Захистіть себе від грипу – зробіть вакцинацію

Грип є одним з найпоширеніших інфекційних захворювань від якого щорічно страждають мільйони дорослих та дітей. Це гостре вірусне респіраторне захворювання верхніх дихальних шляхів, що передається повітряно-крапельним шляхом. Хвороба дуже підступна, в першу чергу своїми ускладненнями такими, як бронхіт, пневмонія, енцефаліт та інші важкі захворювання.

Одним з ефективних засобів боротьби з грипом є сезонна вакцинація. В медичному центрі «Клініка Мануфактура» можна провести вакцинацію від грипу як дорослим, так і дітям. У нашій клініці використовують безпечну та дуже ефективну вакцину «Ваксігрип Тетра» (від 3-х років), яку виробляє провідна французька компанія Санофі Пастер С.A. та “ДжіСі Флю” (від 6-ти місяців), виробник Грін Кросс Корпорейшн, Південна Корея. Склад цієї вакцини оновлено згідно з рекомендаціями ВООЗ, щоб найбільш ефективно захистити від штамів грипу, які будуть переважати у цьому році.

Перед вакцинацією необхідно пройти медичний огляд у терапевта – для дорослого, чи у педіатра – для маленького пацієнта. Оптимальний період вакцинації – жовтень-листопад, так як для формування стійкого імунітету потрібно 14-21 день.

Щорічна вакцинація дозволить суттєво знизити ризик захворювання , а в випадку його виникнення запобігти тяжким ускладненням.

Захистіть себе і своїх рідних!

Читати інші статті

16.05.2023

Про харчування дітей

На питання батьків відповідає педіатр Базалук Ю.Б.

Детальніше

01.05.2023

Як правильно засмагати

Чи може засмага викликати рак шкіри?

Детальніше

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


//