с.Ходосівка:
044 200 11 99
044 200 11 90
с.Ходосівка
с.Капітанівка

Відгуки

НАПРЯМОК
Лікуючий лікар

Користувач Катерина Ч.

У пологовому відділенні клініки «Мануфактура» щасливо з’явився на світ мій синочок! Дякую лікарю акушеру-гінекологу Явтушенко Олені Станіславівні за ведення усієї вагітності, за всю допомогу, розуміння та за приємні пологи! Також дякую усьому медперсоналу, акушерам, неонатологам та усій команді, яка брала участь у пологах та доглядала за мною і за дитинкою з 19  березня і до виписки. Перебування у клініці залишиться моїм теплим спогадом на все життя. Ми обов’язково повернемося! :)

Користувач Олена

Хочу залишити відгук про лікаря-терапевта Данильченко Тетяну Олексіївну. Дуже відповідальний та кваліфікований фахівець, професіонал своєї справи. Поспілкувавшись та послухавши мене швидко поставила діагноз, який підтвердився 100% комп’ютерною томографією.  Призначила ефективне лікування, і найголовніше, постійно була на зв’язку, за що я дуже вдячна. Побільше б таких чуйних та уважних лікарів! Дякую! Обов’язково буду радити іншим.

Користувач Яна

Дуже сподобалась клініка. Персонал дуже уважний та чемний. Окрема величезна подяка найкращому лікарю це Леляк Олег Федорович.

Користувач Аліна

Проходила курс амбулаторної реабілітації в клініці Мануфактура після лівосторонньої підшкірної мастектомії з приводу протокової карциноми in situ з одномоментним встановленням імпланту. Хочу висловити окрему подяку реабілітологу, ортопеду-травмотологу, лікарю вищої катекорії, професіоналу своєї справи та просто гарній людині - Жуковському Петру Миколайовичу. Дуже хотілося щоб таких лікарів як Петро Миколайович існувало якомога більше. Надзвичайно вдячна йому за його окремий підхід до пацієнта та за унікальну методику лікування. Він допоміг мені позбутися больового постмастектомічного синдрому, розтягнути післяопераційні рубці, виправити порушення постави а також попередити явища лімфостазу верхньої кінцівки. Я б хотіла порекомендувати даний курс реабілітації людям, які стикнулися з труднощами у пошуках вирішення своєї проблеми щодо відновлення повної працездатності після хірургічних втручань,травм, проблем з поставою, а також у пошуках надійного та кваліфікованого лікаря...Вихід завжди є! Дякую клініці Мануфактура та Жуковському Петру Миколайовичу.

Користувач Юлія Каргіна

Куляба Ярослав Миколайович. Професіонал! Все, що він робить, і як подає інформацію, дає чітке розуміння подальших дій, знімає тривогу у пацієнта і мотивує його на одужання, чудовий лікар. Моя мама Лисак Людмила Іванівна, проходить лікування у Ярослава Миколайовича, каже, що доктор від Бога. Висловлюю подяку Кулябі Ярославу Миколайовичу і рекомендую всім своїм знайомим його як відмінного фахівця.

Користувач Олена Дроздова

Відмінний новий пологовий будинок! Наші пологи пройшли з максимальним комфортом. Лікарі-професіонали своєї справи, колектив працює як злагоджений механізм. Окрема подяка Явтушенко Олені Станіславівні за надану підтримку! (Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google).

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар