частные больницы киева
приватные клиники киева приватна_онкологічна_лікарня_в_києві

Мобільний застосунок
«Особистий кабінет пацієнта»

лечение рака в киеве
с.Ходосівка

Коли робити мамографію

Мамографія — найінформативніший метод виявлення раку молочної залози в початковій формі, а також діагностики інших структурних змін в тканинах грудей, їхній характер та поширеність. Мамографія буває двох видів: класична (рентгенівська) та ультразвукова. Кожен з даних видів є дієвим та надійним, але рішення у виборі методу обстеження приймає лікар, попередньо ознайомившись зі скаргами та анамнезом пацієнтки. 

Критеріями якісної діагностики грудей є, в першу чергу, кваліфікація лікаря та діагностичні можливості мамографа.

Медичний центр «Клініка Мануфактура» пропонує професійне обстеження молочної залози із використанням сучасного апарату Planmed Clarity 2D (виробництва Фінляндії). Перевагою мамографії нашого апарату є швидкість проведення процедури, низька доза опромінення в поєднанні з відмінною якістю зображення та можливістю додаткового проведення контрольного обстеження і біопсії.

Незалежно від наявності скарг, обстеження за допомогою мамографа потрібно проходити:

  • щорічно, всім жінкам після 45 років;
  • пацієнткам будь-якого віку, в яких є скарги на неприємні відчуття або біль у молочних залозах, збільшені пахові лімфовузли, видимі прояви змін у тканинах;
  • пацієнткам будь-якого віку, в яких обтяжений сімейний анамнез щодо ракових захворювань, особливо якщо в найближчих родичів був рак грудей.

Пам'ятайте, рак молочних залоз ніяк не проявляється на ранній стадії. Його рання діагностика за допомогою сучасних апаратних методів обстеження дозволяє одужувати у 98% випадках захворювання, а саме обстеження є простим, неінвазивним та безболісним методом.

Більше інформації про діагностику, часті питання та поради читайте у нашій статті «Мамографія: що важливо знати».

За онлайн формою нижче або телефоном на сайті запишіться на мамографію та консультацію лікаря мамолога, щоб бути впевненою у своєму здоров'ї.

Вартість мамографії обох грудних залоз в двох проекціях - 1 110,00 грн.

Вартість мамографії однієї грудної залози в двох проекціях - 690,00 грн.

Прицільна мамографія (1 знімок) - 410,00 грн.

Вартість консультації мамолога - 660,00 грн.

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


//