Лікування з ендоскопією
Ендоскопія є не лише провідним сучасним методом діагностики захворювань внутрішніх органів, але й одним з ефективних хірургічних методів лікування.
Як проводиться ендоскопія
Діагностична та лікувальна процедури здійснюється за допомогою ендоскопу, що вводиться в організм людини природними отворами. Сам ендоскоп являє собою тоненьку довгу трубку з діодовим світильником та відеокамерою на кінці. Ендоскоп просувається лікарем в ручну, отже ендоскопіст має можливість ретельно оглянути кожен сантиметр обстежуваної ділянки. Щоб стінки тканин органу, що обстежується, не заважали огляду через ендоскоп подається вуглекислий газ, стінки розправляються та дають простір для обстеження. Збільшене зображення (до 200 разів) подається на екран операційної у високій якості. Отриманні фото та відеоматеріали лікар має можливість переглянути і після завершення процедури, що дуже важливо для точності діагностики.
Окрім суто діагностичної мети ендоскопія необхідна для проведення місцевих лікувальних процедур, таких як видалення папілом у внутрішніх органах, сторонніх тіл, встановлення стентів, зупинка внутрішніх кровотеч, видалення мокротиння, введення ліків безпосередньо до хворого органу тощо.
Тривалість процедури залежить від виду обстеження та складності операції, яка проводиться під час ендоскопіїя. Ендоскопію з діагностичною метою проводять із застосуванням місцевої анестезії для зняття неприємних відчуттів перед вводом ендоскопу, також за бажанням пацієнта, можна застовувати медикаментозний сон, при якому повністю виключається дискомфорт від процедури. Хірургічні та лікувальні процедури із застосуванням ендоскопу проводяться під час медикаментозного сну. Всі ендоскопічні процедури проводяться натщесерце (через 6-8 год. після останньої їжі та питва), також необхідно утриматися від їжі протягом ще 2 годин після процедури.
Переваги ендоскопії
- висока точність обстеження стану органу його тканин, слизових та кровоносних судин, що дає можливість судити про наявність патологічних станів
- безпосередній доступ до хворого органу для його лікування
Недоліки ендоскопії
- неприємні відчуття під час процедури, якщо вона проводиться без анестезії та медикаментозного сну
Ендоскопічні операції в клініці "Мануфактура"
- Ендоскопічне стентування (встановлення стравохідних, товстокишкових стентів)
- Ендоскопічне видалення поліпів шлунково-кишкового тракту (ендоскопічна поліпектомія)
- Зупинка шлунково-кишкових кровотеч - ендоскопічний гемостаз (аргоноплазмова коагуляція, електрокоагуляція та кліпування судин)
- Біопсія новоутворень шлунково-кишкового тракту
- Видалення сторонніх тіл шлунково-кишкового тракту
Вартість послуг
Запишіться на прийом
Ваше ім'я
Номер телефону
Напрямок
Бажана дата
Коментар