частные больницы киева
приватные клиники киева

Мобільний застосунок
«Особистий кабінет пацієнта»

лечение рака в киеве
с.Ходосівка

Озонотерапія

Озонотерапія є допоміжним методом в лікуванні низки захворювань або станів, що спричиняють кисневе голодування на клітинному рівні. Процедура покликана поліпшити вироблення біологічно активних сполук та споживання клітинами глюкози і, як наслідок, збалансувати роботу органів та систем. 

В клініці «Мануфактура» озонотерапія застосовується з медичною метою, заснованою на  використанні сильних окислювальних властивостях озону, що проявляється цілим рядом терапевтичних ефектів: 

 • виведення токсинів з організму
 • антимікробний та противірусний вплив, в тому числі на мікроби та віруси стійких до антибіотиків та противірусних препаратів відповідно
 • посилення відновлювально-окислювальних процесів
 • знешкодження шкідливих мікроорганізмів
 • частково знеболюючий ефект, завдяки  зв'язуванню молекул озону з речовинами, що відповідають за передачу больових імпульсів
 • зниження в'язкості крові та вплив на тромбоутворення 
 • насичення крові та тканин киснем
 • стимуляція синтезу АТФ (аденозинтрифосфорної кислоти, що є носієм енергії в організмі)  
 • стимуляція вироблення антиоксидантів

Як проводиться процедура

Озонотерапія в нашій клініці передбачає апаратне внутрішньовенне крапельне введення фізіологічного розчину, збагаченого озоном. Його отримують при пропущенні озоно-кисневої суміші через ємність з фізіологічним розчином, безпосередньо перед самою процедурою. Процедура проходить під повним контролем лікаря. Час проведення до 30 хвилин, а по закінченню ще 15-20 хвилин пацієнт повинен залишатися в стані спокою. Частота сеансів та їхня кількість залежить від клінічної картини захворювання, отриманого медикаментозного лікування та індивідуальної чутливості до терапії. Після основного курсу лікування, озонотерапію можна проводити в якості підтримуючих сеансів з інтервалами в 1-2 тижні. 

Коли призначають озонотерапію

Внутрішньовенна озонотерапія використовується для лікування понад сотні різних захворювань, а також для профілактики хвороб та підвищення стійкості організму до агресивних впливів. Сучасне застосування методу поширено:

В неврології: ішемічний інсульт, дисциркуляторна енцефалопатія, вегето-судинна дистонія, захворювання периферичної нервової системи.

В гастроентерології та проктології: виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, хронічний гастрит і гастродуоденіт, гострі і хронічні гепатити різного, в т.ч. вірусного походження, неспецифічний виразковий коліт, хвороба Крона, хронічні тріщини заднього проходу, у лікуванні цукрового діабету та його ускладнень.

В дерматології: нейродерміт, псоріаз, екзема, піодермія, герпетичні ураження шкіри та слизових, гострі кондиломи, лишаї (червоний, рожевий, висівковий), фурункульоз, алопеція.

У кардіології: ішемічна хвороба серця, атеросклеротичне ураження судин, гіпертонічна хвороба, порушення серцевого ритму, облітеруючий ендартеріїт, інфекційний ендо- та міокардит.

У гінекології та урології: гострі і хронічні запальні захворювання статевої сфери, генітальний герпес, профілактика різних післяопераційних ускладнень і реабілітація хворих в післяопераційний період, кондиломатоз, кандидоз геніталій, хронічний уретрит і простатит.

При патології органів опори і руху: артрози і артрити.

Захворювання органів дихання: бронхіти і пневмонії, особливо при їх тривалому, затяжному перебігу; бронхіальна астма, туберкульоз легень.

Протипоказання до озонотерапії:

 • порушення згортання крові
 • гострі фази серцево-судинних захворювань
 • внутрішні кровотечі
 • епілепсія
 • захворювання щитовидної залози
 • індивідуальна непереносимість

Лікарі нашої клініки мають достатній досвід в застосування допоміжних терапевтичних процедур і застосовують лише доведені та безпечні методи лікування. Всі апаратні маніпуляції проводяться під повним контролем медичного персоналу в комфортницх умовах та за рекомендацією лікаря. Наша практика показує покращення загального стану пацієнта вже після першого сеансу озонотерапії та значний терапевтичний ефект у клінічних аналізах та результатах обстеження після основного курсу лікування.

Вартість послуг

+
Детоксикація
Послуга
Ціна
Гемосорбція
9780 грн.
Озонотерапія
570 грн.
Внутрішньовенна інфузія (60 хвилин) в умовах процедурного кабінету
620 грн.

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


//