частные больницы киева
приватные клиники киева приватна_онкологічна_лікарня_в_києві

Мобільний застосунок
«Особистий кабінет пацієнта»

лечение рака в киеве
с.Ходосівка

Консультація променевого терапевта

Консультація променевого терапевта Центрі Онкології "Клініки Мануфактура"

Радіотерапія в комбінації з іншими методами лікування раку давно довела свою неабияку ефективність. На початкових стадіях онкологічного захворювання застосування променевої терапія дозволяє досягти повного одужання, а при пізніх стадіях допомагає підвищити якість життя і збільшити його тривалість. Але променева терапія показала свою ефективність не лише у боротьбі з раком. Її також з успіхом застосовують у лікуванні деяких випадків непухлинних захворювань: остеоартрозах, спондильозах, панариціях, гідраденітах, гострих і хронічних запальних процесах тощо.

В "Клініці Мануфактура" консультація променевого терапевта проводиться не лише в комплексному лікуванні хворих нашого онкоцентру. Ми надаємо індивідуальну консультацію пацієнтів щодо ефективності радіотерапії їхнього захворювання, які проходили або проходять хіміотерапію, гормональне, хірургічне лікування або отримали курси променевої терапії на базі інших медичних закладів, а також пацієнтам з непухлинними захворюваннями, яким показана променева терапія.

При первинній консультації радіотерапевта до уваги беруться всі висновки і діагностичні обстеження, отримані пацієнтом в результаті пройдених курсів лікування. В окремих випадках можуть призначатися додаткові обстеження. Променевий терапевт систематизує отриману інформацію і надає експертні висновки щодо захворювання з оцінкою перспективи проведення радіотерапії.

Якщо онкологічне захворювання підлягає променевій терапії, її курси призначаються на мультидисциплінарній онкологічній комісії в комплексі та комбінації з іншими видами протиракової терапії. Курси променевої терапії (або радіотерапії) ретельно підбираються променевим терапевтом виключно індивідуально. 

В задачі променевого терапевта входить вивчення локалізації пухлини і її характеристик та побудова такого курсу терапевтичного впливу, який дозволяє на всі 100% використати існуючі потужності апарату для досягнення максимального лікувального результату. Для цього проводиться топометрична підготовка пацієнта, розраховуються умови та час опромінення конкретної ділянки - складається план опромінення. Перед початком курсу всі розрахунки переносяться на пацієнта. Детально про променеву терапію, підготовку пацієнта та реабілітацію можна дізнатися з розділу "Променева терапія" нашого сайту.

Запис на консультацію до променевого терапевта в МЦ "Клініки Мануфактура"

Записатися на консультацію до променевого терапевта нашої клініки можна:

Для консультації обов'язково потрібні всі медичні документи та результати обстежені з історії хвороби, а також висновки або, за наявності, письмове медичне направлення лікуючого лікаря.

Які документи необхідно надати для консультації:

Вартість послуг

+
Консультація онкологів
Послуга
Ціна
Онколог, хіміотерапевт
1 710 грн.
Лікар з променевої терапії
1 270 грн.
Хірург-онколог, хірург-мамолог
1 320 грн.
Хірург-онколог
1 320 грн.
Хірург-онколог
1 040 грн.
Професор-онколог
5 020 грн.
Уролог-онколог
1 710 грн.
Онкогінеколог
1 710 грн.
Онколог-мамолог
1 040 грн.
Онкопроктолог, консультація професора Сорокіна Б.В.
2 430 грн.
Онкогематолог
1 710 грн.
Онко-отоларинголог
1 710 грн.

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


Наші фахівці

лікарі клініки мануфактура
Лікар-онколог, хіміотерапевт
Досвід роботи: з 1995 р.
лікарі клініки мануфактура
Онкогематолог. Клінічний онколог.
Досвід роботи: з 2000 року
лікарі клініки мануфактура
Провідний медичний фізик
Досвід роботи: з 2011 р.
лікарі клініки мануфактура
Медичний фізик
Досвід роботи: з 2017 р.
лікарі клініки мануфактура
Променевий терапевт вищої категорії
Досвід роботи з 2003 р.
//