с.Ходосівка:
044 200 11 99
044 200 11 90
с.Ходосівка
с.Капітанівка

Вальгусна деформація першого пальця стопи

Вальгусную деформацію (hallux valgus) ще називають «кісточкою на нозі». Це захворювання характеризується викривленням плюснефалангового суглоба з відхиленням назовні великого пальця в бік сусідніх пальців. Якщо хвороба прогресуватиме, то відбудеться деформація і інших пальців стопи.

Причиною hallux valgus можуть стати вроджені дефекти, неспроможність зв'язкового апарату, плоскостопість і травми стопи. Найчастіше деформація виникає у жінок через тривале носіння неякісної, незручною і тісного взуття на підборах.

Спочатку захворювання деформація викликає лише незначний дискомфорт. Однак пізніше починає турбувати втома і біль в ногах. Стає все важче підбирати взуття. Як наслідок, вальгусна деформація, з часом, починає негативно позначатися на якості життя.

Найбільш дієвий спосіб лікування hallux valgus - це операція. У медичному центрі «Клініка Мануфактура» оперативне лікування проводиться найефективнішими і перевіреними методами, такими як метод Шеврон-Брандо і SCARF. При цьому у нас застосовується індивідуальний підхід до кожного конкретного випадку, що дозволяє перемогти дана недуга і в найкоротші терміни повернутися до звичного способу життя.


Читати інші статті

16.03.2021

Лікуємо застуду правильно

Оглядова стаття лікаря-інфекціоніста 

Детальніше

29.12.2020

Варикозна хвороба

Відео-інтерв'ю з лікарем-флебологом.

Детальніше

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар