частные больницы киева
приватные клиники киева

Мобільний застосунок
«Особистий кабінет пацієнта»

лечение рака в киеве
с.Ходосівка

Клінічні дослідження ефективності інноваційних препаратів

Клінічні дослідження ефективності інноваційних препаратів

Програми досліджень відповідають міжнародним стандартам ICH GCP та погоджені з Державним експертним центром МОЗ України. На базі клініки «Мануфактура» проводяться клінічні дослідження імунотерапії в поєднанні з хіміотерапією таргетними препаратами.

Клінічні дослідження це офіційна, регламентована законодавством програма випробування лікарських засобів перед їхньою реєстрацією для підтвердження доведеної ефективності та безпечності. Це науково-дослідницька робота з метою виявлення та підтвердження клінічних, фармакологічних або інших ефектів лікарських засобів, а також виявлення побічних дій, вивчення процесу всмоктування, розподілу, метаболізму та виведення з організму людини.

Команда фахівців нашої клініки спільно з Державним експертним центром МОЗ України проводить клінічні дослідження ІІІ фази для випробування новітніх лікарських препаратів при лікуванні таких видів онкологічних захворювань:

Пацієнти з відповідними захворюваннями, що відповідають критеріям включення у програму дослідження, запрошується до участі в клінічних дослідженнях. Участь хворого безкоштовна та добровільна: лікарські препарати, сеанси їх введення, обстеження та контроль за станом пацієнта протягом визначеного часу після закінчення досліджень є повністю безкоштовними. 

Дізнатися детальніше про програми, участь у них, права учасника та роботу Комісії з питань етики можна у розділі «Клінічні дослідження» нашого сайту.

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


//