, скануйте цей код, щоб перейти у Google Play Market або App Store, та завантажте застосунок "Особистий кабінет пацієнта" на ваш телефон.

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


//