Консультація хірурга-онколога

Консультація онкохірурга

Хірург-онколог спеціалізується на оперативних втручаннях при онкологічних захворюваннях. На консультацію до онкохірурга також направляються пацієнти з доброякісними новоутвореннями, позаяк певні види доброякісних пухлин мають передраковий статус або можуть переродитися у злоякісні. Їхнє завчасне видалення є способом попередження раку. Окрім безпосереднього видалення пухлини чи ураженого пухлиною органу, онкохірург також проводять деякі види біопсії та операції по реконструкції тканин після основної операції по видаленню пухилини чи органу.

Хірургічне видалення пухлини є частиною комплексного лікування раку в більшості випадків. Як правило, оперативне лікування призначається після неоад'ювантного лікування (хіміотерапевтичного, променевого чи горомонального), мета якого вплинути на зріст пухлини і зупинити розвиток всього патологічного процесу. Лише в окремих випадках, за життєвоважлих показань, хірургічне видалення пухлини може призначатися першим у комплексі лікарських заходів. Визначення порядку і обсягів оперативного втручання проводиться хірургом-онкологом та лікуючим онкологом спільно.

Коли звернутися до хірурга-онколога

В клініці "Мануфактура" ми проводимо консультацію онкохірурга завжди перед оперативними втручаннями, перед проведенням діагностичних хірургічних маніпуляцій, в ході роботи команди онкологічного консиліуму, а також у практиці експертної консультації, так званої "другої думки" спеціаліста в онкології з метою уточнення лікувального плану. Консультації надаються за прямим зверненням пацієнта та за направленням лікуючого онколога. 

Консультація передбачає вивчення медичного статусу пацієнта, його поточні самопочуття та скарги. Лікар також пояснить хід та обсяги операції, очікувані результати та надасть поради щодо підготовки та відновлення після операції.

Якщо пацієнтові показаний вид біопсії, який проводиться хірургічним методом, онкохірург може провести огляд медичного статусу пацієнта без консультації. В такому випадку лікар вивчає результати медичних обстежень, проведених терапевтичних заходів та висновки лікуючого онколога перед хірургічною маніпуляцією. 

Запис на консультацію онкохірурга в МЦ "Клініки Мануфактура"

Записатися на консультацію до онкохірурга нашої клініки можна:

Для консультації обов'язково потрібні всі медичні документи та результати обстежені з історії хвороби, а також висновки або, за наявності, письмове медичне направлення лікуючого онколога.

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


Наші фахівці

Хірург-онколог
Досвід роботи: з 1984 р.
Хірург-онколог
Досвід роботи: з 2016 р.
Отоларинголог, онко-отоларинголог
Досвід роботи: з 1986 р.
Нейрохірург. Дитячий нейрохірург. Онко-нейрохірург.
Досвід роботи: з 1988 року
Онколог, хірург-онколог
Досвід роботи: з 1987 року
Онкогінеколог
Досвід роботи з
Д.М.Н. лікар-хірург, онко-хірург
Досвід роботи з 1987 року.
//