с.Ходосівка

Вальгусна деформація першого пальця стопи

Вальгусную деформацію (hallux valgus) ще називають «кісточкою на нозі». Це захворювання характеризується викривленням плюснефалангового суглоба з відхиленням назовні великого пальця в бік сусідніх пальців. Якщо хвороба прогресуватиме, то відбудеться деформація і інших пальців стопи.

Причиною hallux valgus можуть стати вроджені дефекти, неспроможність зв'язкового апарату, плоскостопість і травми стопи. Найчастіше деформація виникає у жінок через тривале носіння неякісної, незручною і тісного взуття на підборах.

Спочатку захворювання деформація викликає лише незначний дискомфорт. Однак пізніше починає турбувати втома і біль в ногах. Стає все важче підбирати взуття. Як наслідок, вальгусна деформація, з часом, починає негативно позначатися на якості життя.

Найбільш дієвий спосіб лікування hallux valgus - це операція. У медичному центрі «Клініка Мануфактура» оперативне лікування проводиться найефективнішими і перевіреними методами, такими як метод Шеврон-Брандо і SCARF. При цьому у нас застосовується індивідуальний підхід до кожного конкретного випадку, що дозволяє перемогти дана недуга і в найкоротші терміни повернутися до звичного способу життя.


Читати інші статті

23.09.2022

Харчування при хіміотерапії

Поради пацієнту щодо раціону під час лікування

Детальніше

22.09.2022

Про хіміотерапію в лікуванні раку

Інформація для пацієнтів

Детальніше

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


//