Мобільний додаток
«Особистий кабінет пацієнта»

с.Ходосівка

Вальгусна деформація першого пальця стопи

Вальгусную деформацію (hallux valgus) ще називають «кісточкою на нозі». Це захворювання характеризується викривленням плюснефалангового суглоба з відхиленням назовні великого пальця в бік сусідніх пальців. Якщо хвороба прогресуватиме, то відбудеться деформація і інших пальців стопи.

Причиною hallux valgus можуть стати вроджені дефекти, неспроможність зв'язкового апарату, плоскостопість і травми стопи. Найчастіше деформація виникає у жінок через тривале носіння неякісної, незручною і тісного взуття на підборах.

Спочатку захворювання деформація викликає лише незначний дискомфорт. Однак пізніше починає турбувати втома і біль в ногах. Стає все важче підбирати взуття. Як наслідок, вальгусна деформація, з часом, починає негативно позначатися на якості життя.

Найбільш дієвий спосіб лікування hallux valgus - це операція. У медичному центрі «Клініка Мануфактура» оперативне лікування проводиться найефективнішими і перевіреними методами, такими як метод Шеврон-Брандо і SCARF. При цьому у нас застосовується індивідуальний підхід до кожного конкретного випадку, що дозволяє перемогти дана недуга і в найкоротші терміни повернутися до звичного способу життя.


Читати інші статті

20.09.2023

Малоінвазивні операції

Інформація для пацієнта

Детальніше

19.09.2023

Питний режим

Інформація для пацієнта

Детальніше

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


//