Консультація променевого терапевта

Консультація променевого терапевта Онкоцентрі клініки "Мануфактура"

Радіотерапія в комбінації з іншими методами лікування раку давно довела свою неабияку ефективність. На початкових стадіях онкологічного захворювання застосування променевої терапія дозволяє досягти повного одужання, а при пізніх стадіях допомагає підвищити якість життя і збільшити його тривалість. Але променева терапія показала свою ефективність не лише у боротьбі з раком. Її також з успіхом застосовують у лікуванні деяких випадків непухлинних захворювань: остеоартрозах, спондильозах, панариціях, гідраденітах, гострих і хронічних запальних процесах тощо.

В клініці "Мануфактура" консультація променевого терапевта проводиться не лише в комплексному лікуванні хворих нашого Онкоцентру. Ми надаємо індивідуальну консультацію пацієнтів щодо ефективності радіотерапії їхнього захворювання, які проходили або проходять хіміотерапію, гормональне, хірургічне лікування або отримали курси променевої терапії на базі інших медичних закладів, а також пацієнтам з непухлинними захворюваннями, яким показана променева терапія.

При первинній консультації радіотерапевта до уваги беруться всі висновки і діагностичні обстеження, отримані пацієнтом в результаті пройдених курсів лікування. В окремих випадках можуть призначатися додаткові обстеження. Променевий терапевт систематизує отриману інформацію і надає експертні висновки щодо захворювання з оцінкою перспективи проведення радіотерапії.

Якщо онкологічне захворювання підлягає променевій терапії, її курси призначаються на мультидисциплінарній онкологічній комісії в комплексі та комбінації з іншими видами протиракової терапії. Курси променевої терапії (або радіотерапії) ретельно підбираються променевим терапевтом виключно індивідуально. 

В задачі променевого терапевта входить вивчення локалізації пухлини і її характеристик та побудова такого курсу терапевтичного впливу, який дозволяє на всі 100% використати існуючі потужності апарату для досягнення максимального лікувального результату. Для цього проводиться топометрична підготовка пацієнта, розраховуються умови та час опромінення конкретної ділянки - складається план опромінення. Перед початком курсу всі розрахунки переносяться на пацієнта. Детально про променеву терапію, підготовку пацієнта та реабілітацію можна дізнатися з розділу "Променева терапія" нашого сайту.

Запис на консультацію до променевого терапевта в МЦ "Клініки Мануфактура"

Записатися на консультацію до променевого терапевта нашої клініки можна:

Для консультації обов'язково потрібні всі медичні документи та результати обстежені з історії хвороби, а також висновки або, за наявності, письмове медичне направлення лікуючого лікаря.

Які документи необхідно надати для консультації:

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


Наші фахівці

Провідний медичний фізик
Досвід роботи: з 2011 р.
Медичний фізик
Досвід роботи: з 2017 р.
//