частные больницы киева
приватные клиники киева приватна_онкологічна_лікарня_в_києві

Мобільний застосунок
«Особистий кабінет пацієнта»

лечение рака в киеве
с.Ходосівка

Консультація хімієтерапевта

Хімієтерапевт

Хімієтерапія це потужне лікування препаратами, які знищують ракові клітини або зупиняють їхній ріст. Задача хімієтерапевта при цьому доволі складна - підібрати ту групу хімієтерапевтичних препаратів, до яких найбільше чутлива пухлина пацієнта, скласти такий курс лікування, який дозволить застосовувати препарати з максимальний впливом на пухлину та збереже сили організму на відновлення і повноцінне функціонування.

В підборі дієвих препаратів хімієтерапевту допомогають імуногістохімічні дослідження пухлини та обізнаність у сучасних протипухлинних препаратах. Скласти оптимальну програму лікування допомагають міжнародні протоколи лікування, ретельна оцінка стану здоров'я пацієнта і власний лікарський досвід. 

Робота хімієтерапевта з пацієнтом в Центрі Онкології клініки "Мануфактура" завжди грунтується на загальній комплексній програмі лікування хворого, прийнятій у командній співпраці лікарів онкологічного консиліума - променевого терапевта, онкохірурга, анестезіолога, лікуючого онколога та інших спеціалістів, які залучені у роботу команди зогляду на особливості хвороби кожного окремого пацієнта.

Хороший хімієтерапевт завжди ставить планку лікування трохи вище, ніж зазвичай дає медична статистика, позаяк практика доводить, що результат лікування при однакових діагнозах часто різний, і не можна розраховувати, що один той самий план лікування матиме однаковий ефект. Навіть при невтішних прогнозах пізніх стадій раку задача хімієтерапевта максимально продовжити життя пацієнта, зберігаючи його якість. Вміти спрогнозувати відгук організму на підібраний курс і поставлену мету лікування, проаналізувати будь-які найменші зміни чи відхилення від поставленої мети та відкорегувати терапію для досягнення поставленої задачі базуються не лише на медичному досвіді лікаря, а також і на його дослідницькому хисті, заглиблені у сучасні методології лікування раку і постійному вивченні нових хімієтерапевтичних препаратів. 

Як проходить консультація хімієтерапевта в МЦ "Клініка Мануфактура"

Ми надаємо консультацію хімієтерапевта не лише в рамках хімієтерапевтичного курсу або комплкесного лікування раку в нашому Центі Онкології. За консультацією до нас можна звернутися при бажанні отримати другу думку експерта щодо призначеного або пройденого курсу хімієтерапевтичного лікування, а також при необхідності детоксикації через наслідки впливу хімієтерапії, проведеної в інших медичних закладах.

Лікар повинен буде ознайомитися з історією хвороби та, у випадку вже отриманного лікування від раку, з пройденими курсами терапії, вивчить поточні показники результатів лабораторних аналізів, і можливо, призначить додаткові для більш ретельної оцінки вашого стану. Тому просимо вас брати на консультацію медичні документи, висновки лікарів та результати аналізів, в тому числі, зроблені після попередніх курсів лікування, щоб забезпечити хімієтерапевта максимальною інформацією щодо вашого захворювання і реакцією організму на лікування.

Завданням консультації нашого спеціаліста з хімієтерапії буде оцінка відгуку вашого організму на пройдений курс лікування та динаміки у розвитку патологічного процесу. У випадку необхідності детоксикації онкохворого, персонально буде призначена оптимальна відновлювальна корекція. Можливо, будуть надані рекомендації щодо заміни препаратів або зміни їхнього дозування. Повна зміна тактики хімієтерапії може бути призначена лише за рішенням лікуючого онколога.

В екстренних випадках детоксикація хворого проводиться одразу при записі його у стаціонар або у відділення інтенсивної терапії нашої клініки. Всі необхідні лабораторні аналізи будуть проведені лабораторією МЦ "Клініка Мануфактура" і передаються хімієтерапевту та лікуючому лікарю для контролю стану пацієнта.

Якщо на консультацію до хімієтерапевта пацієнт записується при первинно поставленому діагнозі раку, курс хімієтерапії призначається після ретельної оцінки медичного статусу пацієнта та виборі стратегії комплексного його лікування, що відбувається на мультидисциплінарній онкологічній комісії спільно з усіма її фахівцями та лікуючим лікарем онкологом. 

Для запису на консультацію до хімієтерапевта МЦ "Клініка Мануфактура" оберіть зручний для вас спосіб:

Вартість послуг

+
Консультація онкологів
Послуга
Ціна
Онколог, хіміотерапевт
1 710 грн.
Лікар з променевої терапії
1 270 грн.
Хірург-онколог, хірург-мамолог
1 320 грн.
Хірург-онколог
1 320 грн.
Хірург-онколог
1 040 грн.
Професор-онколог
5 020 грн.
Уролог-онколог
1 710 грн.
Онкогінеколог
1 710 грн.
Онколог-мамолог
1 040 грн.
Онкопроктолог, консультація професора Сорокіна Б.В.
2 430 грн.
Онкогематолог
1 710 грн.
Онко-отоларинголог
1 710 грн.

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


Наші фахівці

лікарі клініки мануфактура
Лікар-онколог, хіміотерапевт
Досвід роботи: з 1995 р.
лікарі клініки мануфактура
Онкогематолог. Клінічний онколог.
Досвід роботи: з 2000 року
лікарі клініки мануфактура
Клінічний онколог. Хімієтерапевт
Досвід роботи: з 2019 року
//