с.Ходосівка:
044 200 11 99
с.Капітанівка:
044 200 11 90
с.Ходосівка
с.Капітанівка

Новий напрямок роботи: Експериментальні програми лікування раку

Для більшості хворих на рак клінічні випробування інноваційних препаратів стають шансом отримати результативне і безкоштовне лікування, адже у багатьох випадках в них беруть участь хворі з термінальними стадіями злоякісного процесу, коли проведення операції є неможливим і показана лише підтримуюча терапія для полегшення стану хворого. Експериментальні програми лікування, що проводяться, головним чином, з науково-дослідницькою метою дають помітне поліпшення самопочуття хворого, з'являється позитивна динаміка у результатах регулярних обстежень. І це не лише помітний прогрес для медиків у запровадженні нових ліків для подолання хвороби, це подовження життя хворого з суттєвими позитивними змінами у його якості.

Клініка «Мануфактура» започаткувала новий напрям роботи, приєднавшись до експериментальних програм лікування раку. Випробування лікарських засобів наших клінічних досліджень проходять лише у рамках III фази, тобто перед остаточною реєстрацією лікарського препарату для отримання максимальної інформації щодо його дієвості, необхідного дозування та прогнозу побічних дій на організм. 

Всі клінічні випробування відповідають міжнародним стандартам ICH GCP та погоджені з Державним експертним центром МОЗ України. На базі клініки створена і працює Комісія з питань етики ("ЛЕК") - незалежний орган, покликаний контролювати етико-правові питання хворого, що бере участь у клінічних випробуваннях.

На разі в клініці можна пройти безкоштовне лікування експериментальними ліками хворим на рак з такими діагнозами:

  • карцинома ендометрія III, IV стадії або рецидивуючої карциноми ендометрія
  • недрібноклітинний рак легенів І або ІІА стадії
  • неоперабельна або метастатична HER2-позитивна аденокарцинома шлунка або шлунково-стравохідного з'єднання

Дізнатися детальніше про програми, участь у них, права учасника та роботу Комісії з питань етики можна у розділі «Клінічні дослідження» нашого сайту.

Читати інші статті

17.06.2020

Відкриваємо Центр Акушерства та гінекології

Ведення вагітності. Послуги пологового супроводу.

Детальніше

04.06.2020

Новий напрямок роботи: Експериментальні програми лікування раку

Клінічні дослідження нових лікарських препаратів

Детальніше

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар