с.Ходосівка

Медичні довідки

Огляд профільних лікарів та видача довідок за місцем вимоги

Швидкий та якісний огляд стану здоров'я профільними лікарями дає можливість отримати необхідну довідку та переконатися у відсутності протипоказань чи отримати фахову лікарську пораду. Ми не допускаємо проведення формального обстеження та надаємо висновки та зауваження щодо вашого здоров'я. Проведення медичного огляду для отримання довідки за місцем вимоги не вимагає багато часу, але звертає увагу, перш за все пацієнта, до свого фізичного стану. 

Довідка в басейн

Обстеження для відвідування басейну та спортивних занять.

Довідка в басейн видається на підтвердження відсутності у людини захворювань, які передаються через водне середовище, а також дає можливість оцінити стан здоров’я, визначити наявність протипоказань та призначити відповідну групу здоров’я, аби надати пацієнтові важливе розуміння, в якій мірі заняття спортом будуть корисними та сприятимуть укріпленню здоров’я. Термін її дії такої довідки 6 місяців. 

Клініка Мануфактура надає повноцінну консультацію лікарів та медичний висновок про стан здоров’я перед відвідуванням спортивних залів, груп здоров’я та басейнів. Довідка для басейну (форма 028/о) надається після огляду терапевта, уролога, гінеколога, дерматолога та проведення лабораторних досліджень. 

Як отримати необхідну медичну довідку

Щоб записатися медичний огляд для отримання довідки, зателефонуйте адміністратору клініки «Мануфактура» за вказаною на сайті контактним телефоном. Ми повідомимо про графік прийому профільних лікарів, підберемо зручний час для прийому та оформлення необхідної документації.

//