Мобільний додаток
«Особистий кабінет пацієнта»

с.Ходосівка

Новий напрямок роботи: Експериментальні програми лікування раку

Для багатьох хворих на рак клінічні випробування інноваційних препаратів стають шансом отримати результативне і безкоштовне лікування, адже у багатьох випадках в них беруть участь хворі з термінальними стадіями злоякісного процесу, коли проведення операції є неможливим і показана лише підтримуюча терапія для полегшення стану хворого. Експериментальні програми лікування, що проводяться, головним чином, з науково-дослідницькою метою дають помітне поліпшення самопочуття хворого, з'являється позитивна динаміка у результатах регулярних обстежень. І це не лише помітний прогрес для медиків у запровадженні нових ліків для подолання хвороби, це подовження життя хворого з суттєвими позитивними змінами у його якості.

Клініка «Мануфактура» започаткувала новий напрям роботи, приєднавшись до експериментальних програм лікування раку. Випробування лікарських засобів наших клінічних досліджень проходять лише у рамках III фази, тобто перед остаточною реєстрацією лікарського препарату для отримання максимальної інформації щодо його дієвості, необхідного дозування та прогнозу побічних дій на організм. 

Всі клінічні випробування відповідають міжнародним стандартам ICH GCP та погоджені з Державним експертним центром МОЗ України. На базі клініки створена і працює Комісія з питань етики ("ЛЕК") - незалежний орган, покликаний контролювати етико-правові питання хворого, що бере участь у клінічних випробуваннях.

Дізнатися детальніше про програми, участь у них, права учасника та роботу Комісії з питань етики можна у розділі «Клінічні дослідження» нашого сайту.

Читати інші статті

12.09.2023

НПК Трансформація клінічної досконалості в онкології через досвід лікування

Детальніше

01.07.2023.

Відкрито Центр Онкології

Повний цикл лікування раку в Центрі Онкології в МЦ "Клініка Мануфактура"

Детальніше

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


//