с.Ходосівка

Відгуки

НАПРЯМОК
Лікуючий лікар


Пацієнтка Тетяна

Для мене похід до медичної клініки, як і для будь-якої людини, пов'язаний із тривогою та переживаннями. У клініку «Мануфактура» я прийшла з тремтячими колінами)) для проведення гастро і колоноскопії. Лікар ендоскопіст КАЛЮЖНИЙ А.М. грамотний, спокійний, тактовний, вміє знайти підхід до пацієнта. Процедура була проведена під медикаментозним сном (велике спасибі чудовому лікарю-анестезіологу, зав. відділенням анестезіології та реанімації ДУДАШУ М.В., медсестрам ВЕРЕТЕЛЬНИК Л. КУЧМЕ Н.В.). Абсолютно жодних відчуттів, ані болю, ані наслідків. Загалом обстеження пройшло чудово. Також хочеться висловити подяку адміністраторам на рецепції, уважні, швидкі, коректні.

ДЯКУЮ ВАМ ЗА УВАГУ, ВИСОКИЙ ПРОФЕСІОНАЛІЗМ І СЕРЙОЗНЕ ВІДНОСИНА ДО СВОЄЇ РОБОТИ!!!!

Величезна подяка колективу та засновникам клініки «Мануфактура»! Успіхів та процвітання!

(Відгук з нашого сайту)

Користувач Irina Krivega

Залишилося чудове враження від відвідування клініки. Шукали оперативно КТ руки, позаяк рука була травмована. Були пізно ввечері, записувалися заздалегідь, все було чітко, не очікували. Висновок КТ прислали на наступний день, як і обіцяли. Неймовірно приємний і уважний адміністратор, хочеться відзначити окремо :-) Бажаємо успіхів! (Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google)

Користувач Вікторія

Хочу висловити величезну подяку лікарю Ліннік І. В. Рідко таких лікарів зустрінеш! Спостерігаємося у неї постійно (дуже довго шукали дитині хорошого лікаря). Прийом веде досить довго, ставить багато питань, на все відповідає, ретельно дивиться дитину, розбирається в проблемі, призначає добре, продуктивне лікування, дає хороші поради. Завжди можна в будь-який час зв'язатися з нею. Лікар з великої літери! Всім рекомендую! (Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google)

Користувач Юлія

Звернулись в медичний центр 02.07.20р. з судомами та високою температурою у малюка.. Хочу подякувать бригаді, яка нас лікувала за проявлений професіоналізм та турботу. Дитячий анастезіолог, медсестра Наташа, педіатр Марія - особисто дякую вам. Ви найкращі! (Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google)

Користувач Inna Poletun

Відмінна клініка. Рекомендую. Тут закінчилися муки моєї мами. З 2014 року де ми тільки не були. Лікували панкреатит, гастрит і багато чого ще. Літній пацієнт (вік 83 роки). Відчувала сильні болі в нижній частині живота, перебувала на суворій дієті. Результат 0. На щастя, ми звернулися в клініку «Мануфактура» .10.06.2020 зробили МРТ хребта. 16.06.2020 мамі зробили ФГДС і колоноскопію під седацией. Сердечно дякую всім лікарів: рентгенолога Беліловец А. А., анестезіолога Кондрацького С. В., ендоскопіст Калюжного А.М., невролога Вовк С. Ю. і весь медичний персонал клініки. Спасибі вам велике за увагу, професіоналізм, комплексний підхід до проблеми і людяність. Співробітникам і пацієнтам - здоров'я, клініці - процвітання. (Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google)

Користувач Lera Suvertok

Приходила двічі з сильними болями в спині. Масажист Андрій - дійсно професіонал. Вправляє акуратно і швидко. Виходиш оновленою. Вправляє навіть те, про що не підозрювала. У нього чудові руки. І клініка приємна, ввічливий персонал. Дякую що ви є. І окрема подяка масажисту! (Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google)

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


//