Відкрито Центр Акушерства та гінекології

ШАНОВНІ ПАЦІЄНТКИ, МИ ЗМУШЕНІ ТИМЧАСОВО ПРИПИНИТИ НАДАННЯ ПОЛОГОВИХ ПОСЛУГ В НАШОМУ ЦЕНТРІ У ЗВ'ЯЗКУ ІЗ ВІЙНОЮ В УКРАЇНІ.

ВЕДЕННЯ ВАГІТНОСТІ, ГІНЕКОЛОГІЧНІ ОПЕРАЦІЇ, МАНІПУЛЯЦІЇ ТА КОНСУЛЬТАЦІЇ ЗАЛИШАЮТЬСЯ ДО ВАШИХ ПОСЛУГ.

З 1 липня 2020 року Медичний центр «Клініка Мануфактура» доповнюється новим та важливим напрямком медичних послуг - медичний контроль та нагляд за перебігом вагітності, пологовий супровід, операції кесаревого розтину, підтримка здоров'я жінки.

  • Наш Центр Акушерства та гінекології передбачає комплексну та всебічну медичну допомогу при виношуванні та народженні дитини, вирішення гінекологічних проблем до та після народження дитини.
  • Пологове відділення нашого центру створено забезпечувати повний комфорт та безпеку матері і дитини під час пологів та повноцінне відновлення після них.
  • Майбутня мама може обрати тактику ведення пологів такою, в якій за її переконанням та порадою лікаря, їй буде легше і безпечніше народити дитину, пройти повне обстеження протягом всієї вагітності та протягом 28 днів після пологів, обрати вид анестезії та отримати, в разі необхідності, екстрену допомогу - від екстренного кесаревого розтину до реанімаційнї підтримки матері та немовляти.
  • Пологи проводяться в сучасних пологових кімнатах, а в післяродових палатах мами та малюки можуть знаходитися разом з перших хвилин після народження.

Детальніше про наш центр та пологове відділення у розділі «Центр Акушерства та гінекології».

Читати інші статті

21.09.2021

Відкрито інсультний центр

Інсультний центр МЦ "Клініка Мануфактура"

Детальніше

28.05.2021

Лікування постковідного синдрому та ускладнень від Covid-19

Діагностика та лікування постковідного синдрому. 

Детальніше

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


//