частные больницы киева
приватные клиники киева приватна_онкологічна_лікарня_в_києві

Мобільний застосунок
«Особистий кабінет пацієнта»

лечение рака в киеве
с.Ходосівка

Відгуки

НАПРЯМОК
Лікуючий лікар

Пацієнт Zahar Bulka

Лікар онколог Задоріжний Богдан Ігорович - рекомендую. Уважно вивчив документи, дав направлення на дообстеження, що виявилося вирішальним. Не знаю, як складеться доля далі, але свого лікаря я вже знайшов.

(див: відгук зі сторінки клініки в Google My Business)

Пацієнтка Лілія Пелих

Хочу відмітити професіоналізм хірурга Бурова Євгенія Юрійовича!

Лікар відноситься з повагою, легкий у спілкуванні, що найголовніше дуже чітко виконує  лікарські задачі, не пропонує того, що вам не треба. Раджу його всім знайомим, навіть маму приводила) Всі задоволені.

Дякую

(див: відгуки про лікарів Клініки Мануфактура в Google My Business)

Пацієнтка Lena

Чудова клініка, дуже уважний лікар Кривошеєнко Є.Ю. Рекомендую!

(див: відгуки про лікарів Клініки Мануфактура в Google My Business)

Пацієнт Юрій Агасян

Найкращий лікар(педіатр) - Лозюк М.О. Все чітко, без фанатизму виписування всіх препаратів. Дуже чудовий спеціаліст. Отримали вичерпні відповіді на всі питання, що хвилювали.

(див: відгук зі сторінки клініки в Google My Business)

Olena Zhuravlova

Більше, ніж пів року назад лікарі реанімації клініки Мануфактура були єдині, хто погодився прийняти мою маму у вкрай важкому стані. На жаль, врятувати її не вдалось, але я бачила зусилля всіх лікарів, котрі не відходили від моєї мами.

Я не пам'ятаю імен всіх лікарів, котрі допомагали, як тільки могли, але велике дякую вам, за те що зробили, і за те, що моя мама пішла без болю та в комфортних умовах з приємними лікарями.

Бажаю успіхів!

(див: відгук зі сторінки клініки в Google My Business)

Пацієнтка Анна Корпяк

Стояла на обліку по веденню вагітності в "Мануфактурі".  Це була не перша моя вагітність, тому маю з чим порівняти. Дуже вдячна Явтушенко Олені Станіславівні, бо  вперше мене не залякували загрозами для мене та дитини і не призначали зайвих аналізів та препаратів. Якщо були якісь проблеми - лікар пояснювала, що і для чого ми робимо і постійно була на зв'язку, щоб відповісти на питання, які виникали. Народжувала в іншому центрі, але і там вже інші лікарі сказали, що ведення було правильним, і обмінка заповнена якісно. Корекцію залізодефіцитної анемії перед пологами теж в "Мануфактурі" проводила лікар-гематолог Косінова Вікторія Георгіївна - гемоглобін підняли швидко і без застосування агресивних ін'єкційних препаратів заліза (як рекомендували кілька інших гематологів з різних центрів).

Все відбувалось чітко, вчасно, злагоджено. Дякую!!!

(див: відгук зі сторінки клініки в Google My Business)

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


//