Мобільний додаток
«Особистий кабінет пацієнта»

с.Ходосівка

Лікування хронічного та гострого геморою

Консервативне та оперативне лікування геморою в клініці «Мануфактура»

Практика лікування геморою суттєво змінилася в усьому світі, давно перейшовши на малоінвазивні методи для багатьох видів цієї хвороби. Методика вибору лікування хронічного геморою залежить від стадії захворювання.

Вакуумне лігування гемороїдальних вузлів, трансанальна гемороїдальна деартеріалізація (ТГД/THD) вперше в Україні впроваджені у практику саме нашими лікарями-проктологами, що дає змогу використовувати весь накопичений досвід успішного лікування цими методами.

Операція Лонго та гемороїдектомія за Мілліганом-Морганом, ефективні при ІІІ стадії хронічного геморою, і при розвитку сучасних медичних апаратів  проводяться досить швидко з мінімальним дискомфортом для хворого. ІV стадія хронічного геморою лікується більш складними хірургічними методами в умовах хірургічного стаціонару.

При лікуванні гострого геморою тактика лікування завжди залежить від ступеню патологічного процесу. При першому та другому ступені загострення ми завжди притримуємося консервативної терапії, при третьому ефективним є лише оперативне втручання – гемороїдектомія. Наша клініка практикує гемороїдектомію за Парксом та Уайтхедом, остання застосовується лікарями нашої клініки у дещо модифікованому варіанті.

Ми сповідуємо принципи відкритості до пацієнта і вважаємо співпрацю з ним основою успішного лікування, тому в нашій практиці лікарі завжди обговорюють з пацієнтом суть та причину захворювання, дають детальне пояснення особливостей обраної тактики і методів лікування та очікуваний прогноз від терапії.

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


//