частные больницы киева
приватные клиники киева приватна_онкологічна_лікарня_в_києві

Мобільний застосунок
«Особистий кабінет пацієнта»

лечение рака в киеве
с.Ходосівка

Пологи

Пологи в Центрі акушерства та гінекології МЦ «Клініка Мануфактура»

ШАНОВНІ ПАЦІЄНТКИ, МИ ЗМУШЕНІ ТИМЧАСОВО ПРИПИНИТИ НАДАННЯ ПОЛОГОВИХ ПОСЛУГ В НАШОМУ ЦЕНТРІ У ЗВ'ЯЗКУ ІЗ ВІЙНОЮ В УКРАЇНІ.

ВЕДЕННЯ ВАГІТНОСТІ, ГІНЕКОЛОГІЧНІ ОПЕРАЦІЇ, МАНІПУЛЯЦІЇ ТА КОНСУЛЬТАЦІЇ ЗАЛИШАЮТЬСЯ ДО ВАШИХ ПОСЛУГ.

Створюючи Центр Акушерства та гінекології в нашому медичному центрі, ми ставимо за мету подбати про безпеку та комфорт обох – мами і малюка. Ми взяли до уваги досвід кращих пологових будинків України та Європи та відтворили на базі нашої клініки сучасні пологові бокси (пологові кімнати), комфортні палати для породіль та палати інтенсивної терапії для немовлят та прийняли кращі протоколи ведення пологів та медичного супроводу матері і новонародженого. Ми ставимося з великою увагою до комфорту самих пологів, розуміючи, що і фізичне, і психологічне здоров’я жінки та її дитини, як під час, так і після пологів в багато чому залежить від їхнього перебігу. 

Відвідуючи акушера-гінеколога протягом вагітності або перед самими пологами, ви можете відкрито та впевнено задавати питання та обговорювати свої пологи, ділитися сумнівами і питати порад – ми готові надати максимум фахової підтримки та допомоги, щоб народження дитини відбулося у спокійній та здоровій атмосфері, залишаючи в спогадах лише радість перших хвилин материнства. 

Ведення пологів

Ви приймаєте рішення про тактику ведення пологів разом з вашим лікарем. У нашому пологовому будинку можливі будь-які варіанти допомоги при пологах. Ми віддаємо перевагу природним пологам у всіх випадках, коли немає загрози здоров'ю мами і дитини. Пологи проходять під постійним кардіомоніторним контролем та наглядом особистого лікаря та акушерки.

Ваші близькі можуть бути поруч в момент народження дитини, перерізати пуповину, взяти на руки малюка і прикласти його до грудей мами. 

Знеболення в пологах

Ми застосовуємо сучасні методи знеболювання: епідуральну і спинальну (при кесаревому розтині) анестезію. До пологів ви можете обговорити з анестезіологом всі варіанти знеболювання і можливі протипоказання, щоб вибрати препарати, безпечні для вас і малюка.

Реанімація

У ранньому післяопераційному періоді пацієнтка спостерігається в повністю оснащеному реанімаційному відділенні, де є апарати реінфузії крові, штучної вентиляції легенів, наркозно-дихальні та монітори життєво важливих функцій.

Реанімація для новонароджених

В клініці «Мануфактура» працює відділення інтенсивної терапії для новонароджених для випадків, коли  необхідна медична допомога з перших хвилин життя дитини. Реанімація для новонароджених оснащена всім необхідним сучасним обладнанням для підтримки життєво важливих функцій дитини, а лікарі відділення ведуть цілодобове спостереження.

Відділення неонатології

Неонатологи цілодобово спостерігають малюка після пологів. Фахівці вчать догляду за дитиною та важливим його правилам, допомагають налагодити грудне вигодовування. Лікарі постійно знаходяться на зв'язку з Вами, щоб відповісти на всі Ваші запитання по догляду за новонародженим.

Виписка з пологового відділення

Ми допоможемо вам зберегти в пам’яті безцінні моменти, пов’язані з появою на світ вашого малюка. У нас можна замовити фото виписки, фотосесію в стилі Newborn в пологовому будинку.

Що входить у вартість пологів:

  • Консультація акушера гінеколога
  • Розродження (фізіологічні пологи)
  • Післяпологове перебування мами і малюка в палаті після фізіологічних пологів
  • Стаціонарна допомога для мами після пологів: медикаментозне лікування, анестезія під час фізіологічних пологів, щоденний огляд лікаря-гінеколога
  • Щоденний огляд дитини лікарем-неонатологом
  • Пульсоксиметрія - ранній скринінг критичних вроджених вад серця
  • Необхідні засоби гігієни та догляду для мами і новонародженого

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


Наші фахівці

лікарі клініки мануфактура
Гінеколог, акушер-гінеколог
Досвід роботи: з 1998 року
лікарі клініки мануфактура
Лікар-акушер-гінеколог
Досвід роботи: з 2014 р.
лікарі клініки мануфактура
Лікар-акушер-гінеколог. Лікар з УЗД. Завідуюча відділення акушерства та гінекології.
Досвід роботи: з 2001 р.
//