с.Ходосівка:
044 200 11 99
044 200 11 90
с.Ходосівка
с.Капітанівка

Лікування анальної тріщини

Лікування анальної тріщини

Анальна тріщина виникає через розрив слизової оболонки анального каналу, внаслідок запору або проносу, пологів та сильного напруження. У більшості пацієнтів тріщина заднього проходу виникає на тлі геморою і є другим серед проктологічних захворювань після геморою. Основними симптомами є сильний біль в задньому проході під час дефекації, спазм сфінктера та виділення невеликої кількості крові. 

Тривалість болю може бути різною - від кілької годин після дефекації до кількох днів. Спазм відчувається як тиск, тяжкість в ділянці анусу, він посилює біль і змушує людину утримуватися від туалету, чим погіршується ситуація. 

Анальні тріщини можуть бути гострими або хронічними. Діагностика захворювання досить проста - лікарю достатньо провести огляд заднього проходу.

Лікування анальної тріщини залежить від стадії і тривалості перебігу хвороби. Найчастішими причинами розвитку анальні тріщини є хронічний геморой або закрепи. Нормалізація випорожнення та медикаментозне усунення спазму дозволяють успішно вилікувати захворювання на початковій стадії. Дотримання рекомендацій щодо дієти для профілактики та лікування запорів, а також індивідуально підібрана схема консервативного лікування забезпечують повноцінне одужання. 

При гострих анальних тріщинах ми використовуємо консервативну терапію та інфрачервону коагуляцію, позитивний результат від застосування яких спостерігається більш ніж у 70 % хворих. 

Хронічні анальні тріщини характеризуються більшою кількістю рецидивів, тому при лікуванні даної патології  в клініці «Мануфактура» виконують оперативне лікування - висічення анальної тріщини з дозованою сфінктеротомією.

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар