Мобільний додаток
«Особистий кабінет пацієнта»

с.Ходосівка

Консультація хіміотерапевта

Хіміотерапевт

Хіміотерапія це потужне лікування препаратами, які знищують ракові клітини або зупиняють їхній ріст. Задача хіміотерапевта при цьому доволі складна - підібрати ту групу хіміотерапевтичних препаратів, до яких найбільше чутлива пухлина пацієнта, скласти такий курс лікування, який дозволить застосовувати препарати з максимальний впливом на пухлину та збереже сили організму на відновлення і повноцінне функціонування.

В підборі дієвих препаратів хіміотерапевту допомогають імуногістохімічні дослідження пухлини та обізнаність у сучасних протипухлинних препаратах. Скласти оптимальну програму лікування допомагають міжнародні протоколи лікування, ретельна оцінка стану здоров'я пацієнта і власний лікарський досвід. 

Робота хіміотерапевта з пацієнтом в Центрі Онкології клініки "Мануфактура" завжди грунтується на загальній комплексній програмі лікування хворого, прийнятій у командній співпраці лікарів онкологічного консиліума - променевого терапевта, онкохірурга, анестезіолога, лікуючого онколога та інших спеціалістів, які залучені у роботу команди зогляду на особливості хвороби кожного окремого пацієнта.

Хороший хіміотерапевт завжди ставить планку лікування трохи вище, ніж зазвичай дає медична статистика, позаяк практика доводить, що результат лікування при однакових діагнозах часто різний, і не можна розраховувати, що один той самий план лікування матиме однаковий ефект. Навіть при невтішних прогнозах пізніх стадій раку задача хіміотерапевта максимально продовжити життя пацієнта, зберігаючи його якість. Вміти спрогнозувати відгук організму на підібраний курс і поставлену мету лікування, проаналізувати будь-які найменші зміни чи відхилення від поставленої мети та відкорегувати терапію для досягнення поставленої задачі базуються не лише на медичному досвіді лікаря, а також і на його дослідницькому хисті, заглиблені у сучасні методології лікування раку і постійному вивченні нових хіміотерапевтичних препаратів. 

Як проходить консультація хіміотерапевта в МЦ "Клініка Мануфактура"

Ми надаємо консультацію хіміотерапевта не лише в рамках хіміотерапевтичного курсу або комплкесного лікування раку в нашому Центі Онкології. За консультацією до нас можна звернутися при бажанні отримати другу думку експерта щодо призначеного або пройденого курсу хіміотерапевтичного лікування, а також при необхідності детоксикації через наслідки впливу хіміотерапії, проведеної в інших медичних закладах.

Лікар повинен буде ознайомитися з історією хвороби та, у випадку вже отриманного лікування від раку, з пройденими курсами терапії, вивчить поточні показники результатів лабораторних аналізів, і можливо, призначить додаткові для більш ретельної оцінки вашого стану. Тому просимо вас брати на консультацію медичні документи, висновки лікарів та результати аналізів, в тому числі, зроблені після попередніх курсів лікування, щоб забезпечити хіміотерапевта максимальною інформацією щодо вашого захворювання і реакцією організму на лікування.

Завданням консультації нашого спеціаліста з хіміотерапії буде оцінка відгуку вашого організму на пройдений курс лікування та динаміки у розвитку патологічного процесу. У випадку необхідності детоксикації онкохворого, персонально буде призначена оптимальна відновлювальна корекція. Можливо, будуть надані рекомендації щодо заміни препаратів або зміни їхнього дозування. Повна зміна тактики хіміотерапії може бути призначена лише за рішенням лікуючого онколога.

В екстренних випадках детоксикація хворого проводиться одразу при записі його у стаціонар або у відділення інтенсивної терапії нашої клініки. Всі необхідні лабораторні аналізи будуть проведені лабораторією МЦ "Клініка Мануфактура" і передаються хіміотерапевту та лікуючому лікарю для контролю стану пацієнта.

Якщо на консультацію до хіміотерапевта пацієнт записується при первинно поставленому діагнозі раку, курс хіміотерапії призначається після ретельної оцінки медичного статусу пацієнта та виборі стратегії комплексного його лікування, що відбувається на мультидисциплінарній онкологічній комісії спільно з усіма її фахівцями та лікуючим лікарем онкологом. 

Для запису на консультацію до хіміотерапевта МЦ "Клініка Мануфактура" оберіть зручний для вас спосіб:

Візьміть із собою такі документи:

Вартість послуг

+
Консультація онкологів
Послуга
Ціна
Онколог, хіміотерапевт
1 540 грн.
Лікар з променевої терапії
1 150 грн.
Хірург-онколог, хірург-мамолог
1 200 грн.
Хірург-онколог
1150 грн.
Хірург-онколог
950 грн.
Професор-онколог
4 550 грн.
Уролог-онколог
1 540 грн.
Онкогінеколог
1 540 грн.
Онколог-мамолог
950 грн.
Онкопроктолог, консультація професора Сорокіна Б.В.
2 000 грн.
Онкогематолог
1 550 грн.
Онко-отоларинголог
1 550 грн.

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


//